שופינג / חמישיית הטרצו

כשאני נזכרת בדירה שבה גרתי בתל אביב, קופצים לי לראש כל מיני דברים. הקרבה לפארק, המיקום המעולה, החניה שחיכתה למי שחזר מאוחר יותר מעבודה וגם… אריחי הטרצו בכל הדירה. ממש לא אהבתי אותם והרגשתי שזה יוצר עומס בעיניים. לכל מקום שהלכתי ראיתי נקודות בעיניים. כשעברתי השארתי את הטרצו מאחור, אבל רק במה שקשור לריצוף, כי באקססוריז לעומת זאת אין לי בעיה איתו ולכן הרגשתי צורך להקדיש לטרצו חמישיה משלו.

כל ההמלצות הן לפריטים מיוחדים ובעלי שימושים שונים למשרד. בסוף תמצאו לינקים לרכישת כל המוצרים, אז זה הזמן להכניס את הטרצו הביתה, הוא ישתלב מצוין.

אז קבלו את החמישייה החדשה, חמישיית הטרצו:

השנה החלטתי להקדים את סדר פסח של שנת 2017 לחול המועד סוכות, ממש עכשיו. כל כך הרבה משימות מחכות לי כך שזה לא באמת ריאלי, אבל אולי אמצא קצת זמן לסדר את פינת העבודה שלי (שכמו שכבר סיפרתי, חזרה למקומה הישן), כי אני אף פעם לא מוצאת עט כשאני צריכה. אז בהחלט כדאי לי לשים על השולחן איזושהי ארגונית שתשמור על העטים שלי בטווח הראייה, כמו ארגונית הטרצו של Tema.

ואם כבר אמרנו סדר, אז בדיוק רכשתי לעצמי תיק חדש (שעליו המלצתי בחמישייה הכחולה…) וכשרוקנתי את התיק הישן חשכו עיניי למראה הדברים שאספתי בו. פתקים, פנקסים, מטבעות (אבל של עשר אגורות) והמון עטים מכל אותן פעמים ששמתי בתיק עט "רק ליתר בטחון" למקרה שאין וכך הצטבר לו אוסף נאה. אז כדי לשמור על הסדר, אולי אשים אותם בקלמר טרצו של קרן דניס, שעליה סיפרתי לכן גם בחמישייה העגולה.

כבר כמה זמן שאני מתלבטת לגבי הנושא של שטיח בפינת העבודה ועוד לא החלטתי אם ללכת על זה. אבל רק למקרה שכן, אני רושמת לי בצד שאזכור את שטיח הטרצו של אפרת מ- Petek design (שאני מאוד אוהבת וכבר סיפרתי לכן על המוצרים שלה במדור החמישייה) שישתלב מצוין בפינה שלי אחרי שאסיים לסדר את הבלאגן שמסביב.

אני תמיד בעד להרים את העיניים ולא לראות קיר לבן. איך יגיעו משם הרעיונות? אם לא תליתן תמונות, גלויות או לוחות על הקיר של פינת העבודה אולי דווקא טפט טרצו כמו בחנות מכל טוב של הילה מגריל יכול להתאים וליצור את העניין הזה שאנחנו צריכות כשאנחנו מרימות את העיניים ושוקעות במחשבות וחלומות.

תוספת קטנה נוספת לפינה, לשעות הלילה המאוחרות שבהן אתן הכי יעילות או הכי משלימות כל מה שלא הספקתן באותו יום היא נר הטרצו של נתנאלה שיאיר את המחשב ואת היום בתאורה נעימה ויעלה את היעילות שלכן.

ועוד משהו קטן (נכון, זה כבר הדבר השישי…), שלישיית מגנטים עגולים בדוגמת טרצו של עינה, אם אתן רוצות להכניס את הטרצו לעיצוב פינת העבודה שלכן אבל רק ממש בקטנה ולקשט איתם את הלוח המגנטי שתליתן על הקיר.

איפה קונים?

רוצות להכניס נגיעה של טרצו לעיצוב פינת העבודה שלכן או לכל חלל אחר בבית? זה הזמן ללחוץ על הלינקים ולהזמין.

ארגונית טרצו של Tema / קלמר טרצו של קרן דניס / שטיח טרצו של Petek design / טפט טרצו של מכל טוב / נר טרצו מהחנות של נתנאלה / שלישיית מגנטים בסגנון טרצו של עינה

*התמונות לקוחות מתוך אתרי החנויות של המוצרים אלא אם כן צוין אחרת

איך אתן עם טרצו? אוהבות ורוצות לשלב בעיצוב הבית? ספרו לי… ואם אתן מכירות פריט מקסים שמשתלב בפינת עבודה אשמח שתכתבו לי עליו בתגובות. בפוסט הזה הכרתי לכן חמישה מוצרים שמצטרפים לחמישייה הקודמת, ובקרוב אחפש עבורכן את החמישייה הבאה.

* מעוניינות לפרסם מוצר משלכן שמתאים לפינת עבודה? כתבו לי בפרטי או במייל: Manu.biener.g@gmail.com ונדבר.

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה