אוסף / פוסט הסבונים הגדול

על מדף כלי הרחצה שלי תמיד יש מקום לסבונים הרגילים, המיוחדים, שנעשים בעבודת יד ובאהבה, ובכתבה החדשה אתן מוזמנות להתרשם ולהכיר סבונים של עסקים עם סיפורים מיוחדים ולהתחדש, או לפנק מישהי אחרת במתנה. פוסט הסבונים הגדול כאן בשבילכן…

הסבונים של Nacca

רותי בן ארצי היא אני בעלת סטודיו שנמצא בעמק יזרעאל הירוק והפסטורלי, בו היא יוצרת בעבודת יד סבונים מוצקים מחומרים טבעיים. דרך הסבונים והמוצרים שלה שנעשים בדיוק ובתשומת לב רבה, היא מעבירה אליכם קצת מהאהבה שלה לטבע ולטיפוח.

"בחרתי לקרוא לעסק שלי Nacca על שם משפחתה של אימי ז"ל. מספר שנים לתוך העסק, פיתחתי סדרת מוצרים על בסיס חלב נאקות שאת סגולותיו הטיפוליות הכרתי כבר שנים רבות. בדיעבד, לאחר שיחה עם הדודים שלי התברר לי שפירוש המילה Nacca שמקורה בשפה הערבית, הוא נאקה – נקבת הגמל כמו בעברית. כך התחברו להן הנקודות, והתחושה שאמי ז"ל שעיצבה אותי להיות מי שאני היום, מלווה אותי בכל תחום בחיי ונשארת איתי. חמשת המוצרים שאני מייצרת על בסיס חלב נאקות הם מוצר הדגל שלי. חלב נאקות מטפל במצבים שונים של העור ואני שמחה לספר לכם שהמוצרים שלנו עוזרים כל כך ללקוחות שלנו שחוזרים שוב ושוב בשבילם, ויש להם משמעות רבה עבורם."

טווח המחירים למוצרים הקיימים: 25-250 ₪. ניתן להרכיב מארז בהזמנה אישית. פרטים נוספים ורכישה באתר, באינסטגרם ובפייסבוק.

הסבונים של nacca
צילום: Elena Simakhina

הסבונים של רוז גרדן

רביד רוז היא בעלת העסק "רוז גרדן". היא מייצרת סבונים טבעיים וקוסמטיקה טבעית וכל המוצרים שלה מתכלים ואקולוגיים, ומבוססים על צמחים ופרחים שהיא מגדלת.

"עד הקורונה עבדתי מסביב לשעון כשכירה בחברה גדולה. היציאה לחל"ת הייתה הנקודה שהתחלתי לחשוב מחדש על באיזה קצב אני רוצה לחיות ובאילו תנאים אני רוצה להתפרנס. במהלך הסגרים התחלתי לחשוב מחדש על צרכנות וזמינות מוצרי צריכה וחיפשתי אלטרנטיבות יותר פשוטות, חסכוניות וזמינות. בעברית זה נקרא קיימות – וזה כל העניין בעצם. זה התחיל משינוי באורח החיים הביתי שלנו והפסקת קניית מוצרים מסחריים ארוזים בפלסטיק. התחלתי להכין בעצמי את כל חומרי הניקוי לבית, משחות, קרמים, שמפו וסבונים מוצקים – רק מחומרים טבעיים, מתכלים ובריאים, תוך שימוש בתוצרי הגינה שלי אותם אני מגדלת אורגנית ללא ריסוסים. זו הדרך של "רוז גרדן", חיים איטיים ופשוטים, כאלו המאפשרים תשוקה, זמן ואנרגיה למה שחשוב לנו באמת. היום אני מייצרת בעבודת יד אוהבת מוצרים טבעיים, אקולוגים ומתכלים. ידידותיים לבני אדם, בע"ח וכדור הארץ. מהגינה שלנו למשפחה שלכם."

טווח מחירים: 25-35 ₪ לסבון מוצק. 45-65 ₪ לסבונים מיוחדים יותר במידות גדולות. פרטים נוספים ורכישה בטלפון 052-3964713 או באינסטגרם.

הסבונים של רוז גרדן
צילום: רביד רוז – רוז גרדן

הסבונים של אושרת סטרולוויץ

אושרת סטרולוויץ מטפלת בפרחי באך ורוקחת מוצרי טיפוח טבעיים. בהכשרתה האקדמאית היא בעלת תואר שני ביעוץ חינוכי. אחרי מספר שנים של עבודה בתחום החליטה לעשות שינוי. השינוי הגיע לאחר שחוותה סכרת הריון במהלך שניים מההריונות שלה, והחליטה לשנות את באורח החיים שלה. היא החלה לחקור את תחום התזונה, העבירה את משפחתה לתזונה בריאה יותר, וכחלק מזה גם לקוסמטיקה בריאה יותר. היא למדה להכין סבונים אצל הסבונאיות הכי מוכשרות בארץ, רקחה למשפחתה ולחברות, ומשם הכל התגלגל.

"כל המוצרים שלי נרקחים בעבודת יד מסורתית, החל מהשריית צמח המרפא ועד שילובו במרקחות ובסבונים, ואני מאוד אוהבת להתאים את המארזים שלי לכל לקוח. לפני כשבועיים התקשר אלי לקוח להזמין מארז לאשתו. הוא היה במילואים, רחוק ממנה ורצה לפנק אותה. אחרי ששוחחנו והתאמנו יחד מארז, שאלתי אותו איך הוא שמע עלי, והוא ענה שהוא חיפש בגוגל 'מארז לאשת מילואים' וכך הגיע אלי. אצלי בדף בית באתר מוזכר שאני אשת מילואים גם ולכן זה קפץ לו. כמובן שפינקתי את אשתו בעוד מוצרים באהבה ממני."

טווח מחירים: 35-249 ₪. פרטים נוספים ויצירת קשר באתר ובטלפון 050-7993580.

הסבונים של אושרת סטרולוויץ
צילום: אושרת סטרולוויץ

הסבונים של MALCAH

נריה מזרחי היא בעלת העסק 'מלכה  MALCAH " הנקרא על שם סבתה ז"ל, שמזכירה לה להמשיך לצמוח ולא לוותר. היא רוקחת מוצרי טיפוח ומארזי מתנות מחומרים טבעיים, בעבודת יד ובהרבה אהבה. אפשר למצוא אצלה מארזי מתנות לנשים, נערות, גברים ותינוקות וגם לרכוש מוצרים בהזמנה אישית לפי סוג העור.

"זה התחיל כתחביב מלפני הרבה שנים, ההתעסקות עם חומרים טבעיים כדי לייצר לי מוצרי טיפוח ללא התערבות תעשייתית, המשיך בנתינת מתנות לקרובים אליי וכשההתלהבות הייתה גדולה מהתוצרים, החלטתי להקים את העסק וברוך השם אני נהנית מכל רגע. הסבונים שלי במגוון ריחות ומותאמים לעור הפנים או לגוף וגם אותם ניתן לרכוש בהזמנה אישית, לפי סגנון ואף להזמין אותם עם שם."

טווח המחירים של הסבונים: 20-22 ₪. פרטים נוספים ורכישה באתר, באינסטגרם ובטלפון 053-8871132.

הסבונים של malcah

הסבונים של עינת כהן גילה

עינת כהן גילה בעלת סטודיו לסבוני בוטיק טבעיים, טבעוניים ובעבודת יד, מלאי כוונה, השראה ואהבה.

"הסבונים שאני מייצרת הם מתנה נפלאה ולצדה, מבטיחה חוויית שימוש מרגיעה ובריאה לעור הגוף והפנים. הם עמידים לשימוש לאורך זמן, ומתאימים לנשים ולגברים, לילדים ולילדות."

טווח המחירים: 20-35 ₪. פרטים נוספים ורכישה באינסטגרם ובטלפון 052-2857734.

הסבונים של עינת כהן גילה

הסבונים של שרונה רפפורט

שרונה רפפורט בעלת סטודיו ליצירת סבונים ולסדנאות להכנת סבונים ומוצרים טבעיים. הסבונים ששרונה מכינה ומלמדת להכין עשויים רק מחומרים טבעיים, שמנים, חמאות, מינרלים וצמחים בוטניים שמשולבים יחד עם ריחות של שמנים אתריים טיפוליים.

"הכל התחיל כשבחרתי להעביר את כל המשפחה שלי לשימוש בחומרים טבעיים, בנוסף לעוד מוצרים שרקחתי בעצמי. התחלתי להכין סבונים והתאהבתי! עברו כמה שנים והבנתי שכל מה שאני רוצה הוא להעביר את הידע והקסם של הכנת סבונים לעוד אנשים והתחלתי ללמד הכנת סבונים בסדנה. הסדנאות שלי חווייתיות וגם מעשיות, ומיועדות לכל מי שרוצה לעשות את המעבר ליצור ושימוש בסבונים ומוצרים טבעיים בבית. לאחר הסדנה ניתן ליישם בקלות ולהתחיל להכין סבונים בבית – הרבה נשים מגיעות אלי לסדנה כדי להגשים חלום, הן לומדות להכין את הסבונים בסדנה ולאחר מכן פותחות עסק ומתפרנסות תוך מכירת הסבונים המיוחדים שהן מכינות."

טווח מחירים: סבונים – 30-35 ₪. סדנאות וקורסים להכנת סבונים ומוצרי טיפוח טבעיים – 250-1,800 ₪. פרטים נוספים ורכישה באתר ובאינסטגרם ובטלפון 050-2433396. פרטים על קורסים דיגיטליים.

הסבונים של שרונה רפפורט

הסבונים של קסם צמחים

קסם צמחים הוא בית מלאכה גלילי לייצור של סבונים ומוצרים טבעיים בעבודת יד ובאיכות ללא פשרות. המוצרים עשויים מרכיבים טבעיים עם ריחות שמופקים משמנים אתריים בלבד ומיוצרים בקפידה ובאהבה גדולה על מנת להפיק סבון טבעי עשיר שמפנק את העור ומשאיר אותו נקי, רך, בריא ומלא חיוניות.

"באוסטרליה חוויתי חוויה מאוד מעצימה. טיילנו בקרוואן והתקרבתי לטבע יותר מאי פעם. כשהתחלנו לעבוד בכפר טרופי קטן עבדתי בחנות של משהי מקומית, שם היא ייצרה מוצרים טבעיים בעבודת יד. למוצרים היו ריחות טבעיים של שמנים אתריים. לא הכרתי את זה קודם כי בדרך כלל רב הקוסמטיקה שהכרתי הייתה עם ריחות מלאכותיים. הריחות הטבעיים פתחו אצלי עולם חדש, טבעי נעים והרבה יותר רגוע, כך הכל התחיל מריחות של ילנג ילנג, לימון הדסי ופיטנה. הרגשתי שגיליתי משהו חדש ורציתי שעוד אנשים יוכלו להנות מחוויה של מוצר טבעי אמיתי וזה מה שאני עושה היום."

טווח מחירים: 16-249 ₪. פרטים נוספים ורכישה באתר, באינסטגרם ובפייסבוק.

הסבונים של קסם צמחים

הסבונים של הר ועמק

המוצרים של ענבל וולמן משלבים בין עולם הריקוד ועולם התנועה ובין עולם צמחי המרפא, הטבע והרפואה. הסבונים הטבעיים שלה נמצאים בתנועה מתמדת, עשירים בשמנים וחמאות מהטבע, מעולים לכל מיני סוגים של עור ונותנים מענה לבעיות עור, יחד עם מגוון עשיר של מוצרים טבעיים שפותחו משמנים, צמחי מרפא ושמנים אתריים.

"יש הרבה סיפורי לקוחות מרגשים: לקוחה שקנתה סבון שחור פחם פעיל ומשחה נגד כוויות, ובדיוק באותו יום נשפך עלייה תה רותח. היא מרחה מיד את המשחה שבתיק, והכל נרגע ועבר; נער שעובד וחוסך כסף כדי לאפשר לעצמו לקנות מוצרים טבעיים לעור כי הוא מכור לסבונים הטבעיים שלי; חיילת שפעם בחודש באה למלא את מלאי הסבונים עבור כל בנות היחידה שלה, כי סבון עם חמר ירוק ופחם פעיל מנקה להן את הפנים מאבק ולכלוך בשטח; לקוחה שאומרת שהסבונים משנים את מצב הרוח שלה, בזכות השמנים הארומטיים היא מרגישה טוב יותר כל פעם שהיא נכנסת הביתה."

טווח מחירים: 25-40 ₪. פרטים נוספים ורכישה באינסטגרם ובפייסבוק.

הסבונים של הר ועמק
צילום: ענבל וולמן

הסבונים של שורוםזורום

מיה מורג בעלת מותג הסבונים "שורוםזורום". הסבונים מעוצבים בעבודת יד מוקפדת ועשויים ממיטב חומרי הגלם: חמאות ושמנים איכותיים, ניחוחות נפלאים מתמציות ריח מיוחדות ותערובות של שמנים אתרים לצד תוספות בוטניות שמיה מגדלת בגינתה האורגנית.

"בעברי הייתי שף קונדיטורית הרבה שנים, ובעשור האחרון אני מלמדת כימיה וביולוגיה בבית ספר לאומנויות. יצירת הסבון משלבת את אהבתי לכימיה ולמטבח וליצירה הססגונית בו. מאחורי כל אלו עומדת תפיסה אקולוגית איתנה. אנחנו מוקפים בתשתיות המאפשרות לנו להפטר מהפסולת שלנו בצורה מופרדת, אך לא באמת מאפשרים לנו לצמצם את צריכת הפלסטיק שלנו. שינוי משמעותי צריך להתחיל בקטן וממנו להתרחב. ואני מתחילה באמבטיה… לעבור להתרחץ בסבון ובשמפו מוצקים שהם גם בריאים ומזינים יותר לעורנו וגם אינם מכילים את הפלסטיק המזהם. הסבונים והשמפו מעוצבים בקפידה כדי לתת למשתמש ולמשתמשת חוויה מושלמת של הנאה מהאיכות ומהיופי גם יחד."

טווח מחירים: 30-40 ש"ח. פרטים נוספים באינסטגרם. ניתן לרכוש דרך קטלוג הוואטסאפ בטלפון 052-8225225 או בדוכן שלה בנחלת בנימין 23 מידי יום שישי.

הסבונים של שורוםזורום

הסבונים של White Witch

אדוה אזולאי היא בעלת המותג White Witch, ארומתרפיסטית, רוקחת קוסמטיקה טבעית וסבונים. אדוה מייצרת את המוצרים שלה בעבודת יד, אורזת בקפידה, מצלמת ואפילו מעצבת את המדבקה.

"המוצרים של המכשפה הלבנה מיוצרים מחומרי גלם טבעיים. הפורמולות נכתבות בקפידה ובתשומת לב רבה למטרה לשמה המוצר נוצר. הסבון פחם עוזר לנערים ונערות רבות להתגבר על האקנה המטריד והעדויות מספרות על שיפור ניכר במצב תוך שימושים ספורים בלבד. לראש השנה אני מתמידה להכין סבון חלב ודבש המפנק את העור בחמאות ושמנים נפלאים. כמובן שאת הסבונים אני מבשמת רק בשמנים אתרים וחס וחלילה לא במבשמים מלאכותיים. העונג בלהכין סבון והסיפוק בלטפל בעור העדין שלכן הוא המהות והסיבה לכל מה שאני עושה במעבדה של המכשפה הלבנה."

טווח מחירים: 30-40 ₪. פרטים ורכישה באתר או בטלפון 054-4357801.

הסבונים של white witch

הסבונים של סבון עדן

עדן אביאלי היא בעלת המוצג סבון עדן – המוכר סבונים ונרות ייחודיים בעבודת יד

"שמתי לי למטרה לייצר את הסבון הטוב ביותר בישראל, אני קוראת וחוקרת המון, ואני יודעת להגיד היום איך עושים סבון טוב. זה מתחיל בחומרי הגלם האיכותיים שלנו אבל לא נגמר שם. הלקוחות שלי מעידות שהסבונים שלנו ממכרים. לכל מוצר אצלנו יש שם משלו. הסבון הראשון שפיתחתי הוא עוגת חתונה, הוא נקרא כך כי הוא הזכיר לי עוגה בעיצוב שבחרתי לו. הרבה פעמים אומרים לי שהסבונים נראים כמו קינוחים או חלווה. אולי הם יוצאים ככה בגלל שאני כל כך אוהבת מתוק."

טווח מחירים: 28-90 ₪. פרטים נוספים ורכישה באתר.

הסבונים של סבון עדן

הסבונים של חגיתא

חגית זר-חן בעלת המותג "חגיתא מוצרי טיפוח טבעיים" חנות בוטיק בעבודת יד. בין המוצרים שהיא מייצרת תוכלו למצוא סבונים מוצקים טבעיים, נרות משעוות צמחיות, בשמים, מבשמי אוויר ובדים ואביזרי ספא ורחצה.

"שנים חיפשתי תחביב שאוכל להביע בו את היצירתיות שבי ולא הצלחתי למצוא אחד כזה שיצליח לרתק אותי. השתתפות בסדנה להכנת סבונים מוצקים טבעיים פתחה בפני עולם שלם של צבעים וריחות. מאוד אהבתי את האפשרות ליצור מוצר שימושי מאפס כך שאני יודעת מה הוא מכיל ואני זו שמרכיבה אותו בדיוק מושלם לצרכים שלי. האפשרות להתפרע עם חומרים ולקבל מוצר טבעי ושימושי קסמה לי. בעקבות חלוקת סבונים למשפחה וחברים ופידבקים שהחלו להגיע החלטתי להקים את "חגיתא" כדי לאפשר לכולם להנות ממוצרים איכותיים ובריאים לעור שלנו מצמחים, שמנים וחמאות שהטבע שלנו בירך אותנו בהם. המחמאה הכי גדולה שקיבלתי הייתה כשלקוח סיפר לי שהוא הפסיק להשתמש בקרם פנים תעשייתי כי הוא פשוט הרגיש שהעור שלו לא צריך את זה יותר וזה שווה הכל."

טווח מחירים: 16-150 ₪. פרטים נוספים ורכישה באינסטגרם, בפייסבוק ובוואטסאפ.

הסבונים של חגיתא
צילום: חגית זר חן

הסבונים של ארוכה

קרן זמיר אלימלך היא בעלת המותג ״ארוכה״, שהמשמעות שלו בעברית היא :שִׁכְבַת הַבָּשָׂר הַבָּרִיא הָעוֹלָה עַל הַפֶּצַע כְּשֶׁהוּא מַבְרִיא. קרן רוקחת את המוצרים שלה רק מחומרים טבעיים, שמכבדים את הגוף, ועם הרבה אהבה. מדובר בעבודת יד ולא בפס ייצור תעשייתי, ואת התוצאות רואים בסבונים עצמם.

"אני עורכת דין כבר כ-20 שנה, אמא לארבעה. בשלב מסוים שניים מהילדים שלי חוו בעיות עור, והחלטתי ללמוד לרקוח מוצרים טבעיים שיחליפו את המשחות הממכרות שעליהן המליצו רופאי עור. מעבר למשחות שרקחתי שעבדו כמו קסם הבנתי שהבסיס לכל הבעיות הוא החומר שבא במגע יומיומי עם העור: הסבון. השלב הבא היה מעבר לסבון טבעי. מאז אני רוקחת להנאתי, ומייצרת סבונים טבעיים."

טווח המחירים 10-25 ₪ ליחידה. פרטים נוספים ורכישה באתר, באינסטגרם ובטלפון 054-2312823.

הסבונים של ארוכה

הסבונים של לבונתא רוקחות טבעית בהתאמה אישית

מורן כהן היא בעלת לבונתא רוקחות טבעית, מותג מוצרי טיפוח בהתאמה אישית. המוצרים מיוצרים בעבודת יד בטכניקות מגוונות ואין סבון אחד דומה לקודמו, בן אם זה בהרכב החומרים או בעיצוב המיוחד שלו.

"בתהליך יצירת הסבון אני זוכה לחבר את כל האהבות שלי יחד וליצור מוצר מחומרי גלם איכותיים תוך דיוק ושילובים מיוחדים לטובת הזנה וטיפול בעור לסוגיו השונים. מעבר לרכיבי הסבון חשוב לי שיהיה עיצוב מיוחד שגורם למוצר להיות טוב ומזין לא רק לגוף אלא גם לנפש והשימוש בו יהיה חוויתי וכיפי. פנתה אליי לקוחה ושיתפה שהיא נמצאת בתקופה מאוד לחוצה ובעקבות כך יצאו לה פצעים ואדמומיות בפנים. יצרתי עבורה סבון ייחודי שמתאים לסוג העור שלה, והשימוש בו יצר אצלה תחושת רעננות וניקיון, הפצעים עברו והיא ממשיכה להזמין את אותו המוצר ואין מאושרת ממני שהסבון מיטיב עמה."

טווח מחירים: 25-250 ₪. פרטים נוספים ורכישה באתר.

הסבונים של לבונתא

הסבונים של Refreshed Natural Soap

Refreshed Natural Soap מציעה סבונים מחומרי גלם טבעיים איכותיים שיוצרו במלאכת יד בישראל בסחר הוגן, בבוטיק בו נפגשים מדע, טבע ואמנות.

"לקוחותינו משתפים שלאחר שהתחילו להשתמש בקביעות בסבונים שלנו עורם הפך לחלק ונעים יותר, חשו בפחות גרד וגירויים וחשו פחות צורך להשתמש בקרם לחות. הסבונים שלנו פותחו באמצעות מדע וחקר, נוסו עלינו ולא על בע”ח, טבעוניים, אקולוגים, מחומרי גלם איכותיים (חמאות שיאה קקאו ומנגו, שמן זית, המפ, שומשום, דלעת, אבוקדו, אובליפחה ועוד) בסחר הוגן ופיקוח, עם צבעים טבעיים בלבד. אחד הסבונים שיצרנו הוא סבון 'בהצלחה במבחן', שפותח עבור תלמידות ותלמידי מגמת פיזיקה כמתנה לפני בחינת הבגרות. הסבון עשיר בחמאת שיאה ומכיל תערובת שמנים אתרים המשרים תחושת רוגע, ריכוז וביטחון. על צד הסבונים הוטבעה חותמת: THE BEST YOU CAN למוטיבציה וכוח רצון."

פרטים נוספים ורכישה באתר ובאינסטגרם.

הסבונים של Refreshed Natural Soap

הסבונים של אדווה – אוצרות מהטבע

חברת הקוסמטיקה 'אדווה' מתמחה בייצור סבונים טבעיים המופקים מאוצרות טבע. המוצרים מבוססים על שמן זית, בוץ ומלח מים המלח ומועשרים בצמחי מרפא בעלי סגולות ייחודיות הישר מהטבע ושמנים אתרים משובחים, המעניקים למשתמש/ת חווית טיפוח ויופי בנוסף לסגולות מרפא לגוף ולנפש.

"בין המוצרים שלנו תוכלו למצוא גם מוצרי אנטי אייג'ינג וסבונים לטיפול בבעיות עור שונות: סבון לאקנה עם פחם פעיל שפיתחנו ב’אדווה’, הסופח חומרים מזהמים מנקבוביות העור ויחד עם שמן עץ התה מסייע לחיטוי, ניקוי וריפוי שכבת העור; סבון מיוחד המתאים לבעלי עור רגיש, עור יבש, עור בוגר וגם לעור העדין של התינוקות – מכיל חלב עיזים בעל סגולות בריאותיות רבות לאיחוי וריפוי רקמות עור בתוספת שמן אתרי לבנדר לחיטוי והרגעת העור; סבון מיוחד ומפנק המתאים גם לחיטוי והקלה של גירויי עור אבל גם לפינוק ותחושת ספא, ומכיל שמן המפ מזרעי הקנאביס שיש בו ויטמינים ומינרלים רבים המיטיבים לעור; סבון הבהרה לכתמי פיגמנטציה ועוד מגוון סבונים מיוחדים כמו סבון דבש, רימון, שוקולד, קפה… ומוצרי טיפוח לגוף ופנים."

מחירים: סבונים – 29 ₪, סבונים טיפוליים לבעיות עור וסבונים מיוחדים – 35 ₪. מארזי שי החל מ-70 ₪. פרטים נוספים ורכישה באתר. ניתן להזמין באתר גם מארזי שי לחגים, כנסים ואירועים ולעובדי חברה.

הסבונים של אדווה - אוצרות מהטבע

הסבונים של LILYROSE

חנה בן שושן היא בעלת לילי רוז מוצרי טיפוח טבעיים ואקולוגיים, עסק משפחתי ומקומי שהוקם בשנת 2019. לילי רוז הינו עסק טיפוח עם אפס פלסטיק שמציע מגוון מוצרים מוצקים טבעיים עם רשימת רכיבים מצומצמת, מסבון מוצק דרך חמאת גוף מוצקה ועד שמפו מוצק.

"במהלך המסע שלנו, פיתחנו סבון מיוחד לתינוק שלנו שסבל מפריחות חוזרות, סבון קמומיל ושבולת שועל על בסיס שמן זית. אחרי שימוש של שבוע וכל הפריחות שלו נעלמו ולא חזרו עד היום (הוא בן 5). זה מה שגרם לנו להקים את לילי רוז, וכל פעם שלקוחה שולחת לי הודעה שהסבון הזה עבד כמו קסם על הילד או הילדה שלה זה מרגש אותי בטירוף כי לזה העסק הוקם."

טווח מחירים: 25-34 ₪. פרטים נוספים ורכישה באתר.

הסבונים של LILYROSE
צילום: סדריק בטאש

הסבונים של Fillory soaps

קטי ברוורמן מייצרת סבונים טבעיים שמטיבים על העור ועל הסביבה.

"נולדתי עם עור ממש כמו מדבר סהרה. כל כך יבש שאפשר 'לצייר' עליו ויישארו סימנים. הייתי יוצאת מהמקלחת וכולי מתגרדת עם תחושה שהעור עוד רגע יקרע. עם המחשבות האלה חיפשתי פתרונות. יצרתי סבונים מתוך החשיבה על העזרה לעור יבש כמו שיש לי, והתרגשתי לקבל פידבקים מלקוחות שסיפרו שאחרי מקלחת עם הסבון כל אחד ואחת יצאו הרגישו כאילו מרחו קרם. אני רוקחת מוצרים ייחודיים ללקוחות, שמטפלים בבעיות עור שונות ומשפרים את איכות החיים שלהם."

טווח המחירים: סבונים יחידים 35 – 45 ₪, סבון חלב אם: הזמנה של מינימום 500 גר' שמנים = 700 גר׳ סבון ב-190 ₪. פרטים נוספים ורכישה באתר.

הסבונים של Fillory soaps
צילום: אנסטסיה צ׳רנומורדיק

הסבונים של אנג'י טיפוח וטבע

אנג'ל (אן) אייחל סריבקיאן בעל.ת אנג'י טיפוח וטבע, מותג סבונים בעבודת יד ומוצרי טיפוח טבעי מבוסס צמחים מחומרי גלם שאינם מנוסים על בעלי חיים. כותב.ת על התמודדות נפש ומחלות כרוניות, פוסט טראומה מורכבת ותהליך החלמה ללא כדורים, חובב.ת ומצלמ.ת הופעות מוזיקה ותרבות אלטרנטיבית. הסבונים נעשים בעבודת יד ונוצרים מתוך צורך טיפולי או קוסמטי ובמחשבה של שילוב צמחי מרפא בטיפוח העור והנפש על בסיס יומי. אנשים המתמודדים עם מחלות קשות המתבטאות גם בעור מחפשים סבון שישאיר את העור נעים ונקי.

"בעקבות מספר מחלות כרוניות פיתחתי רגישות לתרופות ומוצרי קוסמטיקה ופארם סינטטיים. הגוף שלי סירב לקבל טיפול או טיפוח עם חומרים לא טבעיים אז התחלתי לחקור וללמוד על טיפוח טבעי, צמחי מרפא ויתרונותיהם לעומת מוצרים סינטטיים, וכך נולדו המוצרים שלי. הסבון האהוב עליי מבוסס על מיצוי קמומיל וקלנדולה בשמן זית, חמאות צמחיות ו- 4 סוגי חמר, הוא נוצר מצורך של חברה קרובה שעברה טיפולי כימותרפיה וגם שנים אחרי ההחלמה העור שלה נשאר רגיש למוצרי היגיינה סינטטיים. לאחר מספר שימושים בסבון קמומיל וקלנדולה היא חשה שיפור בתחושה ובנראות של העור – העור הרגיש נעים יותר ונראה חיוני ובריא. העשייה שלי ממלאת אותי בשמחה ועוזרת לי להתקרקע. כמתמודדת נפש וחולה כרונית בעצמי טיפוח העור שווה ערך לטיפוח הנפש, ומקלחת עם סבונים טבעיים ומפנקים שהכנתי בעצמי נותנת לי תחושת סיפוק. הפידבקים החיוביים של לקוחות נותנים לי מוטיבציה להמשיך בעשייה שלי."

טווח מחירים לסבון: 10-40 ₪. פרטים נוספים ורכישה באתר, באינסטגרם, בפייסבוק או בוואטסאפ.

הסבונים של אנג'י טיפוח וטבע

מוזמנות להיכנס ללינקים ולהכיר את היוצרות והיוצרים, לראות עוד דוגמאות ועוד פריטים בחנויות שלהם. הכרת כבר את האוספים האחרים במגזין? מוזמנת להיכנס: אוסף המחברות / אוסף מוצרי הבטון / אוסף הלבבות / אוסף הפרינטים / אוסף הקרמיקה / אוסף הטבעות / אוסף לוחות התכנון / אוסף המזוזות / אוסף הספלים / אוסף העגילים / אוסף השלטים / אוסף השעונים לבית / אוסף המקרמה / אוסף התיקים / אוסף הצמידים / אוסף הכריות / אוסף מארזי הלידה / אוסף החמסות / אוסף המוביילים / אוסף הרקמה / אוסף תעודות הלידה / אוסף השרשראות

הכתבה נכתבה בשיתוף פעולה מסחרי עם היוצרות והיוצרים של עבודות הרקמה. יש לך מוצר ותרצי שאכתוב עליו? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה