השופינג / החמישיה העגולה

לפעמים אני מדברת אל הילדים שלי במונחים של דברים עגולים. "אתה כמו כדור קטן וחם" אמרתי למתוק שקם בבוקר. עגול זה משהו כיפי ונעים, והנוכחות של פריטים עגולים מוסיפה לאווירה של פינת העבודה שלנו. לא נעשה מחקר סטטיסטי בנושא, אבל אני ממליצה לנסות להוסיף את הפריטים העגולים שמופיעים בפוסט החדש במדור החמישיה ולספר לי אחר כך אם המוטיבציה עלתה והספקתן יותר.

כל ההמלצות הן לפריטים מיוחדים ובעלי שימושים שונים כך שאם תצליחו למצוא את הזמן, הרי לכן שדרוג של פינת העבודה שלכן. ועכשיו, כשפסח מתקרב, זה הזמן לחשוב על מתנה לחג שהיא בעצם בשבילכן. וכמובן, בסוף הפוסט יש לינקים שיעזרו לכן לשדרג את הפינה שלכן…

רעיונות למתנה לחג

אז קבלו את החמישייה החדשה, החמישיה העגולה:

יום אחד בשעות אחרי הצהרים פתאום קלטתי שלא שתיתי כל היום! לא זוכרת אם התעצלתי או נסחפתי בעבודה אבל כך או כך זה לא תירוץ. חובה להתחיל את הבוקר שלנו עם כוס שתיה ליד. אצלכן אולי זה קפה, אצלי אולי סודה, אבל מה שזה לא יהיה, את הכוס נניח לידינו על התחתיות המעוצבות של יוניקו שממש חיכו שכבר תגיע איזו חמישייה עגולה כדי לשמור על משמעת השתייה שלכן וגם על השולחן מטיפות מיותרות.

רעיונות למתנה לחג

אני רוצה שתמיד תהיה לי האופציה לשנות דברים בפינה שלי ולכן מוצרים שהם בעצמם יכולים להשתנות בהתאם למצב רוח שלי כמו למשל לוח המתלה המודולרי המהמם של קרן דניס זה משהו שבהחלט יתאים לי ולפינה שלי ואני אוכל להתאים את המיקום של המדף והתלייה לפי מה שבא לי באותו הרגע ולהרגיש שעשיתי שדרוג לפינה.

רעיונות למתנה לחג

פריט חובה בפינת עבודה של עצמאיות הוא שעון כמו השעון של גליפס שיזכיר לנו שגם אם אנחנו נהנות מהעשייה שלנו, חייבים לקחת לפעמים הפסקה, להרים את העיניים מהמסך, להביט החוצה, לתקתק כמה דברים לפני שנגמר היום. בינתיים עוד לא התארגנתי על שעון, מה שמסביר את הבהלה הפתאומית כשאני פתאום מגלה שהייתי שקועה עמוק בכתיבת פוסט למרות שהייתי צריכה לצאת מהבית כבר לפני חמש דקות.

רעיונות למתנה לחג

ואם כבר הרמנו את העיניים מהמסך, אז כרגיל, כדאי שיהיה שם לוח השראה שעליו נתלה את כל הדברים הכי הכרחיים להשראה שלנו. לוח הגיר של גולף הוא בדיוק הלוח המתאים – גם לוח גיר לקשקושים ולבבות שאנחנו שולחות לעצמינו וגם לוח מגנטי שמחכה למזכרות הקטנות שיתלו עליו.

רעיונות למתנה לחג

ובמיוחד בשביל לוח הגיר עגול אבל גם קצת בשביל ההשראה שלנו, נתלה את הדברים שאנחנו אוהבות עם המגנטים העגולים והמיוחדים של גלא, כדי לוודא שהכל נשאר שם ויחכה לנו בכל פעם שנרים את המבט. והם כאלה יפים כל שלא בטוח ששישייה אחת תספיק לכן.

רעיונות למתנה לחג

איפה קונים?

אז זהו, עכשיו הכל בידיים שלכן. עם קצת עבודה וקצת רכישות, תוכלו לשדרג את פינת העבודה שלכן בעצמכן. רוצות להתחיל כבר להכין? כל הלינקים שצריך מרוכזים כאן, במיוחד בשבילכן. אתן כבר תודו לי אחר כך…

תחתיות – של יוניקו

לוח מתלה מודולרי – של קרן דניס

שעון – של גליפס

לוח מגנטי – של גולף

מגנטים – של גלא

*התמונות לקוחות מתוך אתרי החנויות של המוצרים אלא אם כן צוין אחרת

על איזה לינק הכי בא לכן ללחוץ ולהתחדש? אשמח לשמוע!

* מכירות פריט מקסים שמשתלב בפינת עבודה? כתבו לי עליו בתגובות

* מעוניינות לפרסם מוצר משלכן שמתאים לפינת עבודה? כתבו לי בפרטי או במייל: Manu.biener.g@gmail.com ונדבר.

בפוסט הזה הכרתי לכן חמישה מוצרים שמצטרפים לחמישיה הקודמת, ובקרוב אחפש עבורכן את החמישיה הבאה.

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה