הטיפים / קידום אורגני ברשת לבעלי עסקים

 

טרי (אסתר שמואל) מקדמת עסקים במדיה, יוצרת תוכן ועושה חיל עבור עסקים רבים, מהקטנים ועד הגדולים. המטרה העיקרית שטרי רואה לנגד עיניה היא יצירת תדמית טובה וחשיפה במדיה לבעלי העסק, וזאת תוך כדי מתן טיפים נוספים ומועילים בקהילת האינסטגרם שלה ויחס אישי ללקוחותיה. טרי מנהלת את אתר קידום בום ויוצרת שם תוכן עם הרבה ערך מוסף, שכולל מאמרים, מידע מקיף וטיפים מומלצים בנושא קידום עסקים ותוכן ברשת. אלו הטיפים שהיא בחרה לשתף בתחום המקצועי שלה, טיפים שישפרו את קידום העסק שלכם במרחב האינטרנטי. ליצירת קשר עם טרי מוזמנות להיכנס לאתר קידום בום ולאינסטגרם שלה.

קידום אורגני ברשת לבעלי עסקים טרי שמואל
צילום: אלחנדרו ספדייה

קידום אורגני ברשת לבעלי עסקים

אני מאוד אוהבת את תחום העיסוק שלי. הפידבקים החיוביים שאני מקבלת מאוד מחזקים אותי בדרך ותורמים למוטיבציה הגבוהה שלי לעשייה. אני לא מאמינה בסגנון עבודה של שגר ושכח, אלא מעניקה את השירות הטוב ביותר ללקוחותיי, כותבת עבורם תוכן מעניין ומסקרן, יוצרת רעש חיובי במדיה והכל עם יחס אישי לכל לקוח. כשאני מדברת עם לקוח על קידום אורגני חשוב לי להסביר לו שקידום אורגני בכל מדיה – פייסבוק, אינסטגרם, גוגל, רשתות חברתיות וכדו' – הוא קידום שונה לחלוטין.

קידום אורגני בגוגל
דורש יצירת תוכן ומאמרים. באתר תדמית מומלץ להעלות לפחות מאמר אחד בשבוע של לפחות 300 מילים, ולדאוג לקישורים מאתרים שונים ודומים בתחום שממליצים על האתר וזה רק על קצה המזלג אבל זה מעניק לפחות 40% מהעבודה.

קידום באינסטגרם דורש מכם להיות מעורבים ברשת, ליצור אינטראקציה ולהגיב – אבל באהבה. האלגוריתם של אינסטגרם לא מתייחס רק לסמיילי או שתי מילים אלא רק לתגובות עם שלוש מילים ומעלה. אם אתם רוצים שיפרגנו לכם כמו שצריך, תגיבו גם אתם בהתאם. יש הרבה פעילויות שאפשר לשלב בתוכן היום יומי שלכם בפיד. תעלו סקרים ושאלונים בסטורי, תעניקו הצעה מיוחדת לעוקבים שלכם באינסטגרם, תעלו תמונות מעניינות באיכות גבוהה וטיפים מתחום העיסוק שלכם. תשמרו על שפה ויזואלית נעימה ואחידה בפיד ותשתמשו במגוון האפשרויות שיש באינסטגרם כגון: רילס, פוסט פיד, igtv, סטורי ועוד. אני ממליצה להעלות לפחות שלושה פוסטים בשבוע לפיד ולפחות חמישה סטוריז ביום.

קידום בפייסבוק מומלץ להעלות תוכן גם לדף העסקי וגם בקבוצות שונות שיהיו כמה שיותר דומות/קשורות לנישה שלכם, ולפרסם בקבוצות בתחום גאוגרפי בהם אתם מספקים את השירות או המוצר שלכם תוך כדי הצמדות לכללי הקבוצות השונות. אל תעלו מעל עשרה פרסומים ביום, ואם החלטתם לפרסם בעשר קבוצות עדיף לגוון בתוכן. פייסבוק לא מקדמת אתכם אם אתם חוזרים על אותם התכנים בקבוצות שונות.

גיוון בתכנים לאורך זמן כל מי שמקדם ברשת צריך להבין שרשת חברתית היא לא לוח מודעות. המטרה שלה היא יצירת חיבורים ועניין. זה מעולה לפרסם אבל לא רק! אנשים רוכשים לרוב דרך רגש: כאב, תשוקה, תסכול וכדומה, וחשוב שנדע לספר גם חוויות מהחיים שלנו כמו למשל לכתוב על  חוויות אישיות מהיום יום שלנו בעסק או לשתף בסיטואציה של אכזבה או הצלחה בתחום העיסוק. אפשר גם לספר מי מקור ההשראה שלנו, לשתף ביקורות מלקוחות והמלצות אישיות, עצות וציטוטים שקשורים לנישה שלכם אבל לא רק. יוצר תוכן מנוסה יוכל ליצור תוכן מעניין ולהפוך אותו למהותי, מעניין ומלא בערך עבור העסק שלכם.

ליצירת קשר עם טרי מוזמנות להיכנס לאתר קידום בום ולאינסטגרם שלה.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה