נשים ועסקים / אודליה הופמן חרזי

אודליה הופמן חרזי היא נטורופתית המטפלת בתזונה וריפוי טבעי לאיזון הורמונלי. היא בעלת השכלה אקדמאית בתחום הביולוגיה ובתואר השני התמחתה בחקר הריון סוכרתי ובמצבים דלקתיים בגוף. בנוסף, למדה גם וטרינריה ונטורופתיה. 

אודליה הופמן חרזי נטורופתית

איך העסק התחיל?

"תמיד הייתי בריאה, אבל אחרי שילדתי את בכורתנו הייתה לי 'נפילה' בתפקוד בלוטת התריס. אחר כך נפל לי הריון וגילו לי ציסטה בשחלה. הרופאים אסרו עליי להיכנס שוב להריון מחשש ל'קרטיניזם' של העובר (='טפשת' חמורה) אם בכלל יש סיכוי שאצליח להיכנס להריון. הם ניסו לאלץ אותי להתחיל ליטול תחליפי הורמונים לבלוטה שאותם, מרגע שהתחלת, נוטלים כל החיים. ביקשתי חודש אחד. חודש שבו, בעזרת שלל שיטות ריפוי טבעיות ואחרי הרבה מחקר שערכתי יצאתי מהאזור האדום בגרף. היום אני מחויבת לשליחות שלי: לסייע לנשים להגיע לאיזון הורמונלי, בייחוד של בלוטת התריס בדרכים טבעיות."

כמה משפטים על העסק

"אני מציעה ללקוחותיי מוצרים משלימים: תוספים, צמח מרפא, שמנים אתריים, משחות ותרחיצים שאני רוקחת, ומוצרים נוספים לבית בריא יותר.  אני מטפלת בהן בקליניקות שלי בגבעת יערים, מבשרת ציון ובירושלים. המטופלות שלי נותנות סיכוי לטיפול הטבעי והן מגיעות אליי כדי להתגבר וכדי להגשים – הן באות אחרי שנים של חוסר הצלחה להרות. הן מגיעות בכניסה לגיל המעבר כשהגוף כבר מדבר אחרת, והן באות אחרי לידה, כשבלוטת התריס מתחילה לדעוך."

מה מיוחד בתהליך איתך?

"אני עובדת איתן מתוך כבוד לגוף ולנפש השוכנת בו, היודעת את מסלול הריפוי שלה. אני מאמינה שהמזון לנפש חשוב מהמזון בצלחת, ועל כן מאד מאוזנת בגישתי עם מטופלות. אני מגיעה מתוך הגישה המדעית עם טאצ' אנרגטי, אבל בעיקר זוכרת שבסוף מספרים הם לא המדד וויטמינים הם לא המזון. אחרי אבחון אני מתאימה להן תזונה, צמחי מרפא, וטיפול רפלקסולוגי מתאים, בונה להן תכנית פרטנית בקצב המטופלת לפי פרוטוקול מדויק ומדעי שגיבשתי אחרי הרבה מחקר שערכתי, ושמחה לראות שזה עובד!"

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"זה בסדר לפעמים לחזור לעבוד בערב אחרי שבילית את אחר הצהרים עם הילדים."

"לפנות זמן לדברים שאת אוהבת לעשות."

"טיפ קטן לאימהות חדשות – למדי להקליד מהר, עדיף ביד אחת. רכשי לך לוח למחשב הנייד שיישב על הספה, לידך. בצד השני כוס מים, קערה עם אגוזי וחמוציות. כך, כשאת יושבת להניק את הבייבי שלך, תוכלי לשבת ולעבוד בנחת מהספה עם האוצר שלך, וכל מה שאת צריכה איתך!"

לקוחה מיוחדת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"לאחרונה הגיעה אלי מטופלת במצב לא פשוט, ועם סימפטומים קשים. ליוויתי במשך מספר חודשים והיא הצליחה להרות לאחר קשיים של שנים. זו לא פעם ראשונה אבל זה ריגש אותי ממש – סוף סוף בשורה טובה במשך התקופה החשוכה הזו."

אודליה הופמן חרזי נטורופתית

איך את צומחת ממשברים?

"מה שעוזר לי ברגעים של משבר זה לחזור הביתה, להיזכר בעצמי – במי שאני באמת ובמה שעושה לי טוב. לכתוב את זה ממש כדי לדעת ולהבין – מאזן אותי. להיזכר שאני במקום הראשון. גם כשבלוטת התריס שלי כשלה והיה לי קשה במיוחד עם המחשבה שהגוף שלי אכזב אותי- אני שהייתי שחיינית ואצנית, אז נזכרתי בי. והתחלתי לאכול בשבילי, לעשות ספורט בשבילי, ולקבל טיפולים תומכים בשבילי."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת כשבזמן הפגישה אני ממש רואה את האסימונים נופלים אצל המטופלת – איך מה שהיא אוכלת עושה לה רע, במה אפשר להחליף בקלות והשמיים לא ייפלו לה על הראש. אני אוהבת לשמוע את המטופלת נושמת לעומק בזמן טיפול רפלקסולוגי, לוקחת הפסקה מכל הדברים הקשים המעייפים השליליים ונותנת לעצמה זמן להתחדש, להירפא ולקום חדשה. אני אוהבת את הפרגונים ומחיאות הכפיים אחרי הרצאה ואוהבת לשמוע על עוד מטופלת שנכנסה להריון, עובר שהתהפך למצג תקין, ציסטה שנעלמה ועוד."

רוצות להכיר את אודליה קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר ולדף העסקי שלה או לפנות אליה בוואטסאפ.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה