הטיפים / הכנה לבניית האתר של העסק שלך

ליזי בראל היא בעלת ליזמיז, סטודיו בוטיק לעיצוב ובניית אתרים. שירותי הסטודיו, שקיים כבר למעלה מעשור, כוללים עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט לבעלי מקצוע בתחומים שונים ולחברות בינונית וגדולות, בניית אתרי תדמית, אתרי חנויות ופלטפורמות ללמידה מקוונת. סטודיו ליזמיז מאמין בקשר אישי עם הלקוח, הליכה יד ביד והתאמה לאופי הלקוח והפרויקט. 

ליצירת קשר עם ליזי מוזמנות להיכנס לאתר, ולאינסטגרם שלה.

ליזי בראל סטודיו בוטיק לעיצוב ובניית אתרים
תמונה: AI

הכנה לבניית האתר של העסק שלך

החלטת שאת צריכה לבנות אתר? חשוב לעשות הכנה מוקמת שתבטיח לך שהאתר שלך יתאים לעסק, ייצג את הערכים שלו, ויהיה ידידותי למשתמש. זהו כרטיס הביקור שלך ברשת, אז הכנה מוקדמת היא מפתח להצלחה. הינה כמה דברים שכדאי לעשות כהכנה לבניית האתר שלך. 

לחשוב על עץ אתר. מה את רוצה שהאתר יכלול? האם את מתכננת להציע שם שירותים או מוצרים? חשוב להבין אם האתר יהיה גם מכירתי, ולחשוב איזה שירות או מוצר את מתכננת לקדם בו. נסי לכתוב טקסט אודות קצר עלייך – מה תרצי שאנשים יקראו עליך באתר? את כבר יודעת שהאתר הוא כרטיס הביקור שלך, אז תחשבי מה הדרך שבה תבחרי להציג את עצמך, והכיני לך טיוטא מראש, שמציגה אותך ואת העסק בצורה המיטבית והמעניינת ביותר.

תמונות. תמונות הן חלק משמעותי מאד באתר. השקיעי ביצירת סט תמונות איכותיות שלך ושל סביבת העבודה שלך, שישמשו אותך גם בבניית האתר. אם את מתכננת להציע באתר גם מוצרים אז כדאי לצלם אותם באופן מקצועי.

רפרנסים. הכיני לעצמך רשימה של אתרים שאת אוהבת. אלו יכולים להיות אתרים שאת מתחברת לעיצוב שלהם, או לאופן הצגת העסק. כל אלו יעזרו לך כשתתחילי בתהליך של עיצוב האתר שלך. חשוב לראות רפרנסים של אתרים מתחומים שונים כדי לצאת מהקופסה וגם אתרים בתחום העיסוק שלך שיעזרו לך לדייק את היחודיות שלך. 

חשבון גימייל בשביל האנליטיקס. במידה ואין לך כזה זה הזמן – בבוא היום האתר יחובר לאנליטקס, שהוא שירות של גוגל שמודד את התעבורה לאתר, וישמש אותך לבחינת הנתונים של האתר שלך.

סבלנות והתמסרות לתהליך. במידה ובחרת באיש מקצוע מנוסה לתהליך בניית האתר שלך, האתר יכול להיות באוויר לפעמים גם תוך 30 ימים. גלי סבלנות, גמישות ורצון להשקיע זמן באיסוף התכנים. כמובן שתמיד תוכלי להיעזר בשירותי כתיבת תוכן. 

ליצירת קשר עם ליזי מוזמנות להיכנס לאתר, ולאינסטגרם שלה.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה