שופינג / החמישיה הטבעית

מאז שהבנות שלי בבית ספר, למדתי את הפרק על חומרים בטבע כבר ארבע פעמים למרות שיש לי רק שתי בנות בבית ספר. זה נושא כזה חשוב שצריך ללמוד אותו לפחות פעמיים ולהקדיש לו לפחות פוסט אחד במגזין. עיצוב עם חומרים טבעיים בסביבת המגורים שלנו הופך את הבית בעיני למקום יותר רגוע ומי ייתן ויום אחד יעלמו מהבית שלי כל הדברים המיותרים וישארו רק אלו שנותנים לי תחושה טבעית וזורמת. בקיצור – לא יקרה. אבל פוסט חדש במדור החמישייה דווקא כן.

כל ההמלצות הן לפריטים מיוחדים ובעלי שימושים שונים למשרד. בסוף תמצאו לינקים לרכישת כל המוצרים, אז זה הזמן להכניס את הטבע הביתה, ולנשום שבע נשימות ארוכות.

עיצוב עם חומרים טבעיים

אז קבלו את החמישייה החדשה, החמישיה הטבעית:

אז אמרנו שטבעי זה זורם אבל לכל דבר יש גבול, כי שעות הבוקר המועטות הן הזמן היחיד שיש לי כדי להיות אפקטיבית. אז שעון! צריך שעון שיזכיר לי שאני יותר מידי זמן בפייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, אמזון ועוד. פינת העבודה שלנו חייבת שעון ונכון שיש לנו שעון קטן בצד במחשב, אבל הוא לא ממש נותן השראה כמו השעון הזה של studio connections, ובלי השראה איך נגיע לאן שאנחנו רוצות?

עיצוב עם חומרים טבעיים

השבוע הייתי בהרצאה של יובל אברמוביץ וזה רק חיזק אצלי את האמונה במחברות וברשימות. הסתכלתי בערימת המחברות שאני אוספת כבר כמה שנים וניסיתי לחשוב מה עדיין אין בה. יש צבעונית ויש שחורה, ויש עם נצנצים ומשפטי השראה, ויש עוד די הרבה, אבל אין מחברת משעם כמו המחברת של spapla!

פריטים מחומרים טבעיים לעיצוב הבית

לפני כמה חודשים סיפרתי לכן שהעברתי את פינת העבודה שלי חזרה למקומה בחדר העבודה אחרי שביליתי שנתיים במטבח עם הלפטופ. מאז שאני בחדר עבודה, אני כל הזמן אומרת שאני חייבת לסדר את התאורה בו, כי לפעמים ממש חשוך ולא בקטע של אווירה רגועה ואולי הגיע הזמן לחשוב בכיוונים מעוצבים כמו מנורת הבטון של Collectie (עליהם כתבתי גם כאן וכאן).

פריטים מחומרים טבעיים לעיצוב הבית

אי אפשר לדבר על טבע בלי להזכיר צמחיה. ואי אפשר לדבר על צמחיה בלי לציין שהדבר הירוק היחיד בבית שלנו שורד רק בזכות זה שלא אני אחראית על השקייתו. רינת טל מסוקולינה נתנה לי אותו בלי לדעת לאיזה בית הוא נכנס…

פריטים מחומרים טבעיים לעיצוב הבית

בלי לשים לב הכנסנו את הטבע לפינת העבודה שלנו ולפני שנשקע בעבודה פרודוקטיביות לחמש דקות לפחות רק אולי נוסיף ככה בקטנה משהו להשראה, לתיקון מצבי רוח וסתם להרגשה טובה. שילוב של חוט ברזל ואהבה, בעבודה הזו של קובי סיבוני.

פריטים מחומרים טבעיים לעיצוב הבית

איפה קונים?

רוצות לשדרג את פינת העבודה שלכן ולשלב עיצוב עם חומרים טבעיים? זה הזמן ללחוץ על הלינקים ולהזמין.

שעון עץ רקום של studio connections / מחברת עם כריכת שעם של spapla / מנורת בטון של Collectie / צמחיה – השראה וסדנאות של סוקולינה / פסל מחוט ברזל של קובי סיבוני

*התמונות לקוחות מתוך אתרי החנויות של המוצרים או הרשתות החברתיות אלא אם כן צוין אחרת.

אז מה הכי אהבתן? ספרו לי… ואם אתן מכירות פריט מקסים שמשתלב בפינת עבודה אשמח שתכתבו לי עליו בתגובות. בפוסט הזה הכרתי לכן חמישה מוצרים שמצטרפים לחמישייה הקודמת, ובקרוב אחפש עבורכן את החמישייה הבאה.

* מעוניינות לפרסם מוצר משלכן שמתאים לפינת עבודה? כתבו לי בפרטי או במייל: Manu.biener.g@gmail.com ונדבר.

נתראה בחמישייה הבאה…

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה