מחתימה כרטיס / שירי גרוסברד

שירי גרוסברד אחראית על חדשנות ותרבות בחברת AppsFlyer. באחריותה להביא לארגון את הרעיונות הכי גדולים, דיסטרפטיביים, עשרים אלף רגל באוויר – זה החלק של החדשנות, באותה נשימה, הכי הנדס און: חווית אנשים. מהחוויות הארציות ביותר ועד תהליכים ארגוניים חוצי יבשות. הכול מכוון לטובת חווית עובדים בלתי רגילה וגאוות יחידה שמייצרת מותג מעסיק חזק.

שירי גרוסברד appsflyer

מה חלמת להיות כשהיית קטנה?
שוטרת או רופאה.

תספרי קצת על התגלגלות הקריירה המקצועית שלך?
"התחלתי בעיתונות. מיד בתום הלימודים התקבלתי לעבודה בעיתון מוביל, נחשבתי להצלחה של המחזור שלי, אך למעשה, הייתי אומללה. כמו שאומרת מרלין מונרו, לחלום על להיות שחקנית ולהיות שחקנית אלו שני דברים שונים לחלוטין. תוך שנתיים מזעזעות סיימתי את הרומן עם עולם העיתונות ועברתי להיות רכזת תוכניות לימוד ל- MBA בתוכנית היוקרתית של קלוג רקאנטי, מקום שפתח לי את העיניים ואת התיאבון ליזמות. שלוש שנים אחרי,  כבר הייתי העובדת הראשונה בסטארט אפ חדשני עם רעיון שובר שוק. תוך חצי שנה כבר קיבלנו הצעת רכישה מקבוצת המדיה הגדולה בארץ בזמנו – אינטרנט זהב, ותוך שנה הם רכשו את החברה. לימים נהייתי מנכ"לית החברה – תפקיד שמאוד לא התאים לי ואני מתרחקת ממנו מאז. את Join Digital Talent Agency כבר בניתי כשותפה מלאה מהיום הראשון על כל המשתמע מכך. אחרי שבע שנים החלטתי לחזור לעולם ההי-טק, בדגש על חווית עובד ומיתוג מעסיק, ו- AppsFlyer נתנה לי הזדמנות לבנות את תפקיד חלומותיי, ואפילו משלמת לי על לבצע אותו."

מה מיוחד בעיסוק שלך?
"אני כל הזמן בקשר עם אנשים ומניעה דברים, אבל הכול ממקום של לעשות טוב. זו זכות גדולה להיות בפוזיציה כזו."

מה מיוחד בסביבת העבודה שלך?
"שהיא יודעת להכיל את הטמפרמנט שלי ונותנת לי הזדמנויות גדולות."

מה את מרגישה שהתפקיד שלך עושה עבורך?
"הוא ממלא אותי. המקום הזה של לחשוב כל הזמן מה יגרום לאנשים שלנו להיות גאים, מה יעשה להם טוב, מה יקל על החיים שלהם, זה קונספט שאני מאוד אוהבת לחקור ולהעמיק בו."

האם העבודה היא עבודה במשרד או עבודת שטח?
"במשרד ובימי הקורונה בבית."

מה חשוב בעינייך בתפקיד שלך?
"הכי חשוב בתפקיד שלי זה להיות מחוברת לפידבקים מהשטח ולא להתאהב ברעיונות של עצמי. כל הזמן לחשוב שני צעדים קדימה, ולא לכבות שריפות."

מה היתרונות מבחינתך בעבודה כשכירה?
"בתור מי שהייתה עצמאית הרבה שנים, אני לגמרי יכולה להעריך את היתרונות ואת החסרונות של שתי צורות ההעסקה. לי אישית נעים שזה לא שלי. שמישהו אחר לא ישן בלילה עם הדוחות לא מסתדרים או שיש איום קיומי על החברה."

איך מקום העבודה מפתח את העובדים שלו?
"באמצעות קואצ'ינג פרטי למנהלים, Linkedin Learning – ספריית השיעורים בסרטונים הגדולה בעולם שפתוחה לכל העובדים, כנסים."

גם לעבודה חלומית יש רגעים פחות זוהרים – איך זה מתבטא אצלך?

שירי גרוסברד appsflyer

"קשה לי להיות ממלכתית. כשאני נפגעת, כועסת או עצובה – כל מיני תחושות שכולנו חשים, קשה לי להסתיר את זה וזו בעיה."

ספרי על רגע בעל משמעות בקריירה שלך
"ההבנה שלפעמים המשפט שגדלתי עליו: 'קשה לך את בעלייה' הוא פשוט לא נכון. לפעמים שקשה מידי, צריך לחשב מסלול מחדש. ההבנה הזו נחתה עליי בעבודתי כמנכ"ל. כל כך רציתי וניסיתי ועל פניו גם הצלחתי, אבל זה פשוט היה קשה מידי – לא עשיתי את הדבר הנכון לי."

תספרי על חוויה מיוחדת שחווית בזכות העיסוק הנוכחי
"במסגרת פרוייקט שעשיתי אחרי סקר ארגוני, הייתה לי ההזדמנות לעשות סשנים של שולחנות עגולים במשרדים שלנו בעולם. הישיבה עם הצוותים במשרדים השונים בעולם נתנה לי פרספקטיבה וחיברה אותי מאוד לעניין של חברה גלובלית."

אילו תכונות הופכות אותך ליותר טובה בעבודה?
"אני לא אומרת לא לבקשת עזרה. אני חושבת שזה מאפיין את מי שעובד בתחום שלנו: אנחנו מאוד 'עוזרניים' (מילה של הבת שלי מגיל 5)."

איך נראה סדר היום שלך?
"אימון בוקר, קפה, מקלחת, עבודה, עבודה, עבודה, עבודה, הפסקת צהריים (בדרך כלל מדלגת), עבודה, עבודה, עבודה ועוד קצת עבודה."

מה את הכי אוהבת בעבודה שלך?
"את הצוות שלי. אנשים נהדרים שכיף לי לעבוד איתם ולצדם יום יום."

תספרי משהו עלייך מחוץ לשעות העבודה
"אני חובבת ספורט: קרוספיט, ריצה, כדורשת. עוקבת אחרי פורמולה 1 ברמה היומית."

אף פעם לא תתפסו אותי…

"שותה אלכוהול ואוכלת בננות על יאכטה."

מה לא יודעים עלייך?

"שאני מובכת עבור אנשים אחרים. לא מסוגלת לצפות בתוכניות מתיחות. בתואר הראשון הייתה לי מתרגלת שכל כך סבלה לעמוד מול הכיתה ואני כל כך סבלתי כי היא סבלה."

במדור מחתימה כרטיס מתפרסמות כתבות על נשים שעובדות שכשכירות בתפקידים מעניינים. בינתיים כבר הכרנו במדור את: רותם קליגר / טל חביב משיח / ליאת שמרלינג-מאיר / נועה תמיר / רוני אבניאת עובדת כשכירה בתקפיד ממש מעניין או מכירה מישהי שזו? אשמח שתכתבי לי.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה