אוסף / פוסט לוחות התכנון השבועיים הגדול

אם עוד לא התאפסתן על תכנון הזמן, הי – אנחנו כבר במאי. אם לא נתחיל עכשיו, החופש הגדול יתפוס אותנו לא מוכנות, והכאוס ישתלט על הכל, כולל הכל. כבר לא נוכל לעקוב אחרי מה כן ומה לא ונחיה מרגע לרגע, שזה תמיד מסתכם ביותר עלויות, יותר עצבים, יותר הזמנות אוכל מהסושי ומסכים לילדים, וחוסר יעילות באופן כללי. הלחצתי אתכן? אל דאגה. אני לא זורעת פניקה בלי להציע פתרון. בואו מתחיל לתכנן. זה אף פעם לא מאוחר מידי, אבל עדיף לא לבחון את הנושא בקצוות. כדי להרגיע ולהשליט סדר, כדאי שיהיה בסביבתכן לוח תכנון שבועי. הוא כבר יתמלא מעצמו.

באוסף לוחות התכנון השבועיים הגדול תמצאו רשימה של לוחות מעוצבים ותוכלו גם להכיר נשים מקסימות שיוצרות אותם ועוד הרבה דברים אחרים. בואו נתחיל.

לוח התכנון השבועי של נועה בן ישי שקד

נועה בן ישי שקד מאוהבת ברשימות, קפה קר, וגוד וייבס, ומתרגלת מינימליזם. אחרי עשור של עבודה אינטנסיבית בתור מפיקת אירועי תרבות וקולינריה, חיברה את יכולות ההפקה והאהבה הגדולה שלה לרשימות ויצרה פלאנרים לליווי תהליכים שונים בחיים: חתונה, שינה לתינוקות, מעבר דירה וניהול הלו״ז בשוטף.

"לוחות התכנון השבועיים והיומיים עוצבו כך שישרתו אותך בצורה הטובה ביותר. הם לא עוד רשימת טו דו ליסט כללית, או מקום לרכז בו את משימות היום והשבוע. בלוחות הושקעה מחשבה רבה, הבאה לידי ביטוי בחלוקה הפנימית שלהם. בניית הלוחות לוותה בניסיונות לא מעטים, על מנת לייצר לוח פרקטי, שלא רק יהיה כתוב בו מה יש לעשות באותו היום או השבוע, אלא ממש יכוון את המשתמשים מאיפה להתחיל, כמה משימות לנתב ליום אחד, לאיזה קטגוריות לפרק את המשימות ועוד. והכל בעיצוב מינימליסטי, בלי יותר מידי צבעים או איורים. המטרה היא באמת להתמקד במשימות היומיות, ללא רעשים מיותרים, גם ללא הפרעות לעיניים. את משנתי בנוגע להתנהלות עם הלוחות הללו פרשתי פה."

טווח מחירים: 49-89 ₪. לפרטים נוספים ורכישה ניתן להיכנס לאתר או לפנות בטלפון 052-5322313.

לוח התכנון השבועי של נועה בן ישי שקד
צילום: תמר גולן ליבוביץ'

לוח התכנון השבועי של finensimple

גלית הררי היא מעצבת גרפית ובעלת המותג finensimple. לוחות התכנון השבועי של גלית מעוצבים בסגנון מינימליסטי, פשוט ומדויק ומשדרגים את פינת העבודה.

"כעצמאית שמג׳נגלת בין משימות ומטלות רבות במהלך היום, אני מוצאת את עצמי עמוסה ברעשי רקע המקשים על ניהול היום. בשלב מסוים שמתי לב שכאשר המשימות יורדות מהראש לדף הנייר הרעשים מתמעטים. הלוח השבועי שעיצבתי נמצא על שולחן העבודה שלי ובו 'נעוצות' כל המטלות השבועיות, והפנקס היומי עוזר לי לנהל את המטלות ברמה היומיומית."

טווח המחירים: 38-100 ₪. לפרטים נוספים ורכישה ניתן להיכנס לאתר.

לוח התכנון השבועי של finensimple
צילום: טל סיון ציפורין

לוח התכנון השבועי של pulp

חגית כספי יעקובי מנהלת את PULP, מותג ישראלי למוצרי נייר ואקססוריז לסביבת העבודה ולסביבה האישית. ב-  pulp מפתחים, מעצבים ומייצרים מוצרי נייר פונקציונליים ושיקים בעיצוב אורבני, תוך הקפדה על שימוש בנייר אקולוגי באיכות הטובה ביותר, שילוב של עבודת יד בכריכייה של העסק וייצור פרויקטים בטכנולוגיה חדשנית ובמגוון רחב של פתרונות לארגון סביבת העבודה.

"אני אוהבת מוצרי נייר. מאמינה בכתיבה אמיתית, כותבת רק בעט נובע ובטוחה שהפלאנרים הם מוצר משלים והכרחי לכל הכלים האלקטרונים. לוח תכנון הוא לא יומן אלא לוח משימות שמשלים את היומן בנייד או במחשב. בנוסף, יש בו צבעים, נשמה, ואת האופציה לשרבט. הפלנר השבועי מסייע לי בתכנון השבוע ובמעקב אחר מילוי המשימות, ובכל יום ראשון בישיבת צוות אנחנו ממלאים את הלוח של השבוע הקרוב. מה שמייחד את הסדרה שלנו הוא עיצוב נוח ופונקציונלי עם טוויסט בחיתוך הצורני של הלוח הנותן לו מראה של תיבה תלת ממדית. לוחות התכנון מגיעים במגוון גדלים וכן במגוון צבעים, עברית או אנגלית, ויש בהם 60 דפים כך שהם יכולים להספיק לשנה ויותר."

טווח המחירים של הפלאנרים: 29-55 ₪. לפרטים ורכישה ניתן להיכנס לאתר, לפנות בטלפון 03-6961416 או בטלפון/ווטסאפ 054-8955777, ולבקר בחנויות של המותג בדיזינגוף 147 תל אביב ובחנות החדשה בברזילי 9 תל אביב.

לוח התכנון השבועי של pulp
צילום: שי הנסב

לוח התכנון השבועי של שרון גולן

שרון גולן היא בלוגרית ומעצבת מוצרים להורים ולילדים, יוצרת פלאנרים לאימהות יזמיות שרוצות להקל על עומס המשימות של הכובעים השונים שלהן באמצעות תכנון נכון, ועם פלאנרים כיפיים וצבעוניים.

"כאימהות עובדות, אם אנחנו מצליחות להתמקד בשתיים או שלוש משימות גדולות לשבוע ושתיים או שלוש משימות גדולות ועוד כמה קטנות ליום, אנחנו מרגישות סיפוק מהעשייה שלנו, יודעות שאנחנו מתקדמות בדרך הנכונה ומסיימות כל יום בתחושת הנאה מהדרך ולא רק מסימון עוד V על משימה. זו המחשבה שעומדת מאחורי כל לוחות התכנון שלי – ליצור מקום צבעוני, נוח, ומדויק בכמות המקום שיש בו למשימות, כדי שמצד אחד יהיה לנו מספיק מקום לכתוב כל מה שאנחנו צריכות לעשות ומצד שני – שנוכל למצוא את המיקוד ולדעת מה באמת מקדם אותנו. אני משתמשת בלוח התכנון השבועי כדי לרכז את כל המשימות החשובות שלי מדי יום וגם לתכנן קדימה משימות שאני יודעת שצפויות להגיע או שאני צריכה לטפל בהן ביום מסוים, משתדלת לכתוב כמה שפחות משימות ולא להתפזר."

טווח מחירים: 20-75 ₪. לפרטים נוספים ורכישה ניתן להיכנס לאתר.

לוח התכנון השבועי של שרון גולן
צילום: שרון גולן

לוח התכנון השבועי של עידית יוסיפוביץ

עידית יוסיפוביץ בעלת המותג "לחשוב טוב – חשיבה מקדמת לחיים", מפתחת ויוצרת מוצרים וסדנאות המעודדים, מחזקים ומפתחים חשיבה חיובית וחשיבה מקדמת לחיים לילדים ולמבוגרים.

"אני אוהבת להשתמש בלוחות התכנון. אני מורידה את כל הרשימות והמשימות מהראש אל לוח התכנון החודשי, ואז אני יכולה לשבץ משימות בצורה שווה על פני החודש. כל מוצ"ש או ראשון בבוקר אני בודקת בלוח התכנון החודשי מה המשימות לשבוע הקרוב, ו'גוזרת' מהן את כל הפעולות שהן מצריכות. לוחות התכנון עוזרים לנו למקסם את הזמן העומד ברשותנו, ליעל אותו ולנהל אותו בצורה שהכי מתאימה לנו, והייחוד של לוחות התכנון שלי הוא הנימה החיובית, הצבעוניות והמקום שיש בהם לתזכורות ורשימות. הלוחות הם חלק מסדרה: לוח חודשי ולוח שבועי, וניתן לעבוד עם כל לוח בנפרד או עם שניהם ביחד לתכנון מיטבי של הזמן.  בנוסף, פיתחתי לוח שבועי גמיש: לוח שהחלוקה שלו מתקיימת ללא כותרות. כל אחת קובעת לעצמה באיזה יום השבוע שלה מתחיל ובאיזה מסתיים, ומה תהיה החלוקה השבועית שלה – לפי מה שמתאים לה ולפי השבוע שיש לה. החלוקה הגנרית לכותרות קבועות לא מתאימה לכולן."

טווח מחירי לוחות התכנון: 45-65 ₪. לפרטים נוספים ורכישה ניתן להיכנס לאתר.

לוח התכנון השבועי של עידית יוסיפוביץ
צילום: עידית יוסיפוביץ

לוח התכנון השבועי של מורן נבון

מורן נבון היא בעלת המותג  JUST WRITE- מיזם של לוחות תכנון ומחברות המאפשר לאנשים להתנהל בצורה נוחה ויעילה בשגרת היום שלהם תוך שילוב משפטי העצמה.

"כאמא לשלושה ילדים השימוש בלוח השבועי מאוד עוזר לי בהתנהלות היום יומית. מצד אחד הוא עושה סדר לבעלי ולי בלו"ז השוטף, ומצד שני מאפשר גם לילדים הבוגרים לכתוב בו, ומלמד אותם להתנהל עם רשימות ולהיות שותפים ללו"ז השבועי שלנו כמשפחה. היתרון של שימוש בלוחות תכנון הוא שהכל נמצא מול עינייך. לא צריך לזכור הכל בראש. הדברים מסודרים לפי סדרי עדיפויות או לפי נושאים, וזה מאפשר ריכוז במשימה עצמה, בין אם אלו משימות של הבית או של העבודה. ברגע שהדברים נרשמים על הדף, זה יוצר תחושת מחויבות שמניעה לפעולה, גם אם אלו משימות שאנחנו פחות אוהבים. הלוח השבועי שלי הוא לוח מחיק ומתמגנט כך שניתן להציב אותו מאחורי דלת הכניסה והוא מאפשר להורים ולילדים לרשום בקלות את המשימות והתכנונים השבועיים שלהם."

מחיר: 40 ₪. לפרטים נוספים ורכישה ניתן לפנות באינסטגרם או בטלפון 054-6244676.

לוח התכנון השבועי של מורן נבון
צילום: מורן נבון

לוח התכנון השבועי של נועה פלג

נועה פלג היא בעלת המותג נוזי דיזיין (nozzydesign), מעצבת גרפית המייצרת מוצרי נייר בעיצובים אישיים ומיוחדים. בין המוצרים ניתן למצוא מחברות, יומנים, פוסטרים, טו-דו-ליסטים וכמובן לוחות תכנון.

"אני בחורה שאוהבת את הבלגן שלה מסודר. מה זה אומר? אני כולי בלגן מהלך, תמיד היו לי יומנים ומחברות ולא הצלחתי ליצור בעזרתם סדר. ולכן החלטתי לעצב לוח תכנון שבועי קטן וקומפקטי, שעוזר לשמור על הסדר בלי מקום לשורות על גבי שורות של אינפורמציה שקל ללכת לאיבוד בתוכה. אני חושבת שלוחות תכנון זו דרך כיפית ונוחה לזכור ולהזכיר לעצמנו את מה שפרוס לנו בהמשך השבוע, והכל בתבנית שהופכת את התכנון לנוח ונכון יותר. אני רושמת בלוח עבודות שיש לי להגשה, מפגשים עם חברים, אימונים, או כל דבר אחר, ובחלק של ה- notes אני רושמת דברים כלליים שאני רוצה לזכור."

טווח המחירים של לוחות התכנון: 38-48 ₪. לפרטים נוספים ורכישה ניתן להיכנס לאינסטגרם.

לוח התכנון השבועי של נועה פלג
צילום: נועה פלג

לוח התכנון השבועי של מעיין כלו-לוין

מעין כלולוין היא מעצבת גרפית וממתגת, בעלת "הלול", סטודיו לעיצוב.

"לוחות התכנון שלי עוצבו מתוך צורך ממשי שלי וכמובן של הלקוחות שלי. תכנון נכון תורם להצלחת העסק, וכשיש לנו כלי תכנון שיושב מולנו, הוא הופך אותנו למאורגנות ומכניס אותנו לזון של עשייה. אני מתמודדת עם הפרעות קשב וריכוז מילדות, והשימוש בלוח תכנון בעסק שלי מאוד משפיע על הסדר והארגון שלי, עוזר לי לתכנן, לסדר ולהתמקד – כשיש מולי רשימה של כל המטלות שלי אני מתחייבת לעשות אותה. כבעלת עסק, אני מודעת לכמות המטלות האינסופית שיש לכל אחת מאתנו: מניהול לקוחות, דרך שיווק, עבודת עיצוב ועד הוצאת חשבוניות וגביית תשלומים. כשכל הרעש הזה יושב לנו בתוך הראש אנחנו מתעסקות בו במקום בעשייה שלנו. אבל כשזה יורד אל הדף, זה מקל עלינו, וזה כל הסיפור. המטרה של הלוחות היא להקל על בעלות ובעלי עסקים להתמקד במה שהם טובים בו ולעשות להם סדר."

טווח מחירים: 45-65 ₪. לפרטים נוספים ורכישה ניתן להיכנס לאתר.

לוח התכנון השבועי של מעין כלו לוין

לוח התכנון השבועי של מרי קושלביץ'

מרי קושלביץ' היא בעלת המותג ContempoMary Art, סטודיו לרישום ואיור. מרי יוצרת אמנות לבית ולחדרי ילדים ומעצבת מתנות מאוירות. לוחות התכנון שלה מאוירים בעבודת יד בסגנון ציורי וחופשי ופחות גרפי.

"לוח תכנון שבועי עוזר לעשות סדר בראש עם כל המשימות, הרעיונות והמחשבות, מוריד מהלחץ היומיומי ועוזר לדברים לקרות באמת. אני משתמשת בלוח התכנון כדי לסדר ולתעדף את כל מה שאני כותבת במחברת. כל המשימות עוברות בצורה מתומצתת ללוח, כל מה שמתבצע מקבל וי גדול שנותן לי תחושת סיפוק והערכה עצמית על כל העשייה שלי. כאשר אני לא כותבת את הדברים שעשיתי, יש לי לפעמים תחושה שלא עשיתי מספיק כי אני פשוט לא זוכרת הכל. לוח התכנון מקצר את זמן העבודה שלי, כי אני לא צריכה להיזכר במשימות היומיות ולהתלבט עם מה להתחיל. את הכל כבר כתבתי וסידרתי לי בסוף השבוע, כולל דברים כיפיים שעושים טוב בגוף ובנפש."

מחיר לוח תכנון שבועי: 59 ₪. לפרטים נוספים ורכישה ניתן להיכנס לאתר.

לוח התכנון השבועי של מרי קושילביץ
צילום: מרי קושילביץ

לוח התכנון השבועי של מיכל מרקו – Micush

מיכל מרקו היא מאיירת, מעצבת ומצלמת. בשמונה השנים האחרונות מנהלת יחד עם בעלה את המותג Micush, מותג המציע מגוון מוצרי נייר ומוצרים משמחים לעיצוב הבית. 

"לוחות תכנון הם מאוד נוחים לשימוש, הם תמיד על השולחן, נגישים וזמינים לשרבוט של כל רעיון, משימה או פגישה, כאלה שתוכננו וכאלה שלא, והם פריט עיצובי וקישוטי משובב נפש על שולחן המשרד. הלוחות שלנו מתאימים לשנה, יש בהם 52 דפים, שכל דף מייצג שבוע וניתן למלא את התאריך לפי הצורך ולדלג על שבועות, כך שהלוחות נוטים להחזיק יותר משנה אחת ברוב המקרים. בנוסף, הם ניתנים לשימוש בעברית או באנגלית. יש המון לוחות בשוק, ורובם באותו הפורמט. אני נוטה להאמין שהעיצוב והאיורים הם שעושים את ההבדל המשמעותי בין הלוחות."

טווח המחירים: 40-300 ₪. לפרטים נוספים ורכישה ניתן להיכנס לאתר.

לוח התכנון השבועי של מיכוש
צילום: מיכל מרקו

לוח התכנון השבועי של שירין ברודסקי

שירין ברודסקי מחברת בין האהבה לדפוס ואסתטיקה לבין עולם ההתפתחות האישית. מפתחת ויוצרת מוצרים ייחודיים המעניקים שמחה, השראה וכלים פרקטיים להגשמת מטרות. לוחות התכנון השבועיים של שירין מעוצבים בסגנון נקי ועדין המאפשר לנו להתמקד בתוצאות שאנחנו רוצות להשיג בלי הפרעות בעיניים. בלוח אפשר לרשום הכל, החל מחוגים, תפריט צהריים, משימות עבודה, דייט זוגי ומפגש עם חברות.

"בעיצוב לוחות התכנון הושקעה מחשבה רבה בכל הפרטים הקטנים שמרכיבים אותם והם מתוכננים כך שיש בהם מלא מקום לתכנן, לכתוב והכי חשוב – להגשים! בלוח יש מקום מיוחד לכתיבת הדברים שיעשו לנו טוב ושמח בשבוע הנוכחי – אני מאמינה שהדאגה לעצמנו וניהול האנרגיה שלנו עוזרים לנו להיות במיטבנו וליצור את החיים שאנחנו רוצות. את הלוחות מלווים משפטי השראה ומוטיבציה שנבחרו בקפידה כדי להזכיר לנו לחיות מתוך נוכחות והקשבה פנימית. סוף השבוע או תחילתו זה הזמן לעצור רגע ולהסתכל קדימה לעבר התוצאות שאנחנו רוצות להשיג."

מחיר: 69 ₪. לפרטים נוספים ולרכישה

לוחות התכנון של שירין ברודסקי
צילום:ליבת רות

לוח התכנון השבועי של QUINCHI

מעין והדר טובי הן גיסות ויזמיות. יחד הן הקימו את QUINCHI, מותג עיצוב, נייר ויצירה. הפלאנר שהן יצרו ועיצבו מגיע ב-4 צבעים: שחור, כחול, ורוד וירוק.

"שתינו מאוד אוהבות סדר וארגון וכל הזמן מתנסות ומשנות את הדרכים שלנו לנהל משימות וחיים. הפרינט לא מת, ואנחנו בטוחות שזו אחת הסיבות לכך. יש משהו בנייר ובכתיבה שמקל עלינו. לפעמים זו רק הפעולה של הכתיבה ופחות השימוש. הפלאנרים של QUINCHI לא רק מייצרים סדר אלא גם מאפשרים חופש פעולה. יצרנו פורמט שבו כל אחד ואחת יכולים להשתמש בהתאם לצורך האישי – חלוקה לפי ימי השבוע, לפי תחומים, לפי אנשים. בנוסף, יצרנו כמה אזורים וגדלים שונים שאליהם אפשר להכניס איזה מידע שרוצים. לפני כמה שבועות התחלנו להשתמש בעצמנו בפלאנרים אחרי שכל כך הרבה לקוחות כתבו לנו וצילמו לנו כמה זה שינה להן את היום יום."

מחיר: 40 ₪. לפרטים נוספים ורכישה ניתן להיכנס לאתר ולפייסבוק.

לוח התכנון השבועי של quinchi

לוח התכנון השבועי של מתנתא

הילה לוי היא מעצבת גרפית, בעלת "מתנתא", מותג מתנות המאופיינות בהמון ערך, חשיבה חיובית והשראה. הילה היא המעצבת של כל המוצרים, והעיצובים הם דינמיים ומתחדשים, עיצובים כיפיים ושמחים. בכל מוצר מושקעת מחשבה רבה על מנת שיהיה שימושי והמתנות מותאמות לעיתים גם באופן אישי ללקוח ולמטרה שלשמה הוא קונה את המתנה.

"היתרון בשימוש בלוחות תכנון הוא קודם כל הכתיבה על לוח אחד מסודר ולא על כל מיני פתקים שמתפזרים. ברגע שפריסת השבוע נמצאת מול העיניים יש פחות בלגן בראש. ברגע שאנחנו כותבים אנחנו מעבירים את המשימות מהראש לדף ואז הראש פנוי לחשוב על דברים נוספים. אני משתמשת בלוח התכנון, הם עוזרים לי לזכור ולעשות לי סדר בימים ובשבוע. אני יכולה לראות היום למשל מה היה אתמול, ואם משהו לא הספקתי אני מעבירה אותו לסדר היום הנוכחי, או לפחות מסמנת לי לטפל בו בהמשך. בקיצור, יש לי מישהו לסמוך עליו שיזכיר לי בתוך ים המשימות של החיים."

מחיר: 45 ₪. לפרטים נוספים ורכישה ניתן להיכנס לאתר ולפייסבוק או לפנות בטלפון 052-5615640.

לוח התכנון השבועי של מתנתא
צילום: ענבל סרי

לוח התכנון השבועי של עינת לוי

עינת אלה לוי היא בעלת סטודיו לעיצוב גרפי והאהבה הגדולה שלה היא ליצור מוצרים שמלאים באהבה.

"לוח התכנון השבועי המשפחתי נולד מתוך צורך משפחתי שלנו. הוא מותאם לסדר יום משפחתי, יש בו גם מקום שבו כל ילד בוחר מטלה ביתית וגם מקום לרשום למה אנחנו רוצים למצוא זמן כל שבוע. הקסם קורה כשרושמים את הדברים – אין ויכוחים ויש עזרה בבית. הילדים יודעים מה הולך להיות ועל מה הם אחראים וזה עושה להם סדר. כל מוצאי שבת אנחנו נפגשים ביחד בסלון, בלי טלפונים, בלי הסחות דעת ומתכננים את השבוע שמתחיל ועל הדרך מרוויחים גם זמן איכות משפחתי. בסוף תולים את הלוח על המקרר ובמהלך השבוע מסתכלים בו. גם בעסק שלי אני משתמשת באופן קבוע בלוחות לתכנון זמן אישי שבועי ויומי לעסק, רושמת פגישות, תוכניות, מטרות, יעדים, הצלחות ותודות שלי."

טווח המחירים בחנות: 29-120 ₪. לפרטים נוספים ורכישה ניתן להיכנס לאתר או לפנות בטלפון 050-6666203.

לוח התכנון השבועי של עינת לוי
צילום: עינת לוי

לוח התכנון השבועי של עדי רוזנזון

עדי רוזנזון היא מעצבת גרפית ומאיירת, בעלת המותג "עדי רוזנזון – קסם של עיצובים", פריטים מעוצבים לחדרי ילדים. עדי משלבת את האיורים שלה במדבקות קיר, שטיחים, מנורות לילה, מוצרי נייר, מתנות ועוד.

"ללוחות שלי נלווים איורים מקוריים מחיי היום יום לצד משפטי השראה. הלוחות המחיקים נצמדים בקלות למשטח מגנטי ומושכים אותנו לרשום עליהם בגלל הנוחות והעיצוב הנקי, ואת חוברת דפי התכנון ניתן להניח על שולחן העבודה ולהיעזר בה ביום יום שלנו בעבודה. דווקא בעידן הדיגיטלי, ישנו צורך ממשי במוצרים פיזיים אשר מצריכים מאתנו רישום והתבוננות אחרת, חיבור למשימות החשובות של היום יום. אני משתמשת בלוחות תכנון כשיש ריבוי של הזמנות בעסק, והכתיבה על הלוח יוצרת ארגון וסדר בדברים."

טווח מחירים: 35-90 ₪. לינק לרכישה. להזמנות ופרטים נוספים ניתן לפנות גם בטלפון 052-8760204.

לוח התכנון השבועי של עדי רוזנזון

לוח התכנון השבועי של טל שפיר

טל שפיר היא בעלת "טל שפיר- עושים, חיים". טל מחברת בעלות עסקים להכנסה גבוהה ממה שהן הכי אוהבות לעשות. היא מלווה, מאמנת, מרצה ושדרנית ברדיו החברתי הראשון.

"הלוחות הגיעו לעולם מתוך תסכול שלי כבעלת עסק ואמא לארבעה. חיפשתי פתרון מקצועי שיעשה לי סדר בעיניים ובלב, כדי להגיע לכל הדברים שחשובים לי. כך נוצרו הלוחות, וכיום משתמשות בהן מאות עצמאיות לתכנון הזמן שלהן. הלוחות הם העוזרים האישיים שלי בעסק ואני משתמשת בהם בקביעות. הם מאפשרים הפרדה בין המקום של תיעוד הפגישות ובין התכנון והאסטרטגיה. הכל פרוש מול העיניים, מסודר, נקי, ובלי רעשי רקע שבולמים את העשייה. הם מאפשרים לעקוב אחרי התקדמות של פרויקטים, ולפרק הר של משימות לביסים קטנים. גם בבית אנחנו משתמשים בלוחות כתזכורות משפחתיות לחוגים, ימי חולצה לבנה, ימי הולדת וכדו', והמתבגרת שלי אפילו ביקשה ממני ערכה כדי לתכנן את הפעילויות שלה בלוחות."

מחיר ערכת תכנון זמן מושלמת לעסק הכוללת לוח תכנון יומי+ שבועי+ חודשי: 117 ₪ איסוף בחינם מהרצליה, או +15 ש"ח משלוח בדואר רשום. לינק לרכישת הערכה. בהזמנות מעל 150 ש"ח מכלל המוצרים והקורסים הדיגיטליים שבחנות – משלוח בדואר רשום בחינם.

לוח התכנון השבועי של טל שפיר
צילום: קרן שם-טוב

לוח התכנון השבועי של מורן בן הרוש

מורן בן הרוש היא מעצבת גרפית בעלת המותגים MGDESIGN & MIST. המותג MIST הוא אתר מתנות מיוחדות המתאימות ומעוצבות לכל אירוע או צורך והכל מגיע עטוף בצורה ייחודית.

"לוח התכנון שלי מתאים לכולם ונוח לשימוש. האיכות והנראות של המוצרים אלו דברים חשובים בעיניי ואני גורמת לכל מי שסביבי לפתוח את העיניים ולראות את הדברים הכי קטנים. עיצוב זה בנשמה שלי, ואני מתרגשת מהידיעה שאנשים ממש אוהבים את המוצרים שלי, כי גם אני אוהבת אותם מאוד – רק אם אני אוהבת מישהו מהלב אני מביאה לו מתנה מהמוצרים שלי. גם אני משתמשת בלוח התכנון, זה הדבר היחידי שעוזר לי לנהל את הזמן שלי."

טווח מחירים: 20-70 ₪. לפרטים נוספים ורכישה ניתן להיכנס לאתר.

לוח התכנון השבועי של מורן בן הרוש

לוח התכנון השבועי של רוית ברק

רוית ברק – ניהול משרדי לעסקים, הינו עסק המספק שירותי אדמיניסטרציה במיקור חוץ לעסקים, משרדים ואנשי עסקים. סדר הוא אלף-בית לכל אישה קרייריסטית שמתחילה את היום שלה עם רשימת משימות בראש ולוח התכנון השבועי של רוית, עם משפטים מעוררי השראה, נותן דחיפה ומוטיבציה לעשייה במהלך היום.

 "אני אדם של אנשים. בעבודה שלי אני עוזרת לבעלי עסקים לנהל את המשימות בעסק שלהם בצורה מסודרת אבל אני גם מקשיבה, מייעצת ומחזקת. כבעלת עסק הבנתי שחלקנו צריכים חיזוק יום יומי שישלים לנו את התמונה, ויעזור לנו לנהל את העסק שלנו ואת הזמן שלנו בצורה נכונה ומהנה יותר, ולכן יצרתי לוח תכנון מלא השראה, שמזכיר לא פעם להתבונן על הכוח הפנימי שיש בכל אחת מאתנו במהלך היום, להאמין ולבחור לעשות וליהנות מהדרך מעבר לכך שהלוח עושה לי סדר בבלגן הוא עושה לי סדר בנשמה. לוח תכנון פורס בפנינו את מהלך היום שלנו, וכשמהלך היום נמצא לנו מול העיניים בכתב הוא כמו מפה לתייר בעיר חדשה, עושה סדר בבלגן ומנווט לנו את הדרך בכל יום מחדש."

טווח מחירים: 79 ₪. לפרטים נוספים ורכישה ניתן להיכנס לפייסבוק או ליצור קשר בטלפון 053-8099960.

לוח התכנון השבועי של רוית ברק

לוח התכנון השבועי של עומר אטלי

עומר אטלי היא מעצבת גרפית, מאיירת ובעלת אובססיה למוצרי נייר.

"את לוחות התכנון שלי איירתי ועיצבתי לאחר ניסיונות רבים של חיפוש אחר נוחות. האיורים מקוריים, צבעוניים ומשמחים, והמטרה היא להפוך את שולחן העבודה לצבעוני, כיפי ומושך, וכמובן, לתכנן את הזמן בצורה יעילה כשהכל פרוש לפניך. בעולם המודרני יש לנו המון עיסוקים ומשימות ולא תמיד מספיקים להגיע ולבצע את כולם. מצאתי שכאשר אני כותבת את כל מה שעליי לבצע, אני יודעת בדיוק מה עשיתי, מה נותר לי לעשות ומה אפשר לדחות. והכי חשוב, לא שוכחת דברים שלא הספקתי."

טווח מחירים: 35-55 ₪. לפרטים נוספים ורכישה ניתן להיכנס לאינסטגרם או ליצור קשר בטלפון 050-5804552.

לוח התכנון השבועי של עומר אטלי

לוח התכנון השבועי של Victoria G Design

ויקטוריה Victoria G Design היא מעצבת גרפית בעלת עסק למיתוג עסקים ולעיצוב מוצריי נייר – יומנים שנתיים, לוחות תכנון, מחברות ועוד.

"אני אוהבת מוצרי נייר – אוהבת להשתמש בהם ביום יום, אוהבת לעצב אותם ולשלב אותם בתמונות שאני עושה עבור העסק. אני חושבת שלא משנה כמה הדיגיטל משתלט על העולם, מוצרי הנייר תמיד יהיו הראשונים אצל אנשים שאוהבים לכתוב את התוכניות שלהם בכתב יד, להרגיש את הדף עליו זה כתוב ולהיות רגועים כי הם יודעים שהם מנהלים את הזמן שלהם נכון. לוח התכנון שלי עוזר לבנות לו״ז שבועי – מטלות חשובות שאת רוצה לעשות השבוע, ניהול זמן נכון ומדויק, ופגישות מתוכננות – הכל נמצא מול העיניים. בעיצוב של לוח התכנון השבועי שלי שמתי גם דגש על שתיית מים מאחר ואני דוגלת באורח חיים בריא ובחרתי עבורו עיצוב מנומר שבעיניי מאוד משקף את מה שרלוונטי היום גם בתחום האופנה."

טווח מחירים 50-60 ₪. ניתן לעצב גם בהתאמה אישית ללקוחות פרטיים או עסקיים. פרטים נוספים ורכישה באתר, באינסטגרם ובפייסבוק.

לוח התכנון השבועי של ויקטוריה שרעבי

מוזמנות להיכנס ללינקים ולהכיר את היוצרות, לראות עוד דוגמאות ועוד פריטים בחנויות שלהן. הכרת כבר את האוספים האחרים במגזין? מוזמנת להיכנס: אוסף המחברות / אוסף מוצרי הבטון / אוסף הלבבות / אוסף הפרינטים / אוסף הקרמיקה / אוסף הטבעות

יש לך מוצר ותרצי שאכתוב עליו? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה