שופינג / החמישייה האישית

פינת העבודה היא המקום האישי שלנו בבית, שם נמצאים הפריטים שאנחנו אוספות לאורך השנים שמשמשים אותנו ביום יום או שהם סתם שם כמזכרת או השראה. את חלקם רכשנו פה ושם וחלקם הם מתנות שקיבלנו. מחפשות לקנות למישהי מתנה מיוחדת ואישית שתהיה לידה תמיד בפינת העבודה? חיפשתי ומצאתי עבורכן ועבור מדור החמישייה כמה מתנות שבעיני הן אישיות ומרגשות לפינת העבודה.

אז זה הזמן לתת את הטאצ' האישי לפינה שלנו או של חברה עם כמה פריטים מיוחדים ובסוף גם כמובן לינקים לרכישת כל המוצרים.

אז קבלו את החמישייה החדשה, החמישיה האישית:

אחד הדברים האישיים והמרגשים בהם נתקלתי לאחרונה שממש מתאים כמתנה אישית הוא איור של מעיין דנן. אלו איורים שהיא יוצרת על בסיס תמונות שנשלחות אליה וממה שראיתי ברחבי הרשת זה פשוט מקסים. לכולנו יש את התמונה שמגיע לה להפוך לאיור ולקשט את הקיר של פינת העבודה שלנו, כדי שכל פעם שנרים את המבט נחייך או נתרגש.

המלצות לפריטים לפינת העבודה

אתן יודעות שלא משנה במה עובדות החברות שלכן, תמיד יש ימים שהם פחות. פחות טובים, פחות מוטיבציה, פחות חם. נו… אתן מכירות את זה. אז תהיו חברות ותדאגו למשהו שירומם את רוחן כמו למשל הספל של יערה ניר כחלון שיזכיר להן שהפחות הוא כלום ליד על השאר ושמחר יהיה ממש מעולה, ואולי אפילו כבר אחרי הצהרים.

המלצות לפריטים לפינת העבודה

לפעמים מספיק תשומת לב קטנה בשביל להעלות חיוך ולפעמים אין הרבה מקום לפריטים גדולים. אז אפשר לקנות את אחד הבתים הקטנים של אורלי פיטל, עשויים קרמיקה ומקושטים במשפטים שתמיד כיף לקרוא.

אחד הרעיונות היפים והמוצלחים למתנה אישית שתמצא את מקומה הנעים בפינת העבודה של כל חברה, הוא המארז המקסים של עידית שר (שהיא אחת הנשים עליהן כתבתי בספר שלי) הכולל מחזיק מפתחות, כרטיס ברכה וניירות ממו ומעוצב בצורה אישית כל כך שבטח תרצו לקנות אותו לחברה. אני כבר עשיתי את זה…

המלצות לפריטים לפינת העבודה

ואם כבר הזכרתי את הספר שלי, פינה משלך – סיפורים על נשים ומרחבי עבודה,  אולי תרצו שיהיה לכן עותק בפינת העבודה שלכן? לדפדף בו ולקרוא על חלומות של אחרות ועל הגשמה בזמן שאתן חולמות ומגשימות בפינה שלכן. והאו גם מתנה ממש טובה, כן אני אובייקטיבית, כי יש בו מנת השראה די גדולה שאפשר להעביר הלאה לחברה. *צילום: מאיה חבקין | עיצוב: נסטיה פייביש | עריכה לשונית: טלי אשחר גוטליב

המלצות לפריטים לפינת העבודה

איפה קונים?

רוצות לאבזר את פינת העבודה או הבית שלכן בפירטים אישיים ומרגשים או לקנות אותן לחברה? זה הזמן ללחוץ על הלינקים ולהזמין.

תמונה מאוירת של מעיין דנן / כוס קרמיקה של יערה ניר כחלון / בית מקרמיקה של אורלי פיטל / מארז מחזיק מפתחות ודפי ממו של עידית שר / הספר פינה משלך של עמנואלה בינר

*התמונות לקוחות מתוך אתרי החנויות של המוצרים או הרשתות החברתיות אלא אם כן צוין אחרת

אז מה הכי אהבתן? ספרו לי… ואם אתן מכירות פריט מקסים שמשתלב בפינת עבודה אשמח שתכתבו לי עליו בתגובות. בפוסט הזה הכרתי לכן חמישה מוצרים שמצטרפים לחמישייה הקודמת, ובקרוב אחפש עבורכן את החמישייה הבאה.

* מעוניינות לפרסם מוצר משלכן שמתאים לפינת עבודה? כתבו לי בפרטי או במייל: Manu.biener.g@gmail.com ונדבר.

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה