נשים ועסקים / הדס צוקרמן

הדס צוקרמן היא מעצבת גרפית עצמאית בעלת מותג מוצרי הנייר פייפריזם*!. העולם של הדס הוא ויזואלי ובעבודותיה היא עושה שימוש פשוט וייחודי במראות, צבעים, נופים, טבע, אנשים ומקומות הנוכחים בעולמה.

הדס צוקרמן מעצבת גרפית
צילום: אריה לאון דומנין

איך העסק התחיל?

"בשנת 2008 עזבתי את עבודתי כמעצבת במשרד הפרסום מקאן אריקסון, מקום שהיה לי כבית במשך כ- 15 שנים, ונתן לי את האומץ והיכולת לפרוץ את דרכי כעצמאית. לפני כן עבדתי במשרדי עיצוב מובילים, ובכל מקום בו עבדתי למדתי דבר אשר נתן לי מעוף, דרך חשיבה ייחודית ויצירתיות. את מותג מוצרי הנייר 'פייפריזם*! יצירה יומיומית בנייר' יצרתי מתוך הצורך האישי שלי במוצרי נייר, בעיקר מחברות ופנקסים אבל עם הזמן המותג התרחב."

כמה משפטים על העסק

"המותג 'פייפריזם*!  מציע כיום מגוון גדול וייחודי של מוצרי נייר לצרכי חברות ולקוחות פרטיים: פלייסמטים, כרטיסי ברכה ומעטפות, מחברות ופנקסים מכל הסוגים. ניתן לעשות גם הזמנות בהתאמה אישית. אני בוחרת לעיצובים אימג׳ים מעניינים, אותם אני יוצרת בין השאר מצילומים ואיורים שלי ושל בני משפחתי, וכך מייחדת ומאפיינת את המוצרים. הלקוחות שלי מגוונים מאד, מה שמאפשר לי מרחב יצירה כמעט ללא גבולות – החל מנערות החוגגות בת מצווה, דרך אנשים המקשטים את שולחן האוכל, כותבים ויוצרים במחברות, וחברות הממתגות את עצמן באמצעות המוצרים." ליצירת קשר עם הדס מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

הדס צוקרמן מעצבת גרפית

מה מיוחד במוצרים שלך?

"כשאני מעצבת אני מרגישה שאני עפה. אני יוצרת בשיתוף פעולה עם הלקוחות שלי את העולם האידיאלי שהיו רוצים עבורם. אני קשובה לצרכים שלהם, מה שמאפשר לי לתרגם חלומות באופן ויזואלי. המוצרים מתאפיינים בצבעוניות שמחה ואני מוצאת השראה בכל דבר שנמצא בסביבה שלי, וגם מעולם התוכן שאני כל כך אוהבת – שירת הייקו, מוזיקה, סרטים."

הדס צוקרמן מעצבת גרפית
הייקו שכתבתי למאיה – היצירה המושלמת שלי

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"היי בטוחה ביכולת שלך ליצור, להיות קשובה לעצמך וללקוחות שלך."

"צרי אזור קסום לפינת העבודה שלך, ושמרי על שולחן עבודה מסודר."

"ארגני סדר יום עם מחויבות, אך גם עם אפשרויות ׳בריחה׳: לסידורים, לבישול ולשיח עם בני הבית, מבלי לגרוע מזמן העבודה החשוב שלך."

פרויקט מיוחד שיש לך כחלק העבודה

"שיתוף פעולה עם ארגון ׳סופרסונס׳, הפועל לקידום נוכחות נשית שוויונית בצמתי הכרעה. הדעה שלי כאימא וכאישה עצמאית נשמעת ומקבלת נוכחות ומשמעות כשאני מעצבת עבורן."

הדס צוקרמן מעצבת גרפית

הדס צוקרמן מעצבת גרפית

הדס צוקרמן מעצבת גרפית

הדס צוקרמן מעצבת גרפית

איך את צומחת ממשברים?

"בדרך כלל אני משתדלת להבין את הסיטואציה ולהימנע ממשברים, להישאר רגועה ולייצר סביבה ללא רעשי רקע. אם קשה לי לעבוד או להיות יצירתית, אני עושה הפסקה, בדרך כלל לבישול."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת את הלמידה, את החידוש ואת ההשראה שאני מוצאת בכל מקום. אני אוהבת גם את השיח המדויק והמפרה עם הלקוחות שלי, ואת האפשרות האינסופית ליצור."

רוצות להכיר את הדס קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה