שופינג / החמישיה של פרידה קאלו

לא זוכרת מתי זה היה שפתאום התחלתי לראות תמונות ותחפושות של אישה עם גבה אחת ממש ארוכה וסליחה, אבל לא ידעתי ישר על מי מדובר. מזל שיש את גוגל וככה לא נשארתי מאחור, אלא גיליתי את פרידה קאלו. פרידה הייתה ציירת מקסיקנית שנודעה בעיקר בזכות הדיוקנים העצמיים שלה, אבל עולם האמנות הכיר בה כציירת ייחודית ומחוננת רק לאחר מותה.

כיום היא נחשבת למושא הערצתם של רבים מחובבי האמנות בעולם ועבודותיה מוצגות בטובי המוזיאונים בעולם, ופניה מביטים עלינו מכל מוצר אפשרי. זה הזמן לבדוק אם אפשר להכניס את פרידה גם לפינת העבודה שלנו, אז הקדשתי לה את החמישיה החדשה.

קבלו את החמישייה החדשה, החמישיה של פרידה קאלו

נתחיל בפריט שעוד לא קיבל את הכבוד במדור החמישיה – התחתית. אולי זה בגלל שאני לא שותה קפה ואף פעם אין תחתית בסביבתי או שפשוט עוד לא נתקלתי בתחתית שהשתלבה בול בחמישייה. אבל התחתית של פרידה שראיתי באתר של Hipstory נראית כמו משהו שאני יכולה להוסיף לפינה ולשים עליה את הכוס סודה שלי.

פרידה קאלו מוצרים לבית

בפינת העבודה חייבים להיות דפים קטנים בשביל לרשום דברים שאת חלקם נשכח מתחת לערימת דפים ומחברות, או במקרה שלי מתחת לכל קערות היוגורט של אותו שבוע. הפעם בחרתי את הפנקס של ברושקה, עם הדיוקן של פרידה עליו. דפים חמודים שעליהם אפשר לרשום את כל המשימות שלנו וגם לחזק קצת עם עט את הגבה שלה בזמן שאנחנו מדברות בטלפון.

פרידה קאלו מוצרים לבית

צריך קצת פרידה על הקיר. אז אחת האופציות היא לשים את פרידה בצלחת, ולתלות אותה על הקיר. הצלחת של יערית בוקנט מציגה לנו פרידה צבעונית ומלאת חיים, מרימה מצב רוח ומוסיפה צבע לפינת העבודה שלנו. זה בהחלט יכול להיות הפריט הצבעוני של הפינה.

פרידה קאלו מוצרים לבית

ועוד משהו לקיר, מסיכה של umasqu. אני מאוד אוהבת את המסכות האלו, לא רק של פרידה, ממש כולן. הן מיוחדות וכמוהן גם הסטודיו שבו הן מיוצרות שכבר התארח במגזין וגם אני ביקרתי בו וראיתי את תהליך הכנת המסכות.

פרידה קאלו מוצרים לבית

ולסיום עוד פריט שמתארח בפעם הראשונה – תיק למחשב נייד של megalayah. כי כבר אין סגר אז בהחלט יכול להיות שאנחנו נרצה לנטוש את פינת העבודה, לקחת אתנו את המחשב ולשבת בבית הקפה השכונתי שבו לא היינו כבר למעלה משנה. איזה כיף לעבוד שיש אנשים מסביב שלא צריך להכין להם ארוחת צהרים.

פרידה קאלו מוצרים לבית

איפה קונים?

לפעמים הדברים שאתן אוהבות פשוט קופצים לכן מתוך המסך, וכל מה שנותר הוא להתחדש. אז אם אהבתן את הדברים שקפצו מהמסך שלי, זה הזמן ללחוץ על הלינקים.

תחתית פרידה קאלו מהחנות hipstory / פנקס רשימות פרידה קאלו של ברושקה / מסיכת פרידה קאלו של סטודיו Umasqu / צלחת פרידה קאלו של יערית בוקנט / תיק ללפטופ עם איור של פרידה קאלו של סטודיו megalayah

*התמונות לקוחות מתוך אתרי החנויות או הרשתות החברתיות אלא אם כן צוין אחרת

* בדרך כלל יש כאן המלצות על פריטים לפינות עבודה, אז אם יש פריט מקסים שמשתלב בפינת עבודה ולא שמעתי עליו? כתבו לי עליו בתגובות, בקרוב עוד חמישייה לפינת העבודה

מוזמנות להיכנס לפוסטים הקודמים בסדרה:

השקת החמישיה / החמישיה חוזרת / החמישיה לחג / החמישיה הלבנה / החמישיה חוזרת לשגרה / החמישיה החורפית / החמישיה הבוטנית / החמישיה האפורה / החמישיה ליום האהבה / החמישיה לאחרי החגים / החמישיה הצהובה / החמישיה הצעירה / חמישיית עשה זאת בעצמך / החמישיה הורודה / החמישיה הנורדית / החמישיה העגולה / החמישיה של איקאה החמישיה הכחולה / החמישיה ליריד של נתנאלה / החמישיה האורבנית / החמישיה של Ubject / החמישיה הנורבגית / החמישיה הקלנדרית / חמישיית הטרצו / החמישייה הטבעית / החמישיה הסתווית / החמישיה של סטורי / החמישיה האישית / החמישיה המשפחתית / חמישיית הפרינטבלס / חמישיית החולצות / החמישייה לכיתה א' / חמישיית היומנים / החמישייה של תשפ"א / החמישייה הספונטנית / חמישיית החנוכיות / החמישייה למתבגרת / החמישיה לטו בשבט / החמישיה השחורה

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה