שופינג / החמישיה של Ūbject

לפעמים מגיע הרגע הזה בשנה שבו צריך לרענן קצת את פינת העבודה שלנו. לרגע הזה קוראים אצלי "כל רגע". בכל רגע נתון יש סיבה לעשות סדר בפינה ולמצוא את הפריטים שיעשו אותה אפילו יותר מושלמת. אז עכשיו זה יותר בכיוון של מחשבות על ארגון וסידור פינת העבודה לקראת השנה החדשה שתתחיל בספטמבר ולקראת זה שאני בגמילה מלעבוד במטבח. כדי להקל עליכן גם למקרה שאתן בדיוק מסדרות פינת לימוד לילדים, החלטתי שהחמישיה החדשה תהיה מוקדשת לפריטים מהחנות Ūbject שעזרו לי בעבר לשדרג את פינת העבודה.

כל ההמלצות הן לפריטים שיחד יכולים להרכיב פינת עבודה מושלמת והפעם ניתן גם לקנות הכל בקנייה אחת ממוקדת. אז אם בדיוק חיפשתן את הפוסט הזה שיסגור לכן פינה ותוכלו לעצב בקנייה אחת את החדר העבודה שלכן או את פינת הלימוד של הילדים, אז… אין בעד מה.

עיצוב פינת עבודה, עיצוב פינה לשנת הלימודים

אז קבלו את החמישייה החדשה, החמישיה של Ūbject:

הפעם בחרתי לכם חמישה פריטים ושולחן. השולחנות של Ūbject מעוצבים ופרקטיים והם לגמרי משדרגים את פינת העבודה שלכן. ולא רק שלכן, אלא גם של הילדים, במיוחד עם אתן בדיוק בשלב הזה שבו יש לכן בבית חדר שהופך מחדר של ילדה לחדר מעוצב של נערה. השולחן הזה ממש דורש שיהיו עליו ובסביבתו פריטים מעוצבים נוספים.

עיצוב פינת עבודה, עיצוב פינה לשנת הלימודים

אין פינת עבודה בלי לוח השראה והפעם מצאתי עבורכן רשת השראה מקסימה עם דוגמא של משושים עליה תוכלו לתלות את כל המזכרות והתזכורות שיש לכן ואפילו תוכלו להתלבט איך למקום אותה מעל השולחן כי כך או כך זה נראה טוב. והיא בצבע זהב!

עיצוב פינת עבודה, עיצוב פינה לשנת הלימודים

אם פעם הייתי יותר בעניין של ספרייה בפינת העבודה, היום אני מבינה לגמרי את כוחו של המדף וברור שחייבים כזה בפינה שלנו. והוא לא חייב להיות גדול. מה עם מדף קטן? או יותר טוב, מה עם שניים או שלושה מדפים קטנים שמשתלבים בעיצוב הפינה שלכן? המדפים האלו יכולים להיות בדיוק הדבר שחיפשתן.

עיצוב פינת עבודה, עיצוב פינה לשנת הלימודים

מכיוון שאני בדיוק בשלב הזה שבו אני עובדת על האיזון בין זמן מחשב לזמן משפחה, אני חושבת ששעון יכול מאוד לעזור לי בעניין ולרמוז לי שמאה אחוז זמן מחשב לא נקרא איזון, ואם השעה ארבע וחצי ועוד לא יצאתי לאיסוף מהגן זו בעיה, במיוחד כשיש קייטנה.

עיצוב פינת עבודה, עיצוב פינה לשנת הלימודים

אבל אם כבר אני יושבת שעות בפינה וממוקדת בדבר אחד בלבד (המסך) אז מן הסתם רצוי שאדאג שיהיה לי כיסא. בינתיים אני עוד מתפשרת על כיסא ישן שהחתול שלנו אוהב לגרד, אבל זה לא שאין לי שאיפות לכיסא אחר כמו הכיסא הזה.

עיצוב פינת עבודה, עיצוב פינה לשנת הלימודים

אחרונה חביבה, תמונה לפינת העבודה שלנו… התלבטתי אם לחפש תמונה עם משפט השראה, אבל את זה אני משאירה לכן לתלות על לוח ההשראה שכאן למעלה עם אופציה לשנות את המשפט לפי מצב הרוח. ובינתיים התמונה המוזהבת תדאג לחמימות (אבל עם מזגן) והאופטימיות בזמן העבודה.

עיצוב פינת עבודה, עיצוב פינה לשנת הלימודים

איפה קונים?

אפשר לקנות באתר של החנות!!! ממש נוח ומתאים למי שאוהב לעשות קניות במזגן, ולפעמים יש כל מיני מבצעים של משלוח חינם אז זה אפילו עוד יותר כדאי. אפשר גם להגיע לסיבוב בחנות ולשלב עם קפה בארקפה שליד וחניה קרובה.

לפרטים נוספים על המוצרים אלו או מוצרים דומים הקליקו על כל לפריט: שולחן, לוח השראה, מדף, שעון, כיסא, תמונה.

תמונות: אתר Ūbject

על איזה לינק תלחצו ותתחדשו? אשמח לשמוע! ואם יש פריט מקסים שמשתלב בפינת עבודה ולא שמעתי עליו, כתבו לי עליו בתגובות. נתראה בחמישייה הבאה…

* מעוניינות לפרסם מוצר משלכן שמתאים לפינת עבודה? כתבו לי בפרטי או במייל: Manu.biener.g@gmail.com ונדבר.

בפוסט הזה הכרתי לכן חמישה (או קצת יותר…) מוצרים שמצטרפים לחמישיה הקודמת, ובקרוב אחפש עבורכן את החמישיה הבאה.

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

תגובה אחת

  1. הילה תלתלים לוי

    תארזי לי את הכל בבקשה