שופינג / החמישיה הנורדית

כבר דיברנו על החיבה שלי למינימליזם מהתקופה האחרונה, ואני חושבת שאפשר לחלק אותה לשני חלקים. האחד – איזה כיף להיפטר מכל מיני דברים שאני לא צריכה ולהעביר אותם הלאה, בעיקר לגן, וככה לפנות מקום ולתת תחושה שאפשר לנשום בבית הזה. השני – במקום מה שיצא, לבחור בקפידה את מה שיכנס ואם כבר מינימליסטי, ואם כבר עיצוב נקי, אז החמישיה החדשה מוקדשת לפריטים נורדיים שאני אוהבת.

כל ההמלצות הן לפריטים מיוחדים ובעלי שימושים שונים כך שאם תצליחו למצוא את הזמן, הרי לכן שדרוג של פינת העבודה שלכן. וכמובן, בסוף הפוסט יש לינקים שיעזרו לכן לשדרג את הפינה שלכן… אז קבלו את החמישייה החדשה, החמישיה הנורדית.

זו התקופה לעשות סדר, האביב תיכף פה ויביא אלינו יותר שעות אור אבל גם רוח נעימה של התחדשות. זה הזמן לאסוף את כל מה שפיזרנו על השולחן וברחבי הבית ולסדר בצורה פוטוגנית על לוח מתכת שהוא הכי לוח השראה של עינה, אחד המוצרים הכי מהממים שיש לפינת העבודה ובכלל, ולא פעם ראשונה שאני אומרת את זה.

החמישיה הנורדית - Eina
תמונה: אתר/רשתות חברתיות

את מה שלא תלינו על הלוח אבל אנחנו רוצים שיהיה כל הזמן מול העיניים אפשר לתלות על המדף השווה והמעוצב הזה של מיקאסה, בצורת חצי עיגול שנראה אפילו יותר יפה שחצי עיגול משלים אותו מלמעלה, ומשאיר באמצע מקום לפיצ'פקעס שלנו.

החמישיה הנורדית - מיקאסה
תמונה: אתר/רשתות חברתיות

 

ולא משנה מה שמנו על הקיר, תמיד יהיה לנו מקום לתמונה שנוכל לשקוע בה שאנחנו מרימות את העיניים מהמסך, והתמונה שבחרתי הפעם, של מיכוש, תיתן לכם רגע אחד לפחות של שקט ורוגע, בדיוק מה שצריך כדי להגשים עוד חלום.

החמישיה הנורדית - מיכוש
תמונה: אתר/רשתות חברתיות

 

ואם יש איזה חלום או רעיון חדש אז חובה קודם כל להקדיש לו מחברת, ולהתחיל לרשום בה את כל מה שקשור אליו. בדיוק היום עשיתי את זה כי יש לי רעיון חדש ומעניין וכמובן שהוא חייב מחברת ואם אפשר אחת בשחור לבן כמו למשל המחברת הזו של שלומית אופיר אז מה טוב.

החמישיה הנורדית - שלומית אופיר
תמונה: אתר/רשתות חברתיות

 

אם במקרה נשארו כמה דברים על השולחן שצריך לסדר ולא נשאר מקום על הלוח או על המדף, זה הזמן להשתמש באחסון שולחני ולסדר אותם באורגנייזר המעוצב של pulp שמגיע עם דפים לכל הדברים שאתן מנסות לא לשכוח (או כן לשכוח זה תלוי אם כתוב על זה "ללכת לבנק").

החמישיה הנורדית - pulp
תמונה: אתר/רשתות חברתיות

 

במדור השופינג תוכלי למצוא חנויות קטנות עם מוצרים של יוצרות ויוצרים שונים. מוזמנת להיכנס ולהתרשם 🙂 בלחיצה על כל לינק או תמונה תוכלי לקבל פרטים ולרכוש מהיוצרים את המוצרים שכאן בחנות ועוד רבים אחרים. להיכרות עם חנויות נוספות לחצי כאן. הפרסום בשיתוף מסחרי עם בעלי החנויות

יש לך חנות או מותג משלך? רוצה לפתוח חנות במגזין? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי: עמנואלה – 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.
Facebook comments

תגובה אחת

  1. מיכל אגם אליסון הגב

    תודה רבה על המוצרים היפים (:

השארת תגובה