הטיפים / טעויות בדרך להצלחה העסקית

לאה פלדמן היא מאמנת עסקית, מתמחה בקופירייטינג, עיצוב, מיתוג ושיווק עסקים ומלמדת בעלות עסקים לכתוב וליצור תוכן ממגנט שיעזור להן לשווק את העסק. בנוסף, לאה היא יוצרת הפודקאסט "ממבט של עצמאיות". המומחיות שלה היא לעזור ללקוחותיה למצוא את הקול הייחודי בתוך המותג שלהם ולסלול את הדרך ללקוחות חדשים. אלו הכלים של לאה שיעזרו לכן להימנע מטעויות בדרך להצלחה העסקית שלך.

ליצירת קשר עם לאה מוזמנות להיכנס לאינסטגרם שלה. כמו כן ניתן להירשם לפגישת הזנקה ALL-IN, 1X1 באופן אישי עם לאה, או להאזין לפודקאסט "ממבט של עצמאיות"

לאה פלדמן מאמנת עסקית
צילום: אפרת קופר

7 טעויות שאת עושה בדרך להצלחה העסקית

קניית עוקבים ולייקים – אולי זה נראה מפתה להגדיל את מספר העוקבים שלך, אבל מעורבות אמיתית מנצחת פופולריות מזויפת בכל יום. קשרים אותנטיים, מניעים הצלחה אמיתית. התמקדי ביצירת תוכן בעל ערך שמושך קהל אמיתי.

חוסר התמדה – לעיתים נדירות, הצלחה מתרחשת בין לילה. למרות זאת, רבים מאיתנו מרימים ידיים ומזלזלים בכוחם של העקביות וההתמדה. תזכרי כי הצלחה לא מצדדת לפי כמות הפעמים שאת נופלת, אלא לפי כמות הפעמים שאת קמה בחזרה. כל כישלון הוא הזדמנות להעריך מחדש, להתאים מחדש ולדחוף קדימה במרץ מחודש.

פחד מכישלון – כישלון אינו ההפך מהצלחה, זה חלק מזה. אל תתני לפחד מכישלון לעכב אותך. אמצי אותו כאבן דרך לקראת המטרות שלך.

התעלמות מהתפתחות אישית – הזנחת צמיחה אישית יכולה להגביל את הפוטנציאל שלך. השקיעי בעצמך כל הזמן. זכרי האנשים המצליחים ביותר לא מפסיקים ללמוד.

התעלמות ממשוב – משוב, בין אם חיובי או שלילי, הוא חיוני לצמיחה. עם זאת, זה נפוץ לראות אנשים מתעלמים מביקורת בונה או נהיים שאננים משבחים. אימוץ משוב, מאחרים ומהניסיון שלנו מאפשר לנו לזהות תחומים לשיפור ולחדד את האסטרטגיות שלנו להצלחה.

אי הסתגלות – בעולם המשתנה במהירות של היום, הסתגלות היא המפתח להצלחה. עם זאת, רבים מאיתנו נאחזים בשיטות ואסטרטגיות מיושנות, לא מוכנים לאמץ שינוי. אבל ההצלחה מעדיפה את הזריזים והחדשניים. זה חיוני להישאר גמיש עם ראש פתוח.

הזנחת סביבה תומכת – הקיפי את עצמך באנשים תומכים, בעלי דעות דומות, שמאתגרים ומעוררים אותך להגיע לגבהים גדולים יותר ולצמיחה אורגנית.

תזכרי שמאחורי כל סיפור הצלחה מסתתרים אינספור טעויות, כישלונות ואכזבות. אבני הדרך הללו רחוקות מלהיות מרתיעות, הן למעשה אבני הדרך לגדולה.

מרגישה חוסר בהירות בעסק? תקיעות? לא יודעת ליצור תוכן ועל מה לכתוב? מוזמנת לפגישת הזנקה 1X1 ביחד איתי, פגישה שבה אאבחן מה חסם אותך ואיך תוכלי להתקדם ולהתפתח עם העסק באמצעות מפת דרכים מותאמת אישית

ליצירת קשר עם לאה מוזמנות להיכנס לאינסטגרם שלה. כמו כן ניתן להירשם לפגישת הזנקה ALL-IN, 1X1 באופן אישי עם לאה, או להאזין לפודקאסט "ממבט של עצמאיות"

 

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה