אוסף / פוסט תכשיטי המקרמה הגדול

כשמדובר בתכשיטים, אין סוף ליצירתיות. בחומרים, בעיצובים, בשילוב בין הכל יחד. אז אל אוספים קודמים על טבעות, עגילים, שרשראות וצמידים, מצטרף אוסף שמאחד את כולם. פוסט תכשיטי המקרמה הגדול כאן בשבילכן…

 תכשיטי המקרמה של שני וייל – dessea

שני וייל יוצרת תכשיטי מקרמה וכסף בעבודת יד ובזמנה הפנוי גם סטודנטית למדעי החיים.

"מאז שאני זוכרת את עצמי הרגשתי חיבור מיוחד לטבע ולבעלי חיים. מעבר להשראה העצומה שאני שואבת מהם, חשוב לי לשים דגש מיוחד על שמירתם. לפני כשנתיים יצרתי קטגוריה שלמה באתר שלי בשם 'קנייה שמשנה'. הקטגוריה כולה מכילה תכשיטים שהכנתי בהשראת הים וכל רכישה ממנה תורמת להצלת צבי הים. מבין מאות התכשיטים הקיימים באתר שלי, אלו החביבים עליי אישית. הצלחתי לשלב את שתי האהבות הגדולות שלי, ליצירה ולסביבה, לתוך קולקציה ייחודית במינה של תכשיטים עם משמעות ענקית."

טווח מחירים: 70-280 ₪. פרטים נוספים ורכישה באתר.

תכשיטי מיקרו מקרמה שני וייל
צילום: שני וייל

 תכשיטי המקרמה של שחר הלפרין

שחר הלפרין היא אמנית ציור ותכשיטי עוצמה מהטבע, ממקרמה ואבני-חן. מאירת דרך לגוף.נפש.נשמה – מלווה לייעוד הנשמה. ההשראה שלה ליצירת התכשיטים מגיעה מהטבע ומעולמות הרוח.

"בהזמנה אישית אני מתאימה את העיצוב לבקשות הלקוח ולמבנה האישיותי הייחודי שלו. כאשר באים אלי אנשים שמעוניינים ליצור תכשיט מיוחד עבור עצמם או עבור אהוביהם, אני שואלת כמה שאלות, ומנחה לבחירת האבן או אבנים על ידי התחושה. ההשפעה של האבן הנבחרת מתחברת בדיוק עם מה שאותו אדם חווה וצריך לחייו. אני מקבלת הרבה משובים שהתכשיט מדויק. קרה לי לא פעם שראיתי את הרגע הראשון בו נענד התכשיט לראשונה, ואת מאור פניהם של הלקוחות ברגע זה. גם עבורי אני יוצרת תכשיטים חדשים בכל כמה זמן, בדרך כלל ההכוונה היא דרך תחושה וחלומות."

טווח המחירים: 40-4,000 ₪. פרטים נוספים ורכישה באתר או בטלפון ובוואטסאפ 052-6758045.

תכשיטי מיקרו מקרמה שחר הלפרין
צילום: שחר הלפרין

 תכשיטי המקרמה של יאנה Jewelry.yz

יאנה זטולובסקי מאוד אוהבת יצירה מכל סוג, ובשנה וחצי האחרונות היא מכינה תכשיטים בעבודת יד, בעיקר שרשראות חרוזים ומקרמה. 

"כל תכשיט הוא יחיד במינו ומיוצר בעבודת יד שלי, ולא ראו אותו אצל אף אחת אחרת. כחלק מהעבודה והיצירה היו לי הרבה חוויות שפשוט עשו לי טוב בלב. פעם פגשתי לקוחה במקרה, והיא ענדה  שרשרת שקנתה ממני בעבר, זה מרגש. אני אוהבת כשבנות באות אליי עם רעיון, וזה מאתגר לנסות אותו וללמוד עוד. מגיל קטן ועד היום אני אוהבת יצירה מכל סוג, ולכן להכין משהו חדש כל פעם זה משהו שאני מאוד נהנית ממנו." 

טווח מחירים: 30-85 . פרטים נוספים ורכישה באינסטגרם או בוואטסאפ 058-5210192.

תכשיטי מיקרו מקרמה יאנה
צילום: יאנה

 תכשיטי המקרמה של רעות – Maharani art jewelry

רעות עזרוני בעלת המותג Maharani art jewelry. היא יוצרת תכשיטים בעבודת יד, תכשיטי מקרמה עם אבני חן ותכשיטים ממתכות שונות. בעיצובים שלה יש שילוב בין סגנון הבוהו והאופי המיוחד של המקרמה שיוצרים קו אסתטי עדין ונקי.

"התחלתי להכין תכשיטים מתוך אהבה ליצירה ומבקשתן של ידיי לעסוק במלאכה. התחלתי למכור אותם באחת מעבודות הנוודות שלי בטיוליי במזרח. הייתי מכינה בכל מקום, מגלגלת את התכשיטים בבד ופורסת את הבד ומציגה אותם למכירה כשהתאפשר לי. מהמקום הזה הם נוצר האופי הנוודי הג'יפסי ואני מרגישה שהוא עדיין נוכח בהם, בסגנון, ובטאצ' שהם מוסיפים. אני מזמינה אותך לעולם הצבעוני של maharani ומבטיחה לך שבכל תכשיט שזורה האהבה שלי והכוונה לשמח ולהאיר את היופי שלך."

טווח מחירים – 30-200 ₪. פרטים נוספים ורכישה באינסטגרם ובפייסבוק

תכשיטי מיקרו מקרמה רעות
צילום: רעות

 תכשיטי המקרמה של מריאנה גלעדי

מריאנה גלעדי יוצרת תכשיטי מיקרו מקרמה בעבודת יד.

"מאז שאני זוכרת את עצמי, תמיד עסקתי באומנות ובחצי שנה האחרונה הכרתי את המיקרו מקרמה טכניקה של יצירת תכשיטים במקרמה, הוקסמתי ממנה מאוד ומאז אני לא מפסיקה ליצור תכשיטים."

טווח מחירים: 50-250 ₪, תלוי בגודל ומורכבות של התכשיט. פרטים נוספים ורכישה באינסטגרם ובטלפון 052-3901926.

תכשיטי מיקרו מקרמה מארינה
צילום: מארינה גלעדי

 תכשיטי המקרמה של טלי נוי-מאיר

טלי נוי-מאיר היא יוצרת תכשיטים מאבנים טבעיות, אבני חן וקריסטלים בשילוב מקרמה או כסף וגולדפילד. טלי יוצרת בצורה אינטואיטיבית וזורמת, בטכניקות של קשרי מקרמה בסיסיים ובשילוב חרוזים (שגם הם מאבנים טבעיות, חלקן נדירות מאד), והעיצוב מגיע מתוך השראה שהיא מקבלת מהאופי הייחודי של האבנים ושל האנשים להם מיועד התכשיט. הלקוחות שותפים בבחירת האבן המרכזית והחרוזים, צבע החוט וכן סגנון העיצוב החל מעיצוב מינימליסטי ביותר ועד לעיצוב מפואר ומרשים. 

"במהלך הקורונה, התחלתי לעצב תכשיטים תוך התאמת אבנים על פי מפה אסטרולוגית אישית בשיטה ייחודית. אני קוראת להם אסטרולוגיקריסטל – AstrologyCrystal  והלקוחות שלי מכנים אותן 'שרשראות נשמה'. לתכשיטים אני מצרפת פתק עם הסבר על התכונות האנרגטיות המיוחסות לאבנים מהן נוצרו ואם הותאמו אסטרולוגית, נוסף הסבר על ההקשר האסטרולוגי של האבן. פעמים רבות התכשיטים מוזמנים על ידי בני זוג או בני משפחה ליקיריהם והתגובות מרגשות מאד, גם אם התכשיט תוכנן בהפתעה."

טווח מחירים: החל מ-120 ₪. פרטים נוספים ורכישה באינסטגרם, בפייסבוק ובאתר. ניתן ליצור קשר גם בטלפון או בוואטסאפ ב- 054-9453070.

תכשיטי מיקרו מקרמה טלי נוי-מאיר
צילום: טלי נוי-מאיר

 תכשיטי המקרמה של איילה קשמכר

איילה קשמכר בעלת macroshane, יוצרת תכשיטי מקרמה מאבני חן.

"בצפת הקסומה באוויר גלילי אני יושבת ויוצרת לך פיסת אומנות – תכשיט אישי אלגנטי או פראי. בטבע המופלא שיצר הבורא אוצרות רבים וכאלו גם אבני החן, אבנים יפהפיות עם אנרגיות שונות וסגולות ריפוי רבות, אותן אני משלבת בתוך התכשיט. כל תכשיט נוצר באהבה ומחשבה רבה עם דגש על דיוק בכל פרט קטן וייחוד כל אחד מהשני. בהתאמה אישית אלייך, לצבעים שלך, לאנרגיה שלך ולמה שישלים את חסרונך. יופי, עוצמה ואושר."

טווח המחירים: 100-350 ₪. פרטים נוספים ויצירת קשר באינסטגרם או בטלפון 053-2272977.

תכשיטי מיקרו מקרמה איילה קשמכר
צילום: איילה קשמכר

 תכשיטי המקרמה של יובל שחר

יובל שחר בעלת העסק מקרמי לתכשיטי מקרמה. יובל מציעה תכשיטי מיקרו מקרמה בעיצוב אישי, או מתוך מלאי קיים, ומלמדת בנות ונשים בכל הארץ לדעת ליצור תכשיטי מקרמה בעצמן.

"השרשרת הכי משמעותית שיצרתי עבור לקוחה, הייתה ממש בתחילת הדרך. אי שם בשנת 2019 פנתה אליי בחורה מקסימה בשם נופר, בבקשה להפוך לשרשרת אבן שיקרה לליבה. בזמנו לא היה לי מושג עד כמהאחרי כמה אתגרים בדרך גם אמא שלה יצרה איתי קשר, וסיפרה לי שהאבן שייכת לאבא של נופר זכרונו לברכה, ושהיא רוצה לענוד את השרשרת לחתונה! כל זה הפך את הסיפור להרבה יותר עוצמתי ומרגש. הצלחנו להפתיע את נופר עם השרשרת של אבא בשבוע שלפני החתונהואני זכיתי לקבל תמונות מרגשות מהאירוע!"

טווח מחירים: 100-1,000 ₪. פרטים נוספים ורכישה באתר

תכשיטי מיקרו מקרמה יובל שחר
צילום: יובל שחר

 

 

 

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה