ברוכה הבאה למגזין Miss Mandala

שמי עמנואלה בינר ומגזין 'מיס מנדלה' הוא המקום שבו בחרתי להראות לכן עולם שגיליתי ואני ממשיכה לגלות כל יום – עולם של נשים ושל מרחבי עבודה. בקריירה הקודמת שלי ראיתי מול עיניי בעיקר טבלאות אקסל, כבעלת תפקידים שונים במחלקות כלכליות של חברות גדולות. החלטתי לקחת הפסקה מכל החישובים  ולחשוב על שינוי בחיי. להגשים כל מיני חלומות שאת חלקם אפילו לא ידעתי שיש לי (לפחות לא במודע). פניתי אל היצירה, שתמיד הייתה קיימת אצלי, ואל הכתיבה, ופתחתי בלוג.

מגזין מיס מנדלה נולד מתוך הצורך שלי למרחב אישי משלי, ואולי מתוך חלום שאפילו לא הייתי מודעת אליו – כתיבה. לא ידעתי מההתחלה מה יהיה הנושא, היה לי ברור שאני רוצה להיות נוכחת ולא מבקרת מזדמנת. כשהתחלתי לסדר לי פינת עבודה וחיפשתי השראה, הלכתי בהתחלה לפינטרסט, שם מצאתי את השלמות – הפינות המוארות והמעוצבות. במקביל התחלתי לגלות פינות 'אמיתיות', מלאות השראה, שצולמו ברגע אחד של הפוגה מהעבודה. הפינות היו של נשים ישראליות – מעצבות, מאירות, יועצות, צלמות, עצמאיות או שכירות. נשים שפינו מקום – פינה או חדר בבית לעצמן.

הבנתי שזה מה שמעניין אותי. הנשים. הסיפורים שלהן. הפינות שלהן. התחלתי לפרסם כל יום פינה של מישהי וגם פינות מהפינטרסט. לאט לאט התחילו להגיע אלי עוד פינות. היה לי ברור שלפינה יש חשיבות גדולה בהתפתחות של האישה ולא משנה מה עיסוקה.

מאז, למעלה משנתיים וחצי, הפרוייקט שלי ממשיך וכל יום תוכלו לראות בבלוג תמונה של פינת עבודה, לקבל ממנה השראה ולהכיר את האישה מאחוריה. מאות נשים השתתפו בפרוייקט וכל אחת מוזמנת לשלוח לי תמונה. במקביל המגזין עצמו מתמלא בתוכן, בפוסטים שעוסקים בנשים, מרחבי עבודה, יצירה מקומית, סדנאות ועוד הרבה נושאים אחרים.

חלק מהתוכן באתר הינו בשיתוף מסחרי עם עסקים. אני מאמינה בכוח של הפרסום ורוצה לתת באמצעות המגזין במה לכל עסק. לא יקפצו כאן פרסומות באמצע ותוכלו לקרוא את התוכן בנחת מההתחלה ועד הסוף. לפרטים נוספים ניתן לפנות במייל: manu.biener.g@gmail.com או התקשרו 053-6065120