5 המלצות / החמישיה הספונטנית

לפני שאני כותבת כתבה במדור החמישיה אני עושה חיפוש כדי לגלות מה חדש ועל איזה מוצר לא שמעתי, אבל הוא חייב להיות בפינת העבודה שלכן. ויש המון, אז לשמחתי תמיד יש משהו חדש שעוד לא הכרתי ותמיד יש מה לספר לכן.

אבל חוץ מהחיפוש הבלתי פוסק אחרי דברים חדשים, יש כאלה שפשוט קופצים לי לפיד והם בדיוק מה שצריך לפינת העבודה שלנו. אז הפעם החמישיה החדשה היא ספונטנית לגמרי. כל הדברים האלו קפצו לי לפיד בפייסבוק או באינסטגרם, כי מישהו למעלה בענן יודע מה אני מחפשת.

פריטים לעיצוב פינת עבודה

קבלו את החמישייה החדשה, החמישיה הספונטנית

יום אחד, בעודי יושבת כהרגלי מול המסך, עברתי להנאתי על כמה פוסטים בפייסבוק כדי להתעדכן מה חדש בעולם החיצוני ופתאום ראיתי את הפוסט של שלי שלו. כשאני מגיעה לפוסט שלה אני חייבת לעצור. אני יודעת מראש שכשאסיים לקרוא אני אחייך, אבל הפעם זה היה אפילו יותר, כי יש לשלי מוצר חדש, בלוק שולחני מעוצב עם דף לכל יום, וכל דף עם עיצוב שונה. ובצדק, כי שום יום שלי לא דומה לקודמו ובטח לא דומה למה שתכננתי.

פריטים לעיצוב פינת עבודה

עוד דבר שמצא את דרכו לפיד שלי הוא המדף העגול של ענת מוצרי עץ. קפץ לי ככה פתאום ומאז אני כל הזמן חושבת איפה הכי יתאים לי אחד כזה בבית. את התשובה אתן בטח כבר מנחשות: בכל מקום וגם בכל צבע למרות שאני מיד הרגשתי חיבור מיוחד לאפור. אבל מזל שאפשר יותר מאחד.

פריטים לעיצוב פינת עבודה

אם אתן מאותן הנשים שלא שוכחות להחליף מים באגרטל או להשקות את העציצים, אז דבר ראשון אני מעריצה אתכן. ודבר שני, הינה משהו שתרצו שיהיה לכן בבית, כי אין כמו ירוק ומעוצב. האגרטל להשרשת צמחים של kumi! כדאי להתעדכן לגבי המלאים באתר.

פריטים לעיצוב פינת עבודה

את מרב ובר חדד פגשתי לפני יותר משנה כשהגעתי לסטודיו שלה ומאז יש לסטודיו ולמירב מקום בלב שלי. כתבתי על הסטודיו והמשכתי לעקוב אחרי העשייה של מירב ואפילו זכיתי לחבר בינה לבין נשים נפלאות אחרות. אתמול כשהתחלתי לכתוב את הכתבה פתאום קפץ לי פוסט של מירב. יש לה אתר חדש וניתן לקנות שם בין השאר פוסטרים מיוחדים!

פריטים לעיצוב פינת עבודה

ולפני סיום עוד משהו ממש מיוחד. פיסול בחוטי ברזל הוא אהבה לא ממומשת שלי. כמו המלט שיושב בחניה ומחכה להפוך לפריט בטון למרות שבינתיים הפך ליציקת בטון. לפני כמה ימים נתקלתי בעבודה המקסימה הזו של שיר סניור – פיסול בחוטי ברזל של סנופקין. ובתור מישהי שיש לה תה מומינים בבית רשמתי את זה מיד הווישליסט שלי.

פריטים לעיצוב פינת עבודה

איפה קונים?

לפעמים הדברים שאתן אוהבות פשוט קופצים לכן מתוך המסך, וכל מה שנותר הוא להתחדש. אז אם אהבתן את הדברים שקפצו מהמסך שלי, זה הזמן ללחוץ על הלינקים.

בלוק נייר שולחני של שלי שלו / מדפים עגולים של ענת מוצרי עץ / אגרטל להשרשת צמחים של kumi / פוסטרים ומחברות של מירב ובר חדד / סנופקין מחוטי ברזל של שיר סניור

*התמונות לקוחות מתוך אתרי החנויות או הרשתות החברתיות אלא אם כן צוין אחרת

על איזה לינק תלחצו ותתחדשו? אשמח לשמוע!

* בדרך כלל יש כאן המלצות על פריטים לפינות עבודה, אז אם יש פריט מקסים שמשתלב בפינת עבודה ולא שמעתי עליו? כתבו לי עליו בתגובות, בקרוב עוד חמישייה לפינת העבודה

נתראה בחמישייה הבאה…

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה