שופינג / חמישיית הפרינטבלס

אני לא באמת עוקבת אחרי לו"ז החזרה לשגרה ומסתפקת בהודעות בקבוצת הגן לגבי תאריכים והנחיות. אבל חוזרים לאט. אפילו יצאתי מגבולות הישוב בפעם הראשונה מזה חודש וחצי. ולמרות שהתרגלתי לשגרה של הקורונה וגם מצאתי בה כמה יתרונות, יכול להיות שהגיע הזמן לחשוב מה עכשיו. מה התובנות שצברתי והאסימונים שנפלו במהלך השבועות האלו ואיך הם משפיעים על התוכניות של העסק שלי.

זה הזמן לחזור לפינת העבודה והינה כמה דברים שיעזרו לכן גם לתכנן וגם לעשות סדר וגם להכניס קצת מוטיבציה במקרה והיא אבדה. את כל הפריטים בחמישיה החדשה ניתן להדפיס במדפסת שלכן, אז אפילו לא צריך לחכות לשליח.

אז קבלו את החמישיה החדשה, חמישיית הפרינטבלס:

החזרה לשגרה נראית באופק וזה הזמן לעשות את הרשימה האינסופית של כל המשימות שלנו. כל מה שלא עשינו בחודש וחצי שעבר, בין אם זה בעבודה או בבית. ומתוך כל המשימות לבחור מה אפשר לתקתק כבר עכשיו (אולי לנקות את הבית נגיד…) ומה חשוב לקדם ברגע שנחזור לשגרה מלאה. הדרך הקלה והיפה לעשות את זה היא עם הפרינטבל של נועה בן ישי שקד I’m on it – אסטרטגיית היציאה האישית שלי לקראת החזרה לשגרה.

פרינטבלס לתכנון זמן

אז אחרי שעשינו את הרשימה האינסופית שלנו, הגיע הזמן לחשוב אם זה בכלל ריאלי לסמן על הכל וי. דרך אחת היא לעשות תוכנית חודשית, אתן מאמינות שאנחנו כבר בחודש מאי? חודש זה המון זמן מצד אחד אבל בעצם, אלו רק שלושים ימים, ובלי תכנון נכון הם עלולים לחלוף בחוסר יעילות. אז כדאי להדפיס לכן את הלוח החודשי של אליס דרורי ולהתחיל למלא.

פרינטבלס לתכנון זמן

אם אתן דווקא טיפוס יותר שבועי אז גם את התכנון שלכן כדאי לעשות בפורמט השבועי של Guide the way ולשים שם כל המשימות שבעולם שניתן לדחוס לשבוע אחד. שהכל יהיה מול העיניים ותוכלו לסמן וי להנאתכן אחרי כל משימה גדולה או קטנה. מותר לרשום שם גם זמן טלוויזיה.

פרינטבלס לתכנון זמן

רגע, אבל אם אוהבות את התכנון היומי? אם כן, אז תורידו את הפרינטבל של תמר בהרב מטרונצ'ו ותתחילו למלא אותו במשימות היומיות החשובות יותר או פחות. רק תזכרו שביום יש רק 24 שעות אז צריך לקחת את זה בחשבון. וגם צריך לשתות מספיק כי בטח שמתן לב שאנחנו עוד רגע בקיץ.

פרינטבלס לתכנון זמן

ולפני שאתן ניגשות לעבודה, ומתקתקות משימות, במקרה והמוטיבציה אבדה בין ערימות כביסה, בין חומרי יצירה, או סדרות טלוויזיה איכותיות בנטפליקס אז כדאי להחזיר אותה מיד, רצוי עם איזה משפט השראה שמתאים פיקס לסיטואציה, אני אישית בחרתי את הפוסטר של ליאת ברקן, כי את העולם אני אכבוש עם… כפכפים.

פרינטבלס לתכנון זמן

ואחרון חביב, מוזמנות להוריד את לוח התכנון החודשי שלי לבעלות הבלוג שביניכן.

איפה מורידים?

זה הזמן לפתוח את המדפסת, לבדוק שיש דפים ולהתפנק בכל הפרינטבלס האלה. ורק שתדעו, שיש עוד המון! המוןןןןן! ברשת, וזה כיף להכניס צבע ועיצוב לתכנון שלכן.

האסטרטגיה לחזרה לשגרה של I’m on it / תכנון חודשי של אליס דרורי / תכנון שבועי של guide the way / תכנון יומי של תמר בהרב / פוסטר להדפסה של ליאת ברקן

*התמונות לקוחות מתוך אתרי החנויות/היוצרות של הפרינטבלס או הרשתות החברתיות אלא אם כן צוין אחרת

על איזה לינק תלחצו ותתחדשו? אשמח לשמוע!

* יש פריט מקסים שמשתלב בפינת עבודה ולא שמעתי עליו? כתבו לי עליו בתגובות, בקרוב עוד חמישייה לפינת העבודה

נתראה בחמישייה הבאה…

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

תגובה אחת

  1. אביבית ירקוני כהן הגב

    אני מכורה לרשימות אוהבת םרינטבלס יפים. תודה על החמישיה הזאת

השארת תגובה