הטיפים / בדרך להצלחה העסקית עוצרים ב…

לאה פלדמן היא מאמנת עסקית, מתמחה בקופירייטינג, עיצוב, מיתוג ושיווק עסקים ומלמדת בעלות עסקים לכתוב וליצור תוכן ממגנט שיעזור להן לשווק את העסק. בנוסף, לאה היא יוצרת הפודקאסט "ממבט של עצמאיות". המומחיות שלה היא לעזור ללקוחותיה למצוא את הקול הייחודי בתוך המותג שלהם ולסלול את הדרך ללקוחות חדשים. אלו התובנות של לאה שיעזרו לכן להתמודד עם האתגרים בדרך להצלחה העסקית שלך.

ליצירת קשר עם לאה מוזמנות להיכנס לאינסטגרם שלה. כמו כן ניתן להירשם לפגישת הזנקה ALL-IN, 1X1 באופן אישי עם לאה, או להאזין לפודקאסט "ממבט של עצמאיות"

לאה פלדמן מאמנת עסקית
צילום: נועה סלטי

בדרך להצלחה העסקית עוצרים ב…

לצאת למסע אל עבר ההצלחה זה כמו לעלות על רכבת עם מספר תחנות עצירה בדרך.

בהתחלה יש את ההתרגשות וההתלהבות, כשאת קונה את הכרטיס שלך ועולה על הרציף. את מלאה תקווה וציפייה, הניזונה מהניצוץ הראשוני של הרעיון שלך. הרכבת מתחילה את הנסיעה ואת מתחילה את הדרך היזמית שלך.

ככל שהמסע מתקדם, את עלולה להיתקל בתחנת הספק. זה המקום שבו ההתרגשות הראשונית מתחילה לדעוך, ואת מתחילה לתהות אם הרעיון שלך באמת בר-קיימא. הספקות מתגנבים פנימה, לוחשים חוסר ודאות ופחדים לתודעתך. אבל זכרי, זה טבעי שיש ספקות, הם רק עוד חלק מהמסע.

לאחר מכן, הרכבת עוצרת בתחנת האתגרים. כאן את מתמודדת עם מכשולים הבוחנים את הנחישות שלך. זה עשוי להיות מאבקים פיננסיים, תחרות או מחסומים בלתי צפויים שמאיימים לעכב את ההתקדמות שלך. אבל דווקא בזמנים מאתגרים אלה, החוסן שלך באמת עומד למבחן.

ככל שהנסיעה נמשכת, מגיעים לתחנת ההתמדה. זה המקום שבו את חופרת עמוק בתוך עצמך ומוצאת את הכוח להמשיך למרות הכישלונות. את מסרבת לתת למכשולים להגדיר אותך או את המסע שלך. במקום זאת, את דוחפת קדימה בנחישות בלתי מעורערת, בידיעה שכל צעד מקרב אותך ליעד שלך.

לבסוף, לאחר עצירות והתנעות רבות, הרכבת נכנסת לתחנת ההצלחה. אבל גם כאן המסע לא הסתיים. הצלחה היא לא יעד; זהו תהליך מתמשך של צמיחה והתפתחות עסקית ואישית. את חוגגת את ההישגים שלך, אבל גם מכירה בכך שתמיד יש עוד מה ללמוד, להשיג ולהתפתח.

זכרי, הדרך להצלחה לא תמיד חלקה או פשוטה. היא מלאה בפיתולים, עליות ושפל. אבל כל תחנה בדרך, בין אם היא מלאה בהתרגשות, ספקות, אתגרים או התמדה, מעצבת אותך ואת המסע שלך. חבקי את העליות והמורדות, כי כולן חלק מהנסיעה היזמית.

מרגישה חוסר בהירות בעסק? תקיעות? לא יודעת ליצור תוכן ועל מה לכתוב? מוזמנת לפגישת הזנקה 1X1 ביחד איתי, פגישה שבה אאבחן מה חסם אותך ואיך תוכלי להתקדם ולהתפתח עם העסק באמצעות מפת דרכים מותאמת אישית

ליצירת קשר עם לאה מוזמנות להיכנס לאינסטגרם שלה. כמו כן ניתן להירשם לפגישת הזנקה ALL-IN, 1X1 באופן אישי עם לאה, או להאזין לפודקאסט "ממבט של עצמאיות"

 

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה