טור אישי / הפינה הצהובה שלי

לפני ארבע שנים יצרתי לעצמי פינת עבודה משלי. לאורך השנים אספתי כל מיני פריטים ורעיונות והפינה הייתה אמורה להיות המקום הזה שהוא אני, שבו נמצאים הדברים שהם רק שלי, ולכל אחד מהם יש סיפור. בפועל אחרי שסידרתי את הפינה ממש יפה בשביל הצילומים לספר שלי, לא ממש ישבתי בה. כי מה שלא רואים בתמונות זה שהיא נמצאת בחלל קטן ו"חמים" ומאחוריה ערימות של אחסון. לא מקום לשאוב ממנו השראה. אז לאורך השנים עברתי בין המרתף למטבח, עד שהחלטתי שאני חייבת מקום משלי שבו באמת אשב ואעבוד וכך אולי יום אחד אוכל להפריד בין עבודה ופנאי.

אז גם אני רוצה פינה משלי!

לפני כמה שבועות התחלתי לפנות לעצמי מקום. הזזתי ארונות ושולחנות והתחלתי למיין, לזרוק, לשמור ולסדר את הפינה החדשה שלי. הפעם, רק שלי. בעיצוב הפינה השתמשתי בפריטים שכבר היו לי בבית וגם בכמה פריטים חדשים, שאת חלקם קיבלתי מיוצרות נפלאות שעליהן אספר בהמשך. אז צילמתי הכל כדי לפרק את הפינה לגורמים כדי לעזור לקוראות המגזין להרכיב פינת עבודה מושלמת. יש משהו שאהבתן? אתן מוזמנות לשאול כל דבר!

על הקיר

אחד הדברים שהיה לי חשוב בעיצוב הפינה זהו הקיר. כשאני מרימה את העיניים אני רוצה לראות דברים שאני אוהבת. התלבטתי לגבי הצבעים בפינה והחלטתי שחוץ משחור ואפור יהיה בה צבע צהוב, מה שהוכיח את עצמו כבחירה מצוינת! עינת מעינה פינקה את פינת העבודה שלי בלוח מתכת מחורר צהוב. על לוחות המתכת שלה כבר סיפרתי כאן בעבר ועכשיו סוף סוף מגיע לוח כזה גם לפינה שלי. והבחירה בצבע צהוב היא בול! הוא מאיר את הפינה כולה! על הלוח השתלב בצורה מושלמת העציץ הסרוג מ- layout שנרקיס שלחה לי, מבטיחה לעזור לקקטוס החמוד ששמתי בו לשרוד.

עיצוב פינת עבודה ביתית

עוד פריט שווה על הקיר – הלוח המגנטי המושלם! עשוי משני מדפים איקאה קצרים באורך מטר ועשרה המחוברים ללוח מגלוון חתוך לפי מידה. לא יקר וממש יפה ומיוחד. אתן חייבות כזה בפינה. בדיוק המקום לשים את כל התזכורות, המגנטים, הגלויות והמזכרות שבא לכן לראות מול העיניים.

אז מה יש על הלוח שלי?

כיתוב BE YOU מבטון של פאולה מ- EMA, עם לב קטן וצהוב באמצע – מושלם, והמשפט שתמיד צריך לזכור והכי טוב שיהיה מול העיניים.

גלויות מתוך הספר תודה של יעל בר פסח, מתאימות לי בול. גם תמונה של ים, שזה משהו שאני רוצה לראות כשאני מרימה את הראש לרגע וגם תמונה של כפכפים, כדי שארגיש שזה ממש אישי.

צילום: עמנואלה בינר

תמונה מאוירת של המזרקה מהכיכר, איור של שרית עציץ שקניתי לעצמי במתנה והתכוונתי לתלות במקום אחר אבל בינתיים נראה לי שמתאים לו להיות על הלוח בפינת העבודה שלי.

בית קרמיקה עם משפט השראה של אורלי פיטל, גם הוא אומר בדיוק מה שאני חושבת, לגבי העשייה והבחירות שלנו.

בובות סוני אנג'ל שקניתי לאורך השנים והן היו על אחד המדפים בפינת העבודה הקודמת שלי. למזלי חלקן בצבעי הפינה החדשה אז הן ממשיכות אתנו.

עיצוב פינת עבודה ביתית

גלויות שהכנתי בקאנבה, ואתן יכולות להוריד כאן, כאן וכאן ולהדפיס אותן לפינת העבודה שלכן.

עיצוב פינת עבודה ביתית

מתלה הלבבות שלי שעבר מהפינה הקודמת. קרש שצבעתי באפור ודפקתי עליו כמה מסמרים בלי לדעת מה אתלה עליהם. עם הזמן התווספו לו עוד ועוד לבבות ועם המעבר לפינה החדשה דאגתי שתהיה נציגות לצבעוניות שבחרתי.

אז מה יש על מתלה הלבבות שלי?

סט הלבבות של ליאת שרון, אותה אני מכירה כבר שנים אבל נפגשנו לראשונה רק לאחרונה כשהיא הזמינה אותי לסטודיו שלה בפרדס חנה ושימחה אותי עם המתנה הלבבית הזו.

לבבות של יעל אוממי, יש לי כמה כאלה מפוזרים בבית (על הלוח הצהוב יש גם כוכב שלה)

לב מקרמיקה של ליאת אנקורי, שאני כל כך אוהבת את הכלים העדינים שלה והלב הזה עם נגיעת הזהב פשוט מקסים. וחוץ מהלבבות הללו אתן יכולות לראות שיש עוד כמה לבבות נוספין ובטח יתווספו עוד.

על השולחן

שולחן הכתיבה שלי מורכב מפלטה עליונה שכבר הייתה לנו בבית באורך שני מטר ושתי שידות של מגירות חדשות, הכל מאיקאה. השולחן הוא ממש ממלכה בפני עצמה. ובגלל שהוא ברוחב שני מטר, אז הוא ממלכה די גדולה.

עיצוב פינת עבודה ביתית

אז מה יש על השולחן שלי?

סט אחסון שולחני מקופסאות שימורים שקיבלתי מפולה מ- Tin time, בדיוק בצבעים של הפינה. אני ממש אוהבת אחסון בקופסאות שימורים והיו לי כמה כאלה אבל הסט של פולה כל כך יפה!

היומן השנתי של ענבל גיבור שאני מתחייבת לנסות להתמיד ולרשום בו. אני הרי אוהבת רשימות אבל משום מה קשה לי להתמיד עם יומנים. אבל הוא מקסים ועושה חשק לרשום ולסמן וי על משימות. אז החל מספטמבר תצפו לראות אותי רושמת בו.

מגש הבטון של modern by me, מותג שאני מכירה כבר מלא זמן ואיזה כיף שעכשיו הוא בפינה שלי! מירב המקסימה שלמה לי עם המגש גם את יהלומי הבטון המוכרים של המותג, ואני בטוחה שהם עוד יככבו בתמונות שלי.

עיצוב פינת עבודה ביתית

פריטים של Shoppu, ארגונית קטנה וחמודה, מתקן אחסון סופר פרקטי ובקבוק תרמי לבן מושלם שאני מחביאה מהבנות שלי כי הן רוצות אותו לעצמן.

ספל שתיה חמה של יעל נעמן שכבר הספקתי לשתות בו כמה פעמים עוד לפני שהפינה הייתה מוכנה.

לוח תכנון יומי שעיצבתי לעצמי בצבעי הפינה שלי, ואתן יכולות להוריד אותו בלינק הזה.

קובייה אפורה מאיקאה ששוברת קצת את הרצף הלבן וגם מאזנת את ספריית המתכת האפורה בצדו השמאלי של השולחן (גם מאיקאה). מעל הקובייה האפורה יש כמה פריטי נוי חמודים, ביניהם עציץ אמיתי שאני מתכננת לא להרוג, וגם את המראה העגולה של סטודיו RUST שיש לי עוד מהפינה הקודמת.

ועוד כמה דברים שיש בפינה

שטיח של איקאה שהושאל מחדר השינה, כיסא שהושאל מפינת האוכל, מדף מתכת שנמצא מעל הכל ותוחם את הפינה מלמעלה, מגירה של קרן פרגו עם איור ציפורים, משפט השראה על כפכפים, ואחרונה חביבה, העגלה השחורה של איקאה, פריט שהוא בהגדרת מאסט בכל פינת עבודה. וזהו. הפינה מושלמת, לפחות לתקופה הקרובה. אם ראיתן בפינה פריט ולא כתבתי מאיפה הגיע, תשאלו אותי…

ולפני סיום – סיכום

כל הפריטים השווים: לוח מתכת מחורר של עינה / יומן שנתי של ענבל גיבור / מתקני אחסון של פולה מ- Tintime / מוצרי בטון של פאולה מ- EMA / ספר "תודה" של יעל בר-פסח / עציץ סרוג של נרקיס מ- Layout / ספל מאויר של יעל נעמן / בקבוק תרמי, מתקן אחסון צהוב וארגונית של Shoppu / הדפס מאוייר של שרית עציץ / מגש בטון ויהלומי בטון צבעוניים של modern by me / לבבות קרמיקה של ליאת שרון / לב קרמיקה של ליאת אנקורי / לבבות של יעל אוממי / בית קרמיקה של אורלי פיטל / מראת רקמה אננס של סטודיו Rust / מגירה מאויירת של קרן פרגו

כל מה שאתן יכולות להדפיס: גלויית always smile / גלויית be you and that’s it / הדפס כפכפים / לוח תכנון יומי / לוח תכנון שבועי

כל הפריטים של איקאה: שולחן עם שתי יחידות מגירות אלקס / מדפים שחורים / קובייה אפורה / ספריית מתכת / עגלת מתכת שחורה.

מחפשות פריט ולא יודעות איפה למצוא? היט מי!

מכירות את מדור נשים ועסקים במגזין? במדור מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה