שופינג / חמישיית היומנים

בין אם אנחנו רוצים או לא, בין אם הספקנו משהו השנה או לא, ולמרות שנראה לנו שרק אתמול התחילה, השנה עומדת להסתיים. אני בכלל חושבת שתש"פ מלכתחילה היה שם מוזר לשנה והינה השנה מוזרה. אבל תשפ"א נשמע כמו הדבר הבא. אולי היא לא תביא איתה שלום עולמי אבל אולי רק בריאות לכולנו?

אז בשיא האופטימיות נפתח יומנים ונתחיל לתכנו אותה. ואם במקרה עוד אין לכן יומן לשנה הבאה, הכתבה הזו באה לסגור לכן את הפינה הזו. במיוחד לקראת תחילת ספטמבר וכל הדברים שיביא איתו, שאין לנו מושג מה הם יהיו, עשיתי חיפוש קליל אחרי יומנים שיעזרו לכן לתכנן את הבלתמ"ים של תשפ"א, ואת הכל תוכלו לקרוא בחמישייה החדשה. ושאף אחד לא יגיד לכן שאפשר לעשות את זה באפליקציה.

קבלו את החמישייה החדשה, חמישיית היומנים

היומן הראשון הוא היומן מאויר של יונת קציר. את יונת אני מכירה כבר כמה זמן, אבל נפגשנו רק ברשת. ככה למדתי להכיר את האיורים שלה ואפילו הגעתי לביקור וירטואלי בסטודיו שלה. היומן של יונת הוא יומן שבועי מלא השראה, עם סרט גומי וסימניה, וישמור על התוכניות שלכן טוב טוב.

יומנים לשנת 2021

יומנים לשנת 2021

יומן בימינו הוא לא רק תוכנית שבועית. כשאנחנו רוכשות לעצמינו יומן שילווה אותנו לאורך כל השנה, תמיד נשמח שיהיו בו עוד תכנים שיחזקו את העשייה שלנו. יומן היוגה של שאשי מוריאל ציגלר הוא יומן שבועי בהשראת היוגה, והוא משלב בתוכו מערכי תרגול יוגה, איורים של תנוחות והסברים, פילוסופיה של היוגה וגם מתכונים. כל מה שצריך כדי להכניס קצת רוגע ביום יום העמוס שלנו.

היומן שלנו צריך להיות פרקטי עבורנו, הוא עוזר לנו לנהל את הזמן שלנו. אבל הוא צריך להיות גם יפה. שנרצה למלא אותו בפרטים ותכנונים ולפתוח אותו כל הזמן כדי לסמן וי. היומנים של Legendiaries הם לא רק יומנים. הם אקססוריז. יש בהם דגש על פרקטיות וסטייל, ויש את כל מה שצריך ביומן והרבה מעבר, הכל כדי שהשנה תעבור בכיף.

יומנים לשנת 2021

יומנים לשנת 2021

כל שבוע שלנו שונה מקודמו, לפעמים המכנה המשותף אצלי הוא שבאף שבוע לא הספקתי את מה שרציתי. אז אם כל שבוע שונה, אז שיהיה לו גם עיצוב שונה, שאפשר יהיה להרגיש את הגיוון לא רק בעשייה עצמה אלא גם בדפים של התכנון שלה. השבוע נתקלתי ביומני ג'וי של סטודיו I am A, וזה בדיוק מה שמייחד אותם.

יומנים לשנת 2021

ואם עוד לא מצאתן את היומן שלכן, אולי היומן המאויר של Ayelita יתאים לכן ותרצו להתחיל איתו את השנה עם הצבעוניות שלו שישר מכניסה אותנו למוד של אופטימיות שאנחנו כל כך צריכות בתקופה הזו עם כל התקנות המשתנות שמסביב.

יומנים לשנת 2021

ולמרות שזה פוסט חמישייה, יש שני יומנים נוספים שאני רוצה להוסיף. הראשון הוא היומן של פרויקט עסקית, כלי לתכנון שנתי וגם מדריך ליזמית המתחילה והוותיקה עם עצות טובות שנאספו במשך שנים. היומן הודפס לאחר קמפיין מימון המונים מצליח, גם אני תמכתי בו ואם תמהרו תספיקו לרכוש לכן עותק.

יומנים לשנת 2021

יומנים לשנת 2021

היומן השני הוא היומן השנתי לחיים טובים של ענבל גיבור עליו כבר כתבתי כשסיפרתי לעם על פינת העבודה החדשה שלי. זה היומן שילווה אותי במהלך השנה הזו, יכניס צבע לחיים שלי ואני מקווה גם קצת סדר ושיפור בתכנון והביצוע שלי לאורך השבועות. לא מתחייבת לכלום אבל הוא בהחלט עושה לי חשק לרשום הכל,  לנהל את היום שלי בצורה טובה יותר ועל הדרך לעבור תהליך של התפתחות אישית.

יומנים לשנת 2021

יומנים לשנת 2021

איפה קונים?

זה הזמן לבחור את היומן שלכן! הוא לא מביא חיסון לקורונה, אבל יעזור לכן לתכנן את השנה החדשה ולעשות אותה הכי טובה שאפשר.

היומן המאויר של יונית קציר / היומנים של Legendiaries / יומן היוגה של שאשי מוריאל ציגלר / יומני ג'וי של סטודיו I am A / היומנים המאוירים של Ayelita / היומן של פרויקט עסקית / היומן השנתי לחיים טובים יותר של ענבל גיבור

*התמונות לקוחות מתוך אתרי החנויות או הרשתות החברתיות אלא אם כן צוין אחרת

על איזה לינק תלחצו ותתחדשו? אשמח לשמוע!

* יש פריט מקסים שמשתלב בפינת עבודה ולא שמעתי עליו? כתבו לי עליו בתגובות, בקרוב עוד חמישייה לפינת העבודה

נתראה בחמישייה הבאה…

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

תגובה אחת

  1. הילה לוי, תלתלים בלוג אופנה ולייף סטייל הגב

    בדיוק היום חשבתי על זה שאני צריכה יומן. איך שאני מסיימת עם מעבר הדירה, מזמינה לי אחד מכאן

השארת תגובה