אוסף / פוסט השלטים לבית הגדול

אחד הדברים הראשנים שתליתי בדירה הראשונה אליה עברתי היה שלט לדלת. הכנתי אותו מחתיכת עץ בצורת חצי עיגול ועיצבתי אותו כאבטיח. מאז כל פעם הכנתי לעצמי שלט חדש ששיקף את סגנון ה- DIY שאהבתי באותה תקופה. שלט לבית, בין אם על הדלת כניסה, דלתות החדרים או על קירות הבית תמיד מוסיף אופי ואמירה, וכמו כל פריט עיצובי בבית, אנחנו נחפש בדיוק את מה שהכי מתאים לנו. אז איזה סגנון של שלט אתן אוהבות? אם גם לכן קשה לבחור, אוסף השלטים הגדול יעזור לכן למצוא את השלט שהכי מתאים לעיצוב בית שלכן.

השלטים של חן חייט – הסימנים של חן

חן חייט היא קלינאית תקשורת ומתורגמנית לשפת הסימנים במקצועה. לצד זה, האמנות שלה היא יצירת שלטים לבית בשפת הסימנים ועוד הפתעות: מחזיקי מפתחות, סימניות, מגנטים, מזוזות ועוד…

"אל היצירה הזו הגעתי לאחר שנחשפתי לשפת הסימנים לפני למעלה מעשר שנים. יחד עם האהבה הגדולה לשפה ולתרבות של קהילת החירשים בישראל והאהבה הגדולה שלי לפיסול בפימו, התחלתי לפסל תבניות ידיים מפימו כאשר כל תבנית מסמלת אות שונה בשפת הסימנים. השלטים משלבים אותיות בשפת הסימנים לצד אותיות בעברית ויש אופציה להוסיף קישוטים נוספים, שגם אותם אני מפסלת מפימו. אחד השלטים המיוחדים שיצא לי להכין היה למעשה ברכת הדרך של הורים לבתם – הם הזמינו ממני שלט ענק עם 30 אותיות. עוד שלט מיוחד הכנתי לעמותה שעוסקת בבעלי מוגבלויות ובהנגשה, והם בחרו להוסיף לאיות בשפת הסימנים גם כיתוב בברייל ולהפוך את השלט לנגיש עוד יותר."

טווח מחירים: החל מ-70 ₪. פרטים ליצירת קשר ולרכישה: באינסטגרם, בדף הפייסבוק ובטלפון 050-2333402.

השלטים של חן חייט

השלטים של שלומית דגן ליפשיץ – Shlomkepaper

שלומית דגן ליפשיץ היא בעלת המותג shlomkepaper, אדריכלית בהשכלתה שמאז ומעולם חובבת אותיות, גרפיקה וטיפוגרפיה. היא יוצרת שלטים המורכבים ממגנטים של אותיות: שלטים לבית, לקליניקות או למשרדי עובדים, מתנות לחגים, למורים לסוף השנה, מתנות לפרידה ממקומות עבודה, ללידות או למעברי דירה. כרגע קיימות שתי סדרות מגנטים ובהמשך תצטרפנה אליהן סדרות נוספות.

"בשנה האחרונה, עת הייתי בחל״ת, התחלתי ליצור אותיות ממוגנטות לדלת בשתי סדרות, סדרת שבץ נא וסדרת מקשי מקלדת. אני רואה בשלט כניסה לבית אלמנט שקצת הזניחו אותו עם השנים. בעוד פנים הבית מושקע ומתחלף מדי תקופה, דלת הכניסה נשארת ערומה או עם שלט קבוע. הסדרות שיצרתי הן סדרות משחק, וניתן לסדר אותן בסדר שונה, לצרף להן מגנטים אחרים או לשלבן בסדרה אחרת. הרי סיטואציות החיים שלנו משתנות, ההרכב המשפחתי משתנה, אנחנו עוברים דירות, מאמצים בעלי חיים, מחליפים שותפים לחיים ומולידים צאצאים. ולכן, השלט לדלת חייב גם הוא לדעתי להיות דינמי, פשוט, מרענן, מעוצב וחכם. הכנת השלטים מפגישה אותי עם סיפורים רבים. הסיפור הכי מרגש עבורי הוא על נכדה שהזמינה את כל אותיות שמות בני המשפחה המורחבת עבור יום הולדת 99 של סבתה ויחד יצרנו תצרף שבץ נא ענק וממוסגר של כל העץ המשפחתי שלה הכולל גם את שם בנה שנפטר."

טווח מחירים: כל מגנט עם אות עולה 5 ₪. פרטים ליצירת קשר ולרכישה: בחנות אטסי ובאינסטגרם

השלטים של שלומקה

השלטים של שרית שמאי

שרית שמאי מעצבת שלטים בעיצוב אישי לבית, לעסקים וכן ציורים בהזמנה. 

"את העסק התחלתי במקרה, מחברה שהתחתנה וביקשה שאכין לה שלט. צילמתי והעליתי ומשם הדברים התגלגלו, והבקשות לשלטים הגיעו: זוגות שחיפשו משהו מרגש לביתם החדש, בעבודת יד ובעיצוב אישי ובמחיר שזוג צעיר יכול לעמוד בו, וגם עסקים שחיפשו לשדר משהו יותר עדין. בשנה האחרונה, זכיתי לשמח זוגות, משפחות, ועסקים וזה לגמרי כיף וזכות בשבילי!"

טווח מחירים: 85-100 ₪. פרטים נוספים ורכישה באתר ובטלפון 054-5667182.

השלטים של שרית שמאי
צילום: שרית שמאי

השלטים של טניה מיסיחייב – Tati art

טניה מיסיחייב (טאטי) אוהבת צבעים, נקודות וחיוכים, והיא מכינה מתנות עם הרבה צבעים ונקודות, שמעלות חיוך על הפנים.

"השלטים שלי מצוירים בעבודת יד על חתיכות עץ עם צבעי אקריליק ושילוב של נקודות טוליפ תלת ממדיות. את כל הטוב הזה אני מצפה בלכה שקופה על מנת לשמור עליו מנזקים ולתת לו ברק. לפני כמה זמן הכנתי שלט עבור משפחה – משפחת רוטשילד. במשפחת רוטשילד יש אמא, אבא, שתי בנות ועשרה כלבים, והיה להם חשוב שגם הכלבים יהיו מצוינים בשלט. אז הכנסתי עשר כפות רגליים ובכל כף רגל ציינתי את האות הראשונה של שם הכלב."

טווח מחירים: 250-300 ₪. פרטים ליצירת קשר ולרכישה: בחנות במרמלדה, באינסטגרם או בטלפון 050-2648774

השלטים של tatiart

השלטים של אורית גל  – אורית גל עיצובים

אורית גל היא בעלת ״אורית גל עיצובים״, ציירת ויוצרת מתנות אישיות ייחודיות בעבודת יד. אורית שואבת המון השראה מהטבע ואוהבת לצייר על כל דבר אפשרי. בשנים האחרונות התאהבה בצריבה ובציור עם צבעי אקריליק על עץ.

"אני צורבת משפטים, שמות, ציורים וברכות על שלטים או על פלטות מעץ. כל יצירה מוזמנת היא יחידה ומותאמת למזמין, כך שהיא הכי אישית, בין אם זו ברכה צרובה לחתונת הכסף או ליום הולדת, ציור בצריבה של משפחה כמתנה לבית חדש, מגש לטבעות נישואין עם השמות והתאריך וכדו'. מגוון העבודות שאני יוצרת רחב ואני מתרגשת בכל פעם מחדש מההתרגשות של הלקוחות כאשר הם רואים את העבודות המוגמרות."

טווח מחירים: 80-400 ₪. פרטים ליצירת קשר ולרכישה: בפייסבוק או בטלפון 052-3678433.

השלטים של אורית גל

השלטים של ליאורי אלון – Touch & Wood

ליאורי אלון היא מעצבת בעלת המותג Touch & Wood – עיצוב פריטים מעץ לבית ולגינה. שלטי העץ שלה בעיצוב כפרי נעים מתווכים בין החוץ לפנים ומזמינים את המבקר פנימה את תוך הבית.

"הזמנת שלט בהתאמה אישית של כיתוב, פונט, מידות וצבעוניות, מאפשרת לבעלי הבית לדייק יותר את האמירה שלהם ולתת לרושם הראשוני שנוצר עם הכניסה לבית להביא לידי ביטוי את העיצוב שבחרו. שלטי העץ יכולים גם לעשות שימוש בפריט עיצובי אחר שעליו אני מתכננת את הכיתוב המבוקש, כמו למשל, שובך או בית עץ שהופכים לשלט הכניסה לבית או שלט 'ברוכים הבאים' משולב עם מעמד לעציצים, פריט שמשדרג כל כניסה עם תוספת ירוקה ופורחת."

טווח מחירים: החל מ- 180 ₪ לשלטים בהתאמה אישית. פרטים ליצירת קשר ולרכישה: באתר או בטלפון 050-8812423

השלטים של ליאורי אלון
צילום: ליאורי אלון

השלטים של דניאלה אלקלעי

דניאלה אלקלעי רוקמת בעבודת יד שלטים לכניסה לבית ואלמנטים דקורטיביים לחדרים, והיא רוקמת גם על תיקים, בגדים ועוד.

"השלטים שלי עשויים בעבודת יד, בטכניקות רקמה של פעם. השלטים ייחודים, ואני יוצרת אותם על פי בקשת הלקוחות שלי, ולפי טעמם האישי. אחת העבודות המיוחדות שיצרתי הייתה חישוק שהכנתי עבור חברה שחגגה יום הולדת. ביקשתי מאימא שלה שתספר לי מה הם הצבעים בחדר החדש שלה, ורקמתי את שמה באותיות עשירות בפרחים רקומים."

טווח מחירים: החל מ- 100 ₪. פרטים ליצירת קשר ולרכישה: באינסטגרם או בטלפון 058-7878751

השלטים של דניאלה אלקלעי

השלטים של אסתר כהן

השלטים של אסתר כהן מאופיינים בקו נקי וחם. הם עשויים מעץ ומצוירים בעבודת יד. אסתר מציירת עליהם את הכיתוב עם מכחול דקיק וזו הייחודית שלה – האותיות המצוירות.

"לפני כשנתיים פנו אליי מהפקה של סדרה וביקשו שאכין להם חמישה שלטים זהים עם הכיתוב  'הבית של איריס ותומר' ואעשה חתך מאחורה וניתן יהיה לשבור את השלט כך שאיריס תישאר ותומר ירד. לימים הסדרה הפכה לשם דבר הלוא היא הסדרה 'חזרות' של 'כאן' ומי שראה מבין לשם מה השלט. כשהפרק שודר הוצפתי בהזמנות לשלט הזה, שזכה לשם השלט מ'חזרות'."

טווח מחירים:  80-100 ₪. פרטים ליצירת פרטים ולרכישה: בחנות, באינסטגרם, בפייסבוק ובטלפון 052-3726231, או בכל שלישי ושישי במדרחוב נחלת בנימין 10.

השלטים של אסתר כהן

השלטים של קרן ולנציה

קרן ולנציה מעצבת ויוצרת פריטים מלאי צבע ומשמעות, לעיצוב הבית והמשרד: שלטי כניסה לבית ולחדרי ילדים, קישוטי קיר לתלייה, מגנטים, סימניות ועוד – כל המוצרים מאופיינים בקונספט משולב טקסט ואימג', אהבה לטיפוגרפיה ולמילים, צבעוניות משמחת וקו נקי. באמצעות הפריטים שלה קרן מאפשרת לאנשים להתחבר זה אל זה או אל עצמם ובעיקר לתוכן מעורר השראה.

"השלטים שלי מאופיינים בעיצוב נקי, עם ניחוח קל של וינטג' וקריצה של השראה. יש מגוון של צורות וצבעים-חלקם בגווני פסטל רכים וחלקם בצבעוניות מאירה ומשמחת, מה שמאפשר לכל משפחה לבחור את ההעדפה שלה. החיבור שלי לטקסט וטיפוגרפיה מאפשר לי לבחור את השילוב הנכון עבור כל שם משפחה, ואני מתייחסת לכל שלט כאילו הכנתי אותו בפעם הראשונה. אני זוכרת שיום אחד קיבלתי הזמנה טלפונית מלקוחה שאני לא מכירה. תוך כדי שאני לוקחת את הפרטים לשלט, אני מגלה שההזמנה היא לשלט מתנה עבור בן דוד שלי שעבר לדירה חדשה!"

טווח מחירים של שלטי כניסה:  החל מ- 100 ₪. פרטים ליצירת קשר ולרכישה: באינסטגרם, בדף פייסבוק או בטלפון 052-2365655.

השלטים של קרן ולנציה

השלטים של OURS

סטודיו Ours הוא סטודיו משפחתי לעיצוב, אותו מובילה האמנית עדינה שלומוביץ. הסטודיו רואה בסביבה הביתית מקום לביטוי אישי ושואף ליצור סביבות מגורים מוארות, חמות ומלאות משמעות, על ידי עבודות יד ייחודיות מפסיפס, שמכניסות את הטבע – שהוא ההשראה העיקרית של עדינה – הביתה והופכות אותו למקום שנעים וכיף לחזור אליו.

"השלטים שלנו עשויים בעבודת יד מפסיפס בטכניקה ייחודית של האמנית עדינה. השלטים משלבים מגוון חומרים ואלמנטים שיחד יוצרים בהרמוניה שלט שהוא ממש יצירת אומנות. אנו יוצרות שלטים בהתאמה אישית לבית הלקוח – אלמנטים ייחודים, פלטת צבעים מותאמת ועוד. השלט של יונק הדבש הוא השלט שמסמל עבורנו התחלה חדשה – הוא היווה את יריית הפתיחה לקולקציית הציפורים וממנו התחלנו ליצור יונקי דבש בוורסיות שונות. הקולקציה היא ללא ספק אבן דרך משמעותית עבורנו. הציפורים מסמלות חופש, אומץ ויופי אין סופי – ציפור בכניסה לבית מאירה את פני הבאים ובני הבית."

טווח מחירים: 540-640 ₪. פרטים ליצירת קשר ולרכישה באתר

השלטים של OURS

השלטים של הדס חזנובסקי – HZK

הדס חזנובסקי מעצבת ומייצרת פריטים יפים לבית שמח. השלטים שלה עשויים עץ (MDF) חתוך בלייזר ומודפס. טכניקת העבודה של הדס מאפשרת לה ליצור חיתוך צורני שמותאם לגרפיקה, ולשחק עם צבעים, טקסטורות וציורים כיד הדמיון.

"אחד הסיפורים המיוחדים שלי הוא דווקא על שלט 'בנאלי' שלי – שלט עם זוג ינשופים. לקוחה מקסימה עשתה שלט כזה לדלת ביתה. עם הזמן נולד ילד למשפחה. הלקוחה מאוד אהבה את השלט אז חשבנו איך משאירים את השלט הקיים ומציינים את הולדת הילד. וכך שלחתי לה ינשופון קטן והיא הדביקה אותו על השלט. מפה לשם, בינתיים כבר שלחתי לה את הינשופון השלישי להדבקה על השלט"

טווח מחירים: 95-180 ₪. פרטים ליצירת קשר ולרכישה: באתר, בחנות אטסי, בחנות מרמלדה, בדף הפייסבוק או בטלפון 052-6024006

השלטים של הדס חזנובסקי

השלטים של מוניקה קובץ – סטודיו 'מצוירים'

מוניקה קובץ היא בעלת סטודיו 'מצוירים', סטודיו לציור ביד על אריחי קרמיקה. מוניקה מציירת על אריחים בכל הגדלים והסוגים לשימוש ברצפות, מטבחים, מקלחות, ומעצבת ומציירת גם שילוט קרמיקה לבתים, למוסדות, להנצחה.

"כבר יותר מעשרים שנה שאני חולמת, מעצבת ומציירת את האריחים שלי בפינה שלי בגליל, נפגשת בחיים של אחרים, נוגעת ולא נוגעת לרגע, בנקודה בזמן ומשאירה אחרי סימני דרך. נקודות צבע. אריחים מצוירים. השלטים מצוירים תמיד בהתאמה אישית. אני אוהבת צבעוניות עזה, אני מדויקת מאד בעבודה שלי ומרגישה מאד מחויבת לצרכים ולרצונות של לקוחותיי. יש לקוחות שרוצים לכתוב את שמם בכניסה לבית, אבל יש כאלו שיעדיפו רק כתובת, שיר, או פסוק. הכל מותר. אותי מרגשים במיוחד שלטי ההנצחה על ספסלים, גינות, פינות, אנדרטאות ומצבות. בעיני, מי שהזמין שלט יפה לביתו, משמח קודם כל את עצמו, אבל על הדרך משאיר נגיעה של אומנות בחלל הציבורי וזה מקסים בעיני."

טווח מחירים: החל מ-185 ₪. פרטים ליצירת קשר ולרכישה: באתר או בטלפון 052-8327775

השלטים של מוניקה קובץ
צילום: אסף רונן

השלטים של עדי גולדהירש – Baroshela

עדי גולדהירש מכינה מתנות מקוריות עם נגיעה אישית, כולל מגוון שלטים ותמונות תלת ממדיות לבית בעבודת יד, בשילוב מיניאטורות ועיצובים מפתיעים בנייר, ועם אלמנט של מיחזור – הבתים בשלטים עשויים מקופסאות גפרורים.

"לפני כמה זמן פנה אלי זוג נחמד שרצה את השלט לדלת לזוג גברים. היה להם חשוב מאוד שגם הכלב שלהם יופיע בשלט. הם מאוד אהבו את השלט ואני מאוד רציתי להכין להם אחד, אולם לא היה לי כלב מיניאטורי בגודל מתאים. התחלתי לבדוק ולחפש ולא מצאתי. לבסוף מצאתי במבי פצפון וחמוד ועשיתי לו הסבה לכלב. שמחתי שיכולתי להכין להם שלט כמו שהם רצו, והם היו מאושרים עם השלט החדש."

טווח מחירים: 100-300 ₪. פרטים ליצירת קשר ולרכישה: בחנות אונליין או בטלפון 050-7980822.

השלטים של baroshela

השלטים של קרני אונגר – קרנושקה

קרני אונגר (קרנושקה) חיה ונושמת עיצוב מזה כשלושה עשורים. היא הקימה את קרנושקה כבית לעיצוב אישי – זה המקום בו היא מגשימה עבור עצמה ועבור לקוחותיה חלומות קטנים – עיצוב עם נשמה, הכולל נגיעות של חום, שיוצרות פינה של חיוך, בכל בית, בכל מקום עבודה. משהו שיזכיר ילדות, משפחה, אהבה, ויגרום לנו להרגיש, להתלהב, לאהוב.

"עיצוב כל מוצר שלי מתחיל במחשבה או ברעיון – את אלו אני אוספת מהחיים עצמם – תוך כדי סיבוב בשוק, בשיחה עם חברים, סרט שאני רואה או אפילו תוך כדי הליכת בוקר בשדות ליד הבית. התמונות עשויות מלוחות MDF חלקים, המצופים במדבקות ויניל, בהדפסת לייזר. מסגרות התמונות עשויות בעבודת יד, מעץ אורן מלא, צבוע בגימור גס. ישנם שלטים עם הרבה הומור, אחרים עם מסר, משפטי השראה, ובמקרה של מתנה הרבה פעמים יהיה משפט שמאפיין את מקבל השלט, מין הומור שמשותף רק לנותן ולמקבל. כל מוצר שמוצע למכירה הוא ייחודי, כזה שאני רוצה שיהיה בבית אצלי ואצל היקרים לי, וכולם מיוצרים בעבודת יד לפי הזמנה."

טווח מחירים: 55-310 ₪. פרטים ליצירת קשר ולרכישה: באתר, במייל או בטלפון 052-3423670.

השלטים של קרני אונגר

השלטים של דפני אלינור – סטודיו דפני

אלינור דפני היא בעלת סטודיו לעיצוב מוצרים מעץ ייחודיים לבית בעבודת יד.

"הפנים של הבית עוד לפני שנכנסים אליו הם שלט הכניסה. הרבה זמן חיפשתי שלט כניסה אחד מיוחד ולא מצאתי, לכן החלטתי לייצר שלטים מקוריים. השילוב בין העץ והפרספקס יוצר פריט תלת ממדי מעניין, בסגנון מודרני עם בקווים נקיים. זהו ללא ספק אחד המוצרים הנמכרים ביותר שלנו ואני מבינה למה. לפני כמה זמן לקוחה התקשרה להזמין שלט וסיפרה לי שהיא מתחתנת ורוצה להפתיע את בן זוגה עם השלט וכשהם יחזרו מהחתונה הוא יהיה תלוי על הדלת כהפתעה. ההורים שלה כל כך התלהבו מהשלט אז היא הזמינה גם להם שלט מתנה."

טווח מחירים: 250-300 ₪. פרטים ליצירת קשר ולרכישה: באתר

השלטים של סטודיו דפני
צילום: יח"צ

השלטים של גלי קמיל

גלי קמיל היא אומנית פסיפס פעילה, יוצרת ומלמדת את שפת הפסיפס בסטודיו צבעוני ומלא אווירת יצירה בקיבוץ גבעת ברנר. היא מעצבת פריטי עיצוב שימושיים בפסיפס, עובדת עם אדריכלים ומעצבים, ומקיימת גם סדנאות חוויות בסטודיו שלה. עבודותיה מוצגות בתערוכות בארץ ובעולם ובין השאר במוזיאון התנ"ך בדאלאס, בניו יורק, ביריד אומנים בפריז באוניברסיטת בר-אילן, בביה"ח סורוקה, ועוד.

"שלט פסיפס ייחודי הוא הרושם הראשוני המתקבל בכניסה לבית, ולכן, כל שלט יחיד ומיוחד ומעוצב בשיתוף הלקוח ועל פי טעמו וסגנונו, ממגוון חומרי גלם ובחגיגה של צבעים ומרקמים – סמלטי, קרמיקה, אריחים ארמניים, זכוכית צבעונית, אבן טבעית, שברי כלים וחרוזים אותיות בעבודת יד ועוד. ניתן לשלב מסגרת מפורזלת מעשה ידי נפח אומן. אני מעצבת גם שלטי לוגו לחברות, ואחת מלקוחותיי המרוצים היא חברה לשרותי התחדשות עירונית בשם 'פסיפס', שבחרה בי כדי לעצב לכל אחד מלקוחותיה את הלוגו שלו בשלט פסיפס מרשים כמתנה לשנה החדשה."

טווח מחירים: החל מ-1,000 ₪. פרטים ליצירת קשר ולרכישה: באתר או בטלפון 052-3318989

השלטים של גלי קמיל

השלטים של נוגה שלו

נוגה שלו מנחה סדנאות לב המנדלה לציורי מנדלות וחיים טובים, מציירת מנדלות ויוצרת מוצרים לבית ולנפש שמחה המכילים מילים ומשפטים מעצימים וציורי מנדלות.

"אני מציירת את השלטים בעבודת יד, וכשמזמינים ממני שלט מקבלים משהו אישי, ציור מקורי שלי שהפך לשלט מזמין לכל בית. לעיתים אף מבקשים ממני שילוב של אלמנטים מציור מנדלה אחר שלי או ציטוט מיוחד מן הכתובים או ממקור אחר ואני שמחה להביא את הייחודיות הזאת לכל בית באופן אישי. לפני כמה זמן הייתה לי הזמנה מרגשת – שלט בעיצוב אישי עבור משפחה מיוחדת במינה. כל התהליך היה מרתק מבחינתי – החל מהציור האישי שביקשו שאצייר עבורם של כרם ענבים (שם משפחתם כרם), דרך הפונט והצבע שבחרנו ועד התוצאה הסופית ששמחה אותם מאוד וריגשה אותי."

טווח מחירים: 60-100 ₪. פרטים ליצירת קשר ולרכישה באתר.

השלטים של נוגה שלו
צילום: נוגה שלו

מוזמנות להיכנס ללינקים ולהכיר את היוצרות והיוצרים, לראות עוד דוגמאות ועוד פריטים בחנויות שלהם. הכרת כבר את האוספים האחרים במגזין? מוזמנת להיכנס: אוסף המחברות / אוסף מוצרי הבטון / אוסף הלבבות / אוסף הפרינטים / אוסף הקרמיקה / אוסף הטבעות / אוסף לוחות התכנון / אוסף המזוזות / אוסף הספלים / אוסף העגילים

הכתבה נכתבה בשיתוף פעולה מסחרי עם היוצרות והיוצרים של השלטים. יש לך מוצר ותרצי שאכתוב עליו? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה