נשים ועסקים / טל בכור יאיר

טל בכור יאיר היא בעלת הסטודיו Natural Living By.Tal, המתמחה בעיצוב פנים והלבשת חללים בחומרים מהטבע.

טל בכור עיצוב פנים והלבשת חללים

איך העסק התחיל?

"אני בתחום העיצוב כבר כמעט עשור. עבדתי במשרדי אדריכלים ומעצבים והרגשתי שאני רוצה ויכולה לתת יותר. החלטתי לעשות את זה בעצמי, ובשלוש שנים האחרונות אני עצמאית. אני מתמקדת בעיצוב מחומרים טבעיים והכנסת הטבע הביתה. האהבה לתכנון, לעיצוב, לפרטים, והאהבה לכל מה שהטבע מציע לנו – חומר, צורה, צמיחה והתחדשות – השילוב בין שתי האהבות הללו יצר את Natural Living By.Tal עיצוב, הלבשת חללים, וכל מה שטבעי לנו."

כמה משפטים על העסק

"סטודיו Natural Living By.Tal נולד מתוך אהבה לעיצוב, לחומר ולטבע. הסטודיו שלי מדבר ללקוחות שרוצים עיצוב מיוחד ומוקפד ולאנשים שהסביבה חשובה להם. אני מלווה את הלקוחות לאורך כל הפרוייקט, החל משלב התכנון ובחירת קונספט עיצובי, ועד לרכישת האקססוריז, השלב שבו הם כבר מרגישים בבית."

מה מיוחד בגישה שלך?

"הקו המנחה שלי הוא התאמה לצרכי הלקוח עם דגש על פונקציונליות ויצירת חללים בעלי אופי ייחודי, תוך התחשבות בחומרים ידידותיים לסביבה. אני מאמינה גדולה בעיצוב טבעי ולכן בפרויקטים שלי לא תמצאו שימוש בפלסטיק או עור. אעדיף על פניהם חומרים ידידותיים לסביבה שמכניסים אנרגיה מדהימה הביתה."

טל בכור עיצוב פנים והלבשת חללים

טל בכור עיצוב פנים והלבשת חללים

טל בכור עיצוב פנים והלבשת חללים
צילום: טלי דברת

שני טיפים לנשים עצמאיות

"לדעת להקשיב לעצמך. יש איזו תחושה שנשים עצמאיות  צריכות להוכיח את עצמן יותר, ולפעמים זה מתנגש עם החיים הפרטיים. חשוב לדעת לעצור לפעמים לרגע, לעשות את ההפרדה בין עבודה וחיים פרטים, לדאוג לעצמך ולמשפחה ואז להמשיך ולעשות את מה שאת הכי אוהבת."

"לייצר סביבת עבודה נעימה. בין אם זה בבית ובין אם במשרד, תמיד תדאגי שהסביבה שלך תהיה נוחה, מוקפת באנשים שאת אוהבת, מלאה בדברים שעושים לך טוב על הלב. ככה תמיד תצליחי לשמור על אופטימיות ולעבוד במאה אחוז שלך."

חוויות מעניינות שיש לך כחלק מהעבודה

"בעבודה שלי כל יום הוא חוויה, מאחר ואני פוגשת אנשים שונים, בין אם אלו לקוחות או אנשי מקצוע. העבודה עם אנשים היא תמיד מסקרנת וכל לקוח מגיע  עם רצונות וצרכים חדשים. אני גם דואגת להתעדכן  בחומרים, צבעים, סגנונות, וכך כל יום הוא בעצם חוויה בפני עצמה."

צילום: טלי דברת

איך את צומחת ממשברים?

"אני דואגת תמיד להיות בעשייה. תמיד ליצור, להתנסות בדברים חדשים, לפגוש אנשים שמרימים אותי, ולפעמים, אפילו רכישה של עציץ קטן ממלאת אותי באושר."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת לראות את הלקוחות שלי בסוף כל פרוייקט. לראות אותם מרוצים מהתוצאה ולדעת שיש לי חלק בבית שלהם, במקום אליו הם חוזרים בסוף כל יום."

רוצות להכיר את טל קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה