שופינג / החמישייה לכיתה א'

הזמן עובר מהר, שנה מתחילה וכבר נגמרת, אבל איך עברו להן פתאום שש שנים וחצי? לפני שש שנים וחצי החלטתי לעשות שינוי בקריירה. כבר סיפרתי פה ושם. ילד שלישי, גיל 40 שמתקרב, כל אלו גרמו לי להסתכל בצורה שונה על החיים, על האיזון בין עבודה ובית ועל האקסלים בהם הייתי שקועה כל השנים. הזמן עבר ובספטמבר הקרוב נגיע בפעם השלישית והאחרונה בהחלט לכיתה א'.

עומר מתרגש וגם אני מתרגשת, גם מהאירוע וגם מההזדמנות לשדרג לו את החדר לחדר של תלמיד. אני כבר חושבת על רעיונות אבל בינתיים תקתקתי לכן כאן בחמישייה החדשה רשימה של פריטים שיתאימו לכן בול לכיתה א' אבל לא רק, כדי שתתחילו להתארגן.

קבלו את החמישייה החדשה, החמישייה לכיתה א'

עוד לפני שאנחנו מתייצבים בפתח בית הספר עם מסיכות ומתחלקים לקפסולות, אפשר כבר לחשוב על מה יהיה בשנה הזו, כי בטח כבר הצטיידתן בלוח שנתי חמוד שיש בו את כל החופשים הרבים שביניהם לפעמים לומדים. ואם לא, אז אתן יכולות להתחדש בלוח שנתי חמוד של עינת לוי, שבו החמוד והחמודה שבכיתה א' יוכלו לכתוב מילים ראשונות ולהדביק מדבקות.

כבר שיננתם את הא'-ב' עם ילדיכם והם מוכנים להתחיל לכתוב אותו באותיות דפוס בכל מקום? מצוין! שימו להם ממש מול העיניים את פוסטר הא'-ב' של ELIOR, למקרה שירצו להיזכר באות מסוימת. ומאחר ואנחנו כבר חושבים קדימה על הרילוקיישן שהוא יעשה לארה"ב בהמשך, אז מראש עדיף לשים לו מול העיניים גם את ה- ABC.

 

 

אחד הדברים שאני מספרת לעצמי בתחילת כל שנה הוא שמעכשיו אשים איזה פתק או מדבקה עם קצת יחס בקופסת האוכל, שיאכלו את הגבנ"צ עם חיוך. ובאמת אני עושה את זה, אבל פעמיים בשנה. השנה מבטיחה לעצמי שוב והינה רעיון חמוד לפינוק ויחסי אישי בקופסת האוכל, המדבקות הצבעוניות של Tiny scribbles.

פריטים לכיתה א

ולסיום, פריט חובה לילד שעולה לכיתה א', מערכת השעות הראשונה שלו!! אני ממש מתרגשת למלא אותה במילים כמו שפה ומתמטיקה וכנראה גם כל מיני שיעורים אחרים שלא יקרו כי במקומם תהיה שיחה עם המחנכת על ההתנהגות בהפסקה. אבל מערכת חייבים, כמו למשל מערכת השעות להורדה של לימיק, שתהיה מול העיניים ותעזור בהכנת התיק כל ערב ותוכל להתעדכן בכל השינויים שיהיו.

פריטים לכיתה א

איפה קונים?

זה הזמן להתחיל להצטייד. נכון ששנת הלימודים לא בטוח תיפתח בזמן, אבל מקסימום תשתמשו בהם בלמידה מהבית.

לוח שנה של עינת לוי / פוסטרים לחדר של ELIOR / מדבקות לסנדוויצ'ים של Tiny scribbles / מערכת שעות של לימיק

*התמונות לקוחות מתוך אתרי החנויות או הרשתות החברתיות אלא אם כן צוין אחרת.

על איזה לינק תלחצו ותתחדשו? אשמח לשמוע!

* יש פריט מקסים שמשתלב בפינת עבודה ולא שמעתי עליו? כתבו לי עליו בתגובות, בקרוב עוד חמישייה לפינת העבודה

נתראה בחמישייה הבאה…

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה