נשים ועסקים / נתלי רוגל

נתלי רוגל היא יועצת לניהול מיתוג ושיווק בדיגיטל, עורכת ומגישה את תוכנית הרדיו והפודקאסט "חיות בדיגיטל". נתלי בעלת ניסיון של כעשר שנים בשיווק, מיתוג, פיתוח מותגים ויצירת שיתופי פעולה ליזמות דיגיטלית.

נתלי רוגל יועצת לניהול מיתוג ושיווק בדיגיטל

איך העסק התחיל?

"במשך שנים עבדתי כשכירה בתפקידים בכירים בעולמות הדיגיטל. ניהלתי את מחלקת השיווק והדיגיטל של חברת 'אנליסט' ועבדתי במאקו ובמקאן, שם צברתי ניסיון גם מהצד של המדיה וגם מהצד של הלקוח. לפני שלוש שנים ילדתי תאומים ואז גם התחלתי לעבוד כעצמאית. מהיציאה לעצמאות גם נולד פודקאסט."

כמה משפטים על העסק

"העסק הוא אני. ההתמחות שלי היא בעיקר בתחומים של בריאות ופארמה ואני מעבירה לקוחות תהליכים אסטרטגיים בכל מה שקשור לנכסים הדיגיטליים שלהם. בנוסף, יש לי את הפודקאסט 'חיות בדיגיטל', עם אלפי מאזינים ומאזינות, פודקאסט שעוסק בחיים של כולנו כל פעם בהיבט אחר: הורות, זוגיות, קריירה, בריאות וכדו', והכל מנקודת מבט דיגיטלית."

מה מיוחד בתהליך איתך?

"בעבודה עם הלקוחות שלי אני יוזמת רעיונות לפרויקטים שיווקיים שמתאימים למטרות העסקיות של הארגון ואז בונה איתם ביחד את המה והאיך. זה תהליך מרתק וכל לקוח או פרויקט הוא עולם בפני עצמו. כל תהליך כזה תורם להתפתחות המקצועית שלי."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"אני מאוד מעודדת שימוש באנשי מקצוע בתחומים מסוימים. אם אני צריכה להכין פרזנטציה אני אעדיף לפנות למומחית למצגות או מעצבת ואשת קרייאטיב טובה. זה לא שאני לא יודעת לעשות זאת בעצמי אבל לפעמים עדיף להעביר משימות למישהו שהוא מקצועי בתחומו ויכול לעשות זאת בצורה טובה ויעילה יותר."

"אני נמצאת בלמידה מתמדת של קורסים וסדנאות אונליין ואופליין. בתחומים מקצועיים אבל לא רק, זה תמיד פותח את הראש."

"חשוב לסגור ביומן זמן שהוא שלך, ומוקדש לפעילות שאת אוהבת לעשות כדי לא לטבוע במשימות השוטפות שכוללות את ההתנהלות הלא פשוטה של בית, משפחה ועבודה."

פרויקט מיוחד שיש לך כחלק מהעבודה

"לאחרונה התחלתי ללמד וללוות אחרים בתהליך היצירה של פודקאסטים. זהו תהליך שנקרא: 'מהחלטה להקלטה'  – אני מלווה אנשים או ארגונים בתהליך של הקמת פודקאסט משלב בחירת הנושא ועד לשלב שבו יושבים באולפן וזה מאוד מרגש ומעניין וגם מעבירה הרצאות בנושא. אני מאוד מאמינה בכלי הזה וביכולת שלו להעביר מסרים ותוכן איכותי לעולם ואני נהנית לראות איך מתוך שיחה נולדת תוכנית."

איך את צומחת ממשברים?

"אני בעיקר דואגת לפנות ביומן זמן שהוא שלי, ואני מבלה אותו בעיקר בים. התחלתי לגלוש לפני שנה וזה הדבר שהכי מרים אותי."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"בעקבות הפודקאסט קרו לי המון דברים מעניינים – פניות של אנשים ועסקים, הצעות לשיתופי פעולה, ואנשים שרוצים להתראיין ולספר את הסיפור שלהם. אני שמחה לשתף אותו בחוויות שלי את כל מי שחושב להקים פודקאסט ומדבר איתי על כך. בעיניי זה יוצר המון עניין ואני מאוד נהנית מהעשייה שלי."

רוצות להכיר את נתלי קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה. קישור להאזנה לתוכנית.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה