נשים ועסקים / דבורה אדר

דבורה אדר היא מרצה, מנחת קבוצות ומלווה אישית בתהליכים של שינוי והתפתחות אישית. דבורה עוסקת בתחום של פיתוח מיומנויות עמידה מול קהל וסטוריטלינג. ובשתי מילים – מגדילה אנשים. היא גם כותבת ומעריכה מילים ובעיקר ציטוטים מעוררי השראה, לא מפסיקה ללמוד ומאמינה ששינוי זה הדבר הקבוע ביותר בעולם. האהבה הגדולה ביותר שלה היא אנשים וסיפורים. היא עוזרת לאנשים להביא את עצמם לידי ביטוי מול קהל ובעולם בכלל דרך פיתוח מיומנויות, התפתחות אישית וסטוריטלינג.

דבורה אדר מלווה אישית בתהליכים של שינוי והתפתחות אישית
צילום: מיכל בנדק

איך העסק התחיל?

"לפני שמונה שנים עברתי שינוי אישי משמעותי מאוד שבעקבותיו נולדתי מחדש. תליתי את האותיות DREAM על הקיר והתחלתי לחלום. ולהגשים. הציטוט 'Life is a journey, not a destination' מתאר היטב אותי ואת הדרך שלי. אני קוטפת יעדים וחוזרת לצעוד בדרך."

כמה משפטים על העסק

"אני מלווה עובדים ומנהלים בארגונים, עמותות ובמגזר הציבורי ומציעה הרצאות, סדנאות וליווי אישי. אני עוזרת לאנשים להביא את עצמם לידי ביטוי בעולם ובמיוחד מול קהל, עוזרת להם למצוא את הסיפור שלהם ואורזת אותו יחד איתם לכדי פרזנטציה. אני מאמינה שפיתוח מיומנויות עמידה מול קהל והעברת מסרים בהירה ומדויקת מאפשרת היכרות מעמיקה עם עצמנו וביטוי מקסימלי שלנו בעולם. לתפיסתי, התפתחות היא המנוע לצמיחה אישית ומקצועית." ליצירת קשר עם דבורה מוזמנות להיכנס ללינקדין אינסטגרם ולדף העסקי שלה.

דבורה אדר מלווה אישית בתהליכים של שינוי והתפתחות אישית
צילום: מיכל בנדק

מה מיוחד בתהליך איתך?

"מה שמייחד את העבודה איתי היא המרחב הבטוח שאני יוצרת עם כל אדם וכל קבוצה. מרחב בטוח שיש בו רק עידוד וטיפוח מוטיבציה ללמידה מרחב שהוא כר פורה להתפתחות וגדילה. אני מאמינה בכוחות של האנשים איתם אני עובדת לעיתים הרבה יותר ממה שהם מאמינים ורואים בעצמם ומכאן הדרך לגדילה היא קצרה מאוד. ויותר מהכל, אני עובדת עם הלב."

טיפים לנשים עצמאיות

"שימי את עצמך במרכז – קחי לך ימי הזנה, תחגגי הצלחות! תספרי לכל מי שנקרה בדרכך על העסק שלך! תהיי גאה בדרך שלך! תתייחסי אל עצמך בחמלה ובעיקר ובאהבה עצמית."

"אם את אמא לילדים – אל תעבדי בבית. הבית תמיד שואב מאיתנו זמן, מחשבה או פעולות. אפילו לשבת בבית ולראות בית לא מסודר, לא מאפשר לעבוד בצורה יעילה. בחרי לך מקום עם השראה בו את יכולה לעבוד ללא הסחות דעת והגדירי שעות שבו את עובדת ושעות לבית ולילידים."

"הקיפי את עצמך רק באנשים מפרגנים ותומכים – בך ובעסק שלך! אלו שלא, תזיזי הצידה באלגנטיות. העסק שלך זה את וכמו שלא תתני שידברו סרה על אחד הילדים שלך כך אל תתני לאף אחד לדרוך או לפגוע בחלום שלך. ואל תפסיקי ללמוד, השקיעי בהתפתחות אישית ומקצועית."

דבורה אדר מלווה אישית בתהליכים של שינוי והתפתחות אישית
צילום: מיכל בנדק

חוויה מרגשת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"סמנכ"ל של חברה שעבורו כל פרזנטציה, שיחה והכנת מצגת היו מועקה וקושי עצום עבר איתי תהליך עומק מרתק, והיום הוא הסטוריטלר הכי מעניין שאני מכירה!"

איך את צומחת ממשברים?

"אני אדם אופטימי ורוחני מאוד. אני מאמינה שאם אנחנו מרשים לעצמנו להתפרק בדרמות הקטנות אנחנו יכולים לצלוח טוב יותר את הדרמות הגדולות. כשאני חווה משבר אני יודעת לומר לעצמי שכרגע אני נמצאת בתוך חושך גדול ואני עושה פעולות שמסייעות לי ותומכות בי כדי לגדול ולצאת משם חזקה יותר אבל לפני זה, אני שוהה בכאב ונותנת לו להיות. זה חשוב בעיניי. הפעולות שתומכות בי הן: נשימות, מוזיקה מרגיעה, זמן לבד, התרחקות והימנעות מרעשי רקע ובעיקר כתיבה. כתיבה זה הרגל שסיגלתי לי בשנים האחרונות שהוא לא פחות מריפוי עבורי. אני כותבת המון הודיות וכך זה עוזור לי לשים את הזרקור על ה-יש בחיי ולאט לאט לצאת מהבור שבו אני שרויה."

דבורה אדר מלווה אישית בתהליכים של שינוי והתפתחות אישית
צילום: מיכל בנדק

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"כל יום הוא אחר מזה שקדם לו ומזה שיבוא אחריו. אני אוהבת לפגוש אנשים חדשים כל הזמן כי כל אדם זה סיפור. ואני כל כך אוהבת סיפורים ואנשים. אני אוהבת להיחשף לתחומי ידע רבים ושונים ומגוונים ולהפוך אוסף של המון נתונים וידע לסיפור קצר מעורר השראה והשפעה. אני אוהבת לדבר וללמד על עשיה מתוך תשוקה, התפתחות אישית ואני הכי אוהבת – להגדיל א.נשים!"

רוצות להכיר את דבורה קצת יותר? מוזמנות להיכנס ללינקדין אינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה