הטיפים / טיפים לשחרור פחדים ומחסומים

ענת מנור עבדה כ-20 שנים במערכת החינוך, אבל הרגישה תמיד שייעודה הוא טיפול באנשים. היא חקרה שנים מה הדרך הנכונה עבורה, למדה רייקי, תטא הילינג, אימון אישי וקבוצתי, עד שמצאה את שחיפשה נפשה – שיטת אקסס בארס מבית אקסס קונקשנס. אחרי 20 שנה כמורה ומחנכת, הבינה ענת מנור שהחיים קצרים, ואין זמן אחר להגשים את החלום. כך נהייתה מטפלת אנרגטית, שהחליפה את יומן המורה ביומן מטופלים שסקרנים לגלות מה זה אקסס בארס. אלו הטיפים של ענת לשחרור פחדים ומחסומים

ליצירת קשר עם ענת מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות בטלפון 052-8240514.

ענת מנור אקסס ברס

הכל בראש: שיטת הטיפול שתעזור לך לשחרר פחדים ומחסומים

לפי עקרונות השיטה יש בראש 32 נקודות, כשכל אחת מהן אחראית לתחום אחר בחיים, מקבלת החלטות ועד מחסומים רגשיים. הטיפול מתבצע על ידי מגע עדין בנקודות הרלוונטיות, משחרר מטען חשמלי במוח, נועד לשפר משמעותית את איכות החיים, ובעיקר להביא לתחושות שלווה ורוגע. אז מה יסייע לנו להיות שלווים, רגועים וחיוביים?

נסו לחיות בשאלה 'מה יאפשר לי להיות במיטבי'? תנו לה ללוות אתכם, אל תנסו לענות על השאלה, הרשו לה להישאר פתוחה, וחפשו יום יום את הדברים שיאפשרו לכם להיות במיטבכם.

בעת קבלת החלטות הקשיבו לגוף שלכם – האם אתם חשים הקלה והתרחבות, או תחושת כיווץ? היו קשובים לתחושות, והן יכוונו אתכם להחלטה הטובה עבורכם.

שאלו את עצמכם 'למי זה שייך'. פעמים רבות אנחנו אוגרים תסכולים וכעסים שאינם שלנו ובאחריותנו. זהו מתי זה קורה לכם ולמדו לשחרר.

הוקרות והודיות מרחיבות את הלב ואת תחושת השפע בחיינו. מצאו על מה להודות בכל יום ותראו איך ההרגשה תשתפר.  

בחרו מנטרה חיובית וחזרו עליה בכל יום, המנטרה של שיטת הבארס היא: ALL OF LIFE COMES TO ME, WITH EASE, JOY AND GLORY.

רוצה לשחרר מחסומים, להפחית לחצים ולהרגיע חרדות? ליצירת קשר עם ענת מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות בטלפון 052-8240514.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה