הטיפים / המדריך לעצמאיות – כלים שימושיים לעבודה יום יומית

מתי יצאתן לעצמאות ולמה? זה היה אחרי תהליך חשיבה ארוך או בהחלטה של הרגע? לא משנה מה הייתה הדרך, עכשיו כשאתן כבר שם, בטח יש לכן הרבה שאלות. אני יודעת שלי יש. העצמאות הזו היא שדה עצום של אינפורמציה, ולפעמים אנחנו הולכות לאיבוד. וזה עוד לפני שהזכרתי את זה שאין לנו זמן לעשות את כל מה שאנחנו רוצות וחולמות.

במהלך השנתיים האחרונות אירחתי במגזין שלי הרבה נשים מעניינות ששיתפו וסיפרו על העשייה שלהן ונתנו לכן טיפים בתחומים שונים. כשעברתי על כל הפוסטים, חשבתי שהגיע הזמן להכין מדריך לעצמאיות – פוסט שירכז הכל, ובו תוכלו למצוא את כל הטיפים מסודרים יפה.

המדריך לעצמאיות

איך לארגן את פינת העבודה שלנו

אחד הדברים הראשונים שאנחנו עושות כעצמאיות הוא לסדר לעצמינו פינת עבודה, בין אם בבית או מחוץ לבית. ואחרי שהחלטנו איפה הפינה, צריך כמובן לסדר אותה. במדור הפוסטים האורחים יש כמה פוסטים שיעזרו לכן בתהליך הזה, החל בהחלטה על מיקום המשרד ועד הפריטים הקטנים שאתן רוצות לרכוש עבור מרחב העבודה האישי שלכן.

המדריך לעצמאיות

כלים שימושיים לעבודה ברשתות אבל לא רק

אחרי שטיפלתן בנושא הפינה ואתן כבר עמוק בתוך היום יום בטח יש לא מעט שאלות. כל יום מגלים משהו חדש, וגם בלי זה יש מספיק עבודה ולפעמים צריך גם שם לעשות סדר. במדור התארחו כבר כמה נשים עם טיפים ותובנות בתחומים שונים שבהם אנחנו נוגעות ביום יום שלנו.

כל מה שצריך לדעת אם אתן מוציאות לאור ספר

ואי אפשר בלי התייחסות לנושא חשוב – הוצאה לאור של ספר. במקרה זה השתלט על רוב היום שלי בשנה החולפת אז זה לא משהו שאפשר להתעלם ממנו. אם זה משהו שאתן חושבות או חולמות עליו יש במדור וגם מחוצה לו כמה פוסטים שיעזרו לכן עם כלים שימושיים בעבודה על הספר שלכן אבל לא רק.

הדברים החשובים בנוסף לעבודה

ביום יום שלנו יש עוד המון דברים שהם לא רק עבודה וצריך למצוא לזה את הזמן. ואי אפשר שיהיה מדריך עצמאיות בלי זה. במדור התארחו כמה נשים, כל אחת מומחית בתחומה כי כלים שימושיים זה גם אחרי שעות העבודה וגם בחו"ל.

כלים לעצמאיות

אני מקווה שכל הפוסטים האלו יעזרו לכן ביום יום ואם יש נושא שעוד לא נכתב עליו ספרו לי מה עוד אתן רוצות לדעת. את כל הפוסטים האורחים ניתן לקרוא גם כאן

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה