נשים ועסקים / רותם בלומנפלד

רותם בלומנפלד היא קיבוצניקית מגן שמואל שעוסקת באמנות מילדות. היא למדה אמנות במכון אבני לאמנות ועיצוב, למדה עיצוב גרפי במכללת מעוף, מציירת, מאיירת, כותבת, מעצבת, חובבת DIY , מציירת על קירות וכרגע גם רוקמת.

רותם בלומנפלד רקמה בהזמנה אישית

איך העסק התחיל?

"נכון לעכשיו זה בעיקר תחביב שהולך ומתפתח. התחלתי לרקום במהלך הסגר הראשון כשהייתי בבית עם שני הבנים שלי בני 6.5 ו- 3.5, והיה לי קצת משעמם. חיפשתי משהו חדש לעשות, השאלתי כמה חוטים  מחברה שרוקמת, מתחתי בד על מסגרת ישנה שהייתה בבית ופשוט התחלתי לרקום בצורה חופשית וגיליתי שאני ממש נהנית מזה."

כמה משפטים על העסק

"אני מכינה רקמות מיוחדות ורקמות בהזמנה אישית. אני רוקמת לפי תמונה שהלקוח שולח לי, רוקמת פורטרטים, תמונות זוגיות ועוד וכשאני לא עובדת על הזמנה אני רוקמת לפי רעיונות מקוריים שלי, ויוצרת פריטים שגם הם נמכרים בחלק מהעסק. עבודת הרקמה נעשית על מסגרות, בדרך כלל מסגרות יד שנייה שאני משפצת וצובעת, עליהן אני מותחת בד ממוחזר שהיה בגד, מצעים או כל בד אחר שמתאים – חשוב לי להשתמש בחומרים קיימים. הלקוחות שלי לרוב מחפשים מתנה מקורית בעבודת יד, משהו מותאם אישית ושאי אפשר למצוא בשום מקום אחר. ליצירת קשר עם רותם מוזמנות להיכנס לחנות, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות במייל.

רותם בלומנפלד רקמה בהזמנה אישית

רותם בלומנפלד רקמה בהזמנה אישית

מה מיוחד במוצרים שלך?

"אני חושבת שאני עושה משהו באמת מיוחד, אני נותנת לכל רקמה את הטאצ' האישי שלי. כשאנשים נותנים לי תמונה לרקמה הם לא יודעים איך זה ייראה בסוף ובכל זאת סומכים עליי. זה כיף גדול להכין רקמה למישהו ולתת לה את הייחודיות והעומק שלה, כל אחת היא יחידה ומיוחדת."

טיפ לנשים עצמאיות

"לא לחכות שיהיה זמן ליצור. לעשות זמן, להשקיע בעצמך, לא  לוותר על מה שעושה לך טוב, שנותן לך משמעות, שאת פשוט נהנית ממנו."

חוויות מרגשות שיש לך כחלק מהעבודה

"אני מרגישה שכל הלקוחות שלי מיוחדים. כשמישהו נותן לי תמונה לרקמה של בן או בת הזוג, הילדים או תמונה משפחתית אני ממש מרגישה שאני חלק מזה, שסומכים עליי להכין משהו ייחודי, מפתיע ומרגש וזה תמיד כיף כשבסוף התהליך הלקוח מרוצה ויש כאלו שמבקשים עבודה נוספת. הייתה לי לקוחה שביקשה שארקום פורטרט של הנכדה שלה ליום ההולדת וזמן קצר אחר כך היא חזרה וביקשה פורטרט גם של הנכד והיום שתי הרקמות האלו תלויות בסלון, זה מאוד מרגש שהעבודות שלי נהיות חלק ממשהו משפחתי."

רותם בלומנפלד רקמה בהזמנה אישית

איך את צומחת ממשברים?

"אני יוצרת, זה משהו שאני חייבת לעצמי, אני תמיד עושה משהו. בעיקר מאז שהילדים שלי נולדו ויש לי פחות זמן פנוי, נהייתי הרבה יותר פרודוקטיבית. היצירה עוזרת לי להתמודד עם דברים, זה כמו מדיטציה."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת את התחושה שהיצירה נותנת לי, את השמחה והתודה כשמרוצים מהעבודות שלי. אני תמיד רוצה לרוץ קדימה, לסיים עבודה ולהתחיל חדשה, כל הזמן ליצור."

רוצות להכיר את רותם קצת יותר? מוזמנות להיכנס לחנות, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות במייל.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה