הטיפים / להתמודד עם אתגרים בתור בעלת עסק

לאה פלדמן היא מאמנת עסקית, מתמחה בקופירייטינג, עיצוב, מיתוג ושיווק עסקים ומלמדת בעלות עסקים לכתוב וליצור תוכן ממגנט שיעזור להן לשווק את העסק. בנוסף, לאה היא יוצרת הפודקאסט "ממבט של עצמאיות". המומחיות שלה היא לעזור ללקוחותיה למצוא את הקול הייחודי בתוך המותג שלהם ולסלול את הדרך ללקוחות חדשים. אלו התובנות של לאה שיעזרו לכן להתמודד עם אתגרים בתור בעלת עסק.

ליצירת קשר עם לאה מוזמנות להיכנס לאינסטגרם שלה. כמו כן ניתן להירשם לפגישת הזנקה ALL-IN, 1X1 באופן אישי עם לאה, או להאזין לפודקאסט "ממבט של עצמאיות"

לאה פלדמן מאמנת עסקית
צילום: נועה סלטי

איך להתמודד עם אתגרים בתור בעלת עסק

אל תחכי, פשוט תתחילי. הדבר החשוב והמשמעותי והלוואי והיו אומרים לי בתחילת הדרך, "אל תחכי, פשוט תתחילי; "אל תחכי לזמן האידיאלי, למחר, לעוד שבוע, לעוד חודש, הזמן עובר מבלי שתרגישי, פשוט תתחילי"; "אל תחכי לדעת הכל, הלמידה היא מתמשכת ואינסופית, פשוט תתחילי"; "אל תחכי שהכל יהיה 100% תזכרי אין מושלם, פשוט תתחילי"; "אל תחכי שיהיה לך ניסיון, הניסיון מגיע עם התרגול והעשייה, פשוט תתחילי.

תזכרי כי התחלה היא הגורם שמניע חלומות למציאות. זה הרגע שבו הפוטנציאל הופך למטרה, והאפשרויות מתחילות להתפתח. לעיתים קרובות אנו מוצאים את עצמנו מחכים לתנאים המושלמים, לתזמון האידיאלי, אבל ייתכן שהרגע המושלם לא יגיע לעולם. הזמן להתחיל הוא עכשיו! תמיד יהיו אתגרים, אי וודאות ופחדים בדרך, אבל הם רק אבני דרך בדרך להצלחה.

אמצי את התפיסה שכישלון אינו נסיגה אלא שיעור רב ערך, שיגרום לך לצמוח ולהתפתח.

זכרי, הרעיון שלך, החזון שלך, נקודת המבט הייחודית שלך וההשפעה שתהיה לך על הסובבים אותך, יכולים להיות משני חיים עבורם ועבור אחרים.

אז קחי את הצעד הראשון לקראת החלומות שלך, לא משנה כמה קטן זה נראה, פשוט תתחילי.

מרגישה חוסר בהירות בעסק? תקיעות? לא יודעת ליצור תוכן ועל מה לכתוב? מוזמנת לפגישת הזנקה 1X1 ביחד איתי, פגישה שבה אאבחן מה חסם אותך ואיך תוכלי להתקדם ולהתפתח עם העסק באמצעות מפת דרכים מותאמת אישית. ליצירת קשר עם לאה מוזמנות להיכנס לאינסטגרם שלה. כמו כן ניתן להירשם לפגישת הזנקה ALL-IN, 1X1 באופן אישי עם לאה, או להאזין לפודקאסט "ממבט של עצמאיות"

 

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה