שופינג / החמישיה הקלנדרית

שנת הלימודים התחילה וכבר דיברנו על זה. והינה מעבר לפינה מחכה לנו התחלה נוספת, שנה חדשה תיכף מתחילה לה. זה הזמן לתכנן ולחלום ובעיקר לקוות שנספיק. שנספיק הכל בעבודה או בלימודים, שנספיק לעשות שיעורים עם הילדים, שנזכור לשלב חופש בלו"ז ועוד הרבה תכנונים שנעשה (וגם לא נעשה) בשנה הזו. כשמתקרבת שנה חדשה אני קודם כל קונה לוח שנה. תמיד טוב לכתוב את הדברים ולשים על המקרר כדי לזכור גם את כל מה ששכחנו.

מאז שאני עצמאית ניסיתי לנהל את הזמן בכל מיני דרכים, אך למרות שאני מחוברת אל הטלפון והמחשב עם דבק שיש שיאמרו שהוא חזק יותר מכל דבק בעולם, את הלו"ז שלי אני לא מצליחה לנהל רק באונליין. אז אם אתן מזדהות איתי וחייבות לידכן גם לוח שנה מנייר, החמישיה הזו היא ממש בשבילכן. שנייה לפני שהשנה מתחילה ובדיוק בזמן להתחיל לתכנן אותה, אספתי כמה לוחות שנה שיזכירו לכן כל מה צריך לעשות בכל חודש, אם רק תזכרו לעדכן אותם. יתכן ובינתיים אזל המלאי בשל אנשים שמתחילים לתכנן את השנה שלהם עוד ביוני…

אז קבלו את החמישיה החדשה, החמישיה הקלנדרית:

לוח השנה הראשון ברשימה הוא הלוח המקסים של ענבל זיסר, מאיירת מוכשרת ובעלת המותג Belle&Me. זה הזמן להוסיף לשולחן העבודה שלנו קצת צבע ואם אפשר אז גם כזה שיגרום לנו לחייך. בלוח תמצאו איורים וציטוטים של בל, הדמות המקסימה שאיירה ענבל והוא יזכיר לכם את כל החגים והחופשים אבל גם תאריכים מיוחדים שהם לא פחות חשובים כמו יום החתול. ובסוף החודש תמיד תוכלו לשמור או למסגר את האיור המקסים!

לוח שנה שולחני

אתן כבר יודעות שלמרות האהבה שלי לצמחים וירוק עוד לא הגעתי למצב שהירוק הזה שורד אצלי בבית אם הוא צריך מים. אם אתן מחפשות כמוני דרך להכניס קצת ירוק הביתה ולא רק בצמחייה שבה צריך לטפל, אולי לוח שנה בגינה יעזור. זהו לוח שנה מאויר ומפורט, שהוא גם מדריך חודשי לגינון ביתי וטבע ארצישראלי ואולי הוא יעזור לי להפסיק להרוג צמחים תוך כדי עמידה בלו"ז החודשי.

לוח שנה שולחני

לוח שנה מקסים נוסף הוא לוח השנה של FineNsimple בשחור לבן, כי לפעמים יש הרבה צבע לידינו ובלוח הזמנים שנו נרצה לראות הכל שחור על גבי לבן, כדי לא לשכוח דברים חשובים. ובלוח השנה הזה יש גם נגיעה נורדית כמו שאני אוהבת וגם נגיעה בוטנית, שכנו שכבר קראתן, אני אוהבת אבל רק מרחוק.

כל שנה אני מבטיחה לעצמי שאהיה מסודרת יותר והפגישות שלי לא יהיו רק אצלי בראש. בינתיים הדבר היחיד בו אני מתמידה בכל מה שקשור ללו"ז שלי, זה לוח השנה שעל המקרר. כבר שנה שלישית שלוח השנה שעל המקרר הוא לוח השנה של דורנת ושם אני רושמת את כל הדברים החשובים של הבית, את כל החגיגות, החוגים, הנסיעות ותזכורות לכל הלוגיסטיקות האינסופיות. את המוצרים של דורנת ניתן לרכוש גם בחנויות סטימצקי וצומת ספרים וחנויות נוספות. את לוח השנה שבתמונה עיצבה ענת לב-אדלר ולמרות שנראה שאזל מהמלאי אני ממש אהבתי איך שהוא נראה…

לוח שנה שולחני

ולסיום לוח שנה שיזכיר לכן מה צריך לעשות אבל בטון פולני, לוח השנה של הפולניה. כי אולי ככה תצליחו סוף סוף לזכור דברים. כמה משפטי מפתח פולניים כבר יעשו את העבודה ולא תרצו לשכוח שום דבר ולא תצאו מהבית עם ראש רטוב כי אחרת כבר אין טעם לעשות תוכניות לחורף עם הצינון שיפול עליכן.

לוח שנה שולחני

איפה קונים?

אז למרות האופציות הדיגיטליות אני אוהבת שיש לי לוח שנה אמיתי הארד קופי איפשהו בבית ואני יכולה לקשקש ולמחוק ושיראו את זה. ואם אתן איתי, זה הזמן לבחור את לוח השנה שילווה אתכן בשנה הקרובה ועדיף כמה שיותר מהר כדי לא יהיה לכן תירוץ לשכוח שום דבר השנה, ואולי גם יזכיר לכן שממש תיכף ראש השנה וצריך לקנות מתנה לחג.

היכנסו להתחדש בכל לוחות השנה שבפוסט: Belle&Me / דורנת / FineNsimple / לוח שנה בגינה / הפולניה

*התמונות לקוחות מתוך אתרי החנויות של המוצרים אלא אם כן צוין אחרת

על איזה לינק הכי בא לכן ללחוץ ולהתחדש? אשמח לשמוע! ואם אתן מכירות פריט מקסים שמשתלב בפינת עבודה אשמח שתכתבו לי עליו בתגובות. בפוסט הזה הכרתי לכן חמישה מוצרים שמצטרפים לחמישיה הקודמת, ובקרוב אחפש עבורכן את החמישיה הבאה.

* מעוניינות לפרסם מוצר משלכן שמתאים לפינת עבודה? כתבו לי בפרטי או במייל: Manu.biener.g@gmail.com ונדבר.

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה