שופינג / החמישיה המשפחתית

כשאמרו שיכול להיות שיהיה סגר ושהלימודים יפסקו זה נשמע לי כמו תרחיש הזוי. אבל זה קרה ופתאום אנחנו בבית כבר חודש שלם. חופש גדול? בערך. בלי אטרקציות, זה סבבה, אני גם ככה פחות אוהבת. ואף אחד לא שואל בשבת 'מה עושים היום' כי כבר יודעים שלא עושים כלום או מקסימום לגו. הימים עוברים והיצירתיות כבר בדעיכה. ציירנו, בנינו, התחפשנו, ראינו סרטים ישנים, שיחקנו רביעיות, אכלנו יותר מידי ארוחות, וזה עדיין לא נגמר.

מאחר ולא בטוח שיש אור בקצה המנהרה וגם אם יש הקלות באופק, אנחנו עדיין נבלה יחד די הרבה שעות, חיפשתי ומצאתי עבורכן חמישייה חדשה, עם ערכות יצירתיות שיעזרו לכן להעביר את הזמן בכיף עם כל המשפחה כל עוד אף אחד לא רב עם אף אחד. כי בפינת העבודה לא בטוח שתצליחו לשבת יותר מידי זמן ברצף. כל הלינקים בסוף כדי לסגור פינות.

אז קבלו את החמישייה החדשה, החמישיה המשפחתית:

אחד הדברים שאני אישית אוהבת לעשות ואני מקווה שגם העברתי הלאה בגנים, הוא ליצור שרשראות עם חרוזים. המבחר גדול, האפשרויות אינסופיות ואפשר להעביר את הזמן בהנאה בהרכבת השרשראות. במקרה, נועה מוזס אימגור מסדנת התכשיטים של נועה חשבה מראש על שילובים מתאימים של צורות וצבעים וייצרה ערכה לעיצוב תכשיטים אז זה הזמן להתחיל לעצב יחד תכשיט מיוחד ועד שתגיע ההזדמנות לענוד אותו לאירוע חגיגי נסתפק בארוחת הערב המשפחתית.

המלצות לפעילויות משפחתיות

ואם כבר הזכרנו ארוחה משפחתית, אז בזמן האחרון יש לנו הרבה כאלה ביום. אם בשגרה אנחנו אוכלים ארוחה משפחתית פעם בכמה ימים, עכשיו זה פעם בכמה שעות. וכמה כבר אפשר להכין ולגוון? אז השקעתי במתכונים חדשים אבל השאלה 'שוב פעם אותו דבר?" עדיין נשמעת לעתים קרובות מידי. חשבתי לגוון בטייק אווי ואז ראיתי את ערכת היצירה (כן – ערכת היצירה) הזו של סושי של מסעדת שיו סושי חשבתי שכדאי להכיר לכן.

המלצות לפעילויות משפחתיות

ונעבור לפעילות הבאה שהיא גם סוג של מדיטציה אז בעצם מדובר על שתי פעילויות יחד – מקרמה!  נעמי ים סוף מ- Nomamacrame מכינה פרטים מקסימים ממקרמה, ועכשיו גם אתן יכולות ליצור בבית עם כל המשפחה פריט מיוחד ממקרמה עם הערכה ליצירת מתלים לעציצים של נעמי.

המלצות לפעילויות משפחתיות

פעילות נוספת שיהיה לכן כיף לעשות עם כל המשפחה וגם יש חשש להתמכרות, היא הכנת מוצרים בהדפס שמש עם הערכות החדשות של Kli-che. בעזרת הערכות תוכלו ללמוד טכניקת עבודה בת 150 שנה ולהכין גלויות או תיק בד בהדפס שמש ובעיצוב שלכן.

המלצות לפעילויות משפחתיות

ולסיום, אם אתן מחפשות עוד רעיונות לפעילות יצירה משפחתית אז לאפרת אור יש ארבע ערכות יצירה מקסימות שיושיבו אתכם לזמן יצירה משפחתי איכותי ובסופן יהיו לכן בבית פריטים חדשים וגם חוויה מהיצירה המשותפת.

המלצות לפעילויות משפחתיות

איפה קונים?

זה הזמן ליצור, כי כולם בבית ומחפשים תעסוקה. הנאה מובטחת… כל הפרטים על הערכות בלינקים הבאים:

ערכת חרוזים של סדנת התכשיטים של נועה / ערכת להכנת סושי של מסעדת שיו סושי / ערכת להכנת מתלי עציצים ממקרמה של Nomamacrame / ערכה להכנת עבודות בהדפס שמש של Kli-che / ערכות ליצירה משפחתית של אפרת אור.

*התמונות לקוחות מתוך אתרי החנויות/היוצרות של המוצרים או הרשתות החברתיות אלא אם כן צוין אחרת

אז מה הכי אהבתן? ספרו לי… ואם אתן מכירות פריט מקסים שמשתלב בפינת עבודה אשמח שתכתבו לי עליו בתגובות. בפוסט הזה הכרתי לכן חמישה מוצרים שמצטרפים לחמישייה הקודמת, ובקרוב אחפש עבורכן את החמישייה הבאה.

* מעוניינות לפרסם מוצר משלכן שמתאים לפינת עבודה? כתבו לי בפרטי או במייל: Manu.biener.g@gmail.com ונדבר.

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה