נשים ועסקים / הגר גולדברג

הגר גולדברג היא מעצבת פנים והבעלים של GH studio. בעלת תואר B.Design בעיצוב פנים מ-H.I.T. הגר שואבת השראה משיטוט ברחבי העיר או במרחבי המדבר הפתוח, מתרגשת מאסתטיקה מדויקת ועדינה שאומרת הכל במעט מאוד, מזריחות ירח ומשקיעות חמה.

הגר גולדברג מעצבת פנים
צילום: סיגל סבן

איך העסק התחיל?

"אני מאוד עצמאית באופי ובהתנהלות שלי, והיה לי ברור כבר בתחילת הדרך שמתישהו אקים סטודיו עצמאי, שישקף את הערכים והחזון העיצובי שלי. כשסיימתי את הלימודים עבדתי כשכירה בשני משרדים גדולים. האחד עוסק בעיצוב מסחרי והשני בעיצוב למגורים. צברתי ניסיון וידע, וכשהגיעה ההזדמנות הנכונה, פשוט קפצתי למים והתחלתי להתגלגל מפה לאוזן. מאז הסטודיו גדל ומתפתח, ואני שמחה שמתחילה גם להתהוות ולהתגבש השפה העיצובית הייחודית שלו."

כמה משפטים על העסק

"הסטודיו עוסק בתכנון ועיצוב פנים למגורים ועיצוב פנים מסחרי. הלקוחות שלי הם בעלי בתים או עסקים. בין אם מדובר בשיפוץ מבנה קיים או בניה חדשה, אנו מלווים את הלקוח לכל אורך הדרך, החל מגיבוש קונספט עיצובי, דרך תכניות עבודה ועד תכנון מפורט של נגרות וריהוט. אחד הדברים שאני הכי אוהבת בעבודה שלי הוא המפגש עם האנשים. אני זוכה ללוות את הלקוחות שלי בזמן מאוד משמעותי בחייהם, וזה מרגש לראות את התהליך שהם עוברים יחד עם המקום המשתנה, שלאט לאט מקבל את האופי החדש שלו בתיאום לדייריו." ליצירת קשר עם הגר מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

הגר גולדברג מעצבת פנים
צילום: מאיה אבגר
הגר גולדברג מעצבת פנים
צילום: יואב פלד
הגר גולדברג מעצבת פנים
צילום: יואב פלד

מה מיוחד בגישה שלך?

"אני מאוד מקפידה על דיוק וירידה לפרטים, ופועלת בגישה מינימליסטית. בתהליך איתי חשוב לי הקשר האישי וחשוב לי להיות בתשומת לב ובהקשבה כלפי הלקוח והרצונות שלו, שמתבררים במהלך הדרך. לצד הפן המקצועי, דרושים בעיניי במקצוע הזה רגישות ויכולת קליטה אינטואיטיבית."

טיפים לנשים עצמאיות

"להנות מהדרך. תזכירי לעצמך מה הסיבה שבגללה בחרת בעיסוק הזה ותני לתחושת השליחות הזאת להוביל אותך."

"תקשיבי לתחושות הבטן (והלב) שלך. את זאת שיודעת הכי טוב מה נכון לעסק שלך."

"כעצמאית יש לך את האפשרות לבחור עם מי לעבוד ואיזה סוג של עבודה לקחת. זה בסדר גם להגיד לא לפרויקט כי מרגיש לך שהוא לא נכון עבורך. זה יפנה מקום למה שכן נכון לך."

הגר גולדברג מעצבת פנים
צילום: סיגל סבן
הגר גולדברג מעצבת פנים
צילום: מאיה אבגר
הגר גולדברג מעצבת פנים
צילום: יואב פלד

חוויות מעניינות שהיו לך כחלק מהעבודה

"כמעט בכל פרויקט אני נתקלת בתגליות מפתיעות. רובן מופיעות בשלב ההריסות כאשר מדובר במבנה קיים. מקרה אחד היה בשיפוץ דירה תל-אביבית. בזמן פירוק הריצוף הקיים, התגלתה לפנינו רצפת טרצו מרשימה שחשפה אופי ותקופה. התאהבנו והחלטנו לחרוג מתכנית הריצוף המקורית, והחלטנו לחדש ולשלב אותה בבית, לצד הריצוף החדש. מקרה נוסף שהיה – באחד הביקורים שלי באתר הבניה, התגלה עמוד קיים שלא הופיע בתכניות המקור. הדבר גרם לנו לחשיבה מחודשת על תכנון הבית, שהובילה לתכנית אחרת, מעניינת ומיוחדת מהמקור. לפעמים המגבלה הופכת למתנה. וזה כיף להגיע עם סקרנות ופתיחות לקראת כל פרויקט חדש ומה שהוא יביא עמו."

איך את צומחת ממשברים?

"אני עוצרת כדי ללמוד מה היה, למה זה קרה? ומה אני יכולה לשנות לפעמים הבאות. ובעיקר – נושמת עמוק. מזכירה לעצמי שאין למידה בלי טעויות בדרך… ומתחילה שוב. הרבה התמדה ואמונה."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת שכל פרויקט הוא עולם. ומלא בפוטנציאל ליצירה ולמידה. גם במקצועי וגם בבינאישי. אני אוהבת לעשות מהפך מהיסוד במקום קיים, כאשר אני נשענת על האופי הייחודי של המקום שמהווה את הפוטנציאל הטמון בו. אני מאוד נהנית בעבודה שלי מהזכות ליצור יש מאין."

רוצות להכיר את הגר קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה