שופינג / חמישיית החנוכיות

רק התחיל נובמבר אבל חנוכה כבר פה. עברו הימים שבהם חיכינו בהתרגשות לשבוע של הסופגניות והסופגניות נמצאות אתנו בערך שלושה חודשים בכל שנה. אז אם כבר התארגנתם על סופגנייה ולמדתן בעל פה את המחירון של רולדין, הגיע הזמן להתארגן גם להדלקת הנרות כי בהתאם למצב, אי אפשר לבנות על זה שיזמינו אתכן להדליק במקום אחר.

את החמישיה החדשה אני מקדישה לחנוכיות. מאז שהילדים שלי דרכו בשערי הגן, כל שנה הגיעו לביתנו בסמוך לחג חנוכיות צבעוניות ויצירתיות, עם מיטב חומרי היצירה ועם דבק שמחזיק בין שתיים לשלוש הדלקות. מזל שכל שנה חודש המלאי. כמעט שכחתי שיש חנוכיות אחרות, גם הן מחומרים שונים אבל מעוצבות, יפות, מיוחדות וכאלו שיישארו אתנו לאורך הרבה חגיגות.

קבלו את החמישיה החדשה, חמישיית החנוכיות

החנוכיה מקרמיקה

אני כל כך אוהבת את הכלים מקרמיקה של יערה ניר כחלון. הם אישיים ועדינים, וכל כך מיוחדים שאי אפשר שלא ללטף אותם אחד אחד אם הזדמן לכם להגיע לסטודיו שלה. את החנוכיה המיוחדת של יערה ראיתי ברשת כבר מזמן ולפני כמה חודשים ראיתי אותה גם בסטודיו שלה. עכשיו כשחנוכה מעבר לפינה, אולי זו החנוכיה שתרצו להדליק בה את הנרות השנה?

חנוכיה מקרמיקה
צילום: תומר בורמד

החנוכיה מקוריאן

כשהכרתי את המוצרים של אביטל קרנר רוטנברג מסטודיו AV בפעם הראשונה לא יכלתי שלא להתלהב מהשימוש המיוחד שהיא בחרה לעשות בקוריאן בעיצוב פריטים לבית. איך הקוריאן, אותו זכרתי מההחלטות לגבי עיצוב המטבח שלי הפך בעצם לחומר גלם לצלחות, פמוטים ואביזרים לעיצוב הבית. אביטל, יחד עם הצוות של סטודיו AV, שמה דגש על חדשנות בעיצוב ואני כל פעם מתרגשת מחדש כשאני רואה את התוצרים. אז אם רציתן חנוכיה מיוחדת, אולי חנוכיה מקוריאן תתאים לכן לחג החנוכה הקרוב?

חנוכיה מעוצבת חנוכיה קוריאן

החנוכיה ממתכת

בחנוכיה של WALLLABY – המותג של שלי אגרונין, נתקלתי בימים האחרונים בחיפושי אחרי חנוכיות מיוחדות. החנוכייה עוצבה בהשראת אמנות האוריגמי. היא נמכרת שטוחה, ובכל לילה אפשר לקפל את אחד הקנים ולשים נר, מה שהופך את הדלקת הנרות למעניינת יותר. אז אם חיפשתן חנוכייה ממתכת, זו החנוכייה בשבילכן.

חנוכיה אוריגמי חנוכיה מעוצבת חנוכיה מתכת

החנוכיה מבטון

טוב, הכתבה לא תהיה שלמה בלי חנוכיה מבטון, נכון? החומר בעל האפשרויות הבלתי מוגבלות… ליאת מסטודיו PIT יוצרת מוצרים מבטון, ביניהם גם חנוכיות במספר עיצובים ואני אומרת, כל בית חייב שיהיו בו כמה דברים מבטון אז אפשר להתחיל בחנוכייה. תמיד חשבתן שבטון זה חומר מעולה לחנוכיה? זה הזמן להתחדש.

חנוכיה מבטון

חנוכיית החוגה

לפני כמה שנים, בשיחת טלפון עם עירית אביר, היא סיפרה לי על העבודות שהיא עושה ועל הספר שלה. ואת מה שראיתי בזמנו, לא שכחתי. כשחשבתי על חנוכיות מיוחדות מיד נזכרתי בה. אני אפילו לא יודעת אם החנוכייה הזו היא פריט למכירה (אפשר ליצור איתה קשר ולשאול) אבל היא כל כך מיוחדת שצירפתי אותה לרשימה שלי.

חנוכיה מעוצבת
צילום: אורית ארנון

איפה קונים?

בימינו קניות זה לא דבר מובן מאליו אבל את החנוכיות ברשימה שלי אפשר לרכוש אונליין או ליצור קשר עם היוצרות כך שכל מה שצריך זה לעשות את זה מספיק זמן מראש, שלא תישארו עם החנוכייה של הגן בנר הראשון. מקדימה ומאחלת חג שמח, שתהיו תמיד הסופגנייה הכי מפתיעה באריזה.

החנוכיה מקרמיקה של יערה ניר כחלון / החנוכיה מקוריאן של אביטל קרנר רוטנברג / החנוכיה ממתכת של שלי אגרונין / חנוכיית החוגה של עירית אביר / החנוכיה מבטון של ליאת מסטודיו PIT

* התמונות לקוחות מתוך אתרי החנויות או הרשתות החברתיות אלא אם כן צוין אחרת

על איזה לינק תלחצו ותתחדשו? אשמח לשמוע!

* בדרך כלל יש כאן המלצות על פריטים לפינות עבודה, אז אם יש פריט מקסים שמשתלב בפינת עבודה ולא שמעתי עליו? כתבו לי עליו בתגובות, בקרוב עוד חמישייה לפינת העבודה

נתראה בחמישיה הבאה…

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

תגובה אחת

  1. אביבית ירקוני כהן הגב

    איזה אוסף חנוכיות משובח! אהבתי בגדול

השארת תגובה