שופינג / Kliché – סדנאות, מוצרים וערכות DIY ליצירה ביתית

ליענה אלון היא מעצבת מוצר ומנחת סדנאות, בעלת סטודיו Kliché. הסטודיו מציע מגוון סדנאות, מוצרים וערכות DIY ליצירה ביתית. ליענה יוצרת פריטי עיצוב לבית, ומתמקדת במחקר ויצירה בציאנוטייפ. בנוסף, ליענה מרכזת ומפתחת תוכן בתחומי מייקינג וטכנולוגיה במוזיאון המדע ע״ש בלומפילד בירושלים. פרטים נוספים באתר, באינסטגרם, בפייסבוק, בטיקטוק ובמייל או בטלפון 054-4304680.

ערכות DIY להדפס שמש: ערכות מלאות ליצירת תיק בד, וסדרה של גלויות, וכן ערכת מיני שמגיעה עם גלויות ציאנוטייפ צבועות מראש ומאפשרת התנסות תמציתית ומהנה. הערכות מגיעות עם כל הציוד הנדרש ועם הוראות מפורטות (בערכות המלאות ניתן להיעזר בסרטוני הדרכה ייעודיים). הערכות מתאימות לכל הגילים ומציעות פעילות יצירה ייחודית ואיכותית לכל המשפחה.

טווח מחירים: 120-290 ₪ / רכישה ופרטים נוספים במייל או בטלפון 054-4304680

סטודיו KLICHE סדנאות ופריטי עיצוב
צילום: אורי פישמן

ציאנוטייפ: אם תרצו להתנסות וליצור הדפסי שמש בצורה חופשית יותר או בכמות גדולה יותר ניתן לרכוש את הציאנוטייפ עצמו בבקבוקים של 500 מ״ל. החומר מגיע כ-2 מרכיבים, עם הוראות וסרטון שידריכו אתכם בבטחה ליצירת שפע של הדפסים! החומר מספיק לצביעת כ-80 עמודי A4.

מחיר: 250 ₪ / רכישה ופרטים נוספים במייל או בטלפון 054-4304680

סטודיו KLICHE סדנאות ופריטי עיצוב
צילום: ליענה אלון

סדנאות: בסדנת הדפס שמש לומדים ומתנסים בשימוש בציאנוטייפ. בשלב הראשון יוצרים הדפסים מהירים ולאחר מכן כל אחד יוצר הדפס אישי על מוצר טקסטיל או סדרת הדפסים על נייר. ליצירת ההדפסים משתמשים בצמחים, חפצים, ציורים או צילומים על שקף. הסדנה מתאימה לכל הגילים, לערב זוגי או לפעילות עם משפחה, חברים ולאירועים מגוונים. סדנאות נוספות בסטודיו: סדנת נרות ריחניים וסדנת יציקות בטון. משך סדנה כשעתיים.

טווח מחירים: 180-300 ₪ למשתתף / רכישה ופרטים נוספים במייל או בטלפון 054-4304680

סטודיו KLICHE סדנאות ופריטי עיצוב
צילום: נועה לבנת

כריות: כריות הדפס שמש מקורי בעבודת יד.

טווח מחירים: כיסוי – 160 ₪, כיסוי עם כרית – 220 ₪ / רכישה ופרטים נוספים במייל או בטלפון 054-4304680

סטודיו KLICHE סדנאות ופריטי עיצוב
צילום: ליענה אלון

הדפסים: מגוון הדפסי השמש מקוריים.

טווח מחירים: 120-290 ₪ / רכישה ופרטים נוספים במייל או בטלפון 054-4304680

סטודיו KLICHE סדנאות ופריטי עיצוב
צילום: ליענה אלון

במדור השופינג תוכלי למצוא חנויות קטנות עם מוצרים של יוצרות ויוצרים שונים. מוזמנת להיכנס ולהתרשם 🙂 בלחיצה על כל לינק או תמונה תוכלי לקבל פרטים ולרכוש מהיוצרים את המוצרים שכאן בחנות ועוד רבים אחרים. להיכרות עם חנויות נוספות לחצי כאן. הפרסום בשיתוף מסחרי עם בעלי החנויות

יש לך חנות או מותג משלך? רוצה לפתוח חנות במגזין? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי: עמנואלה – 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.
Facebook comments

השארת תגובה