נשים ועסקים / שני בר

שני בר היא מעצבת ובעלת מותג נעליים הנושא את שמה, בוגרת האקדמיה לאומנות ועיצוב בצלאל.

שני בר מעצבת נעליים
צילום: זוהר שיטרית

איך העסק התחיל?

"את העסק הקמתי עם סיום הלימודים. במהלך תקופת הלימודים עיצבתי נעליים לעצמי ולחברות והיה לי ברור שאמשיך לעשות זאת באופן יותר מסודר ומתוכנן בהמשך. וכך, אי שם בשנת 2004, פתחתי בבית את הסטודיו הראשון שלי, ובו עיצבתי את הקולקציה הראשונה שלי. זו הייתה קולקציית קיץ שבה היו נעלי סירה וכפכפים בשילוב של עורות ובדי גובלן מיוחדים .ההצלחה הייתה מסחררת ונתנה לי המון ביטחון וסיפוק. עם הזמן, העסק גדל וגם הקולקציות, פתחתי סניפים ושיווקתי את הנעליים גם לחו"ל, בעיקר לאירופה וארה"ב."

כמה משפטים על העסק

"חנות הדגל של המותג נמצאת ברחוב דיזינגוף 151 בתל אביב, ובנוסף יש דגש על שיווק מקוון בחנות האונליין שהוכיחה את עצמה כערוץ השיווק הנכון לתקופה בה אנו חיים. הקו העיצובי של המותג שני בר הוא נשי אורבני, לעיתים קלאסי עם טוויסט, תוך שימוש בעורות בצבעוניות רחבה ומגוונת וטקסטורות מיוחדות. העקבים שאני נוהגת לבחור הם גאומטריים עם שיפוע קל שיוצא מקווי המתאר הרגילים, זאת על מנת לתת ייחוד לסילואטה הכללית של הנעל ולאפשר נוחות מקסימלית לנועלת." ליצירת קשר עם שני מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

שני בר מעצבת נעליים
צילום: מרקוס נהון
שני בר מעצבת נעליים
צילום: מרקוס נהון

מה מיוחד במוצרים שלך?

"הקו העיצובי שלי אומנם משתנה עם השנים כמו שאני משתנה, ובכל קולקציה אני מציגה מראה חדש ורענן , אך כתב היד והבחירות העיצוביות שחשובות לי כמו מראה ייחודי, שיקי ונשי המתחשב במבנה הרגל מבחינת נוחות הם מאפיינים שהולכים איתי לאורך כל הדרך. אני שמחה תמיד לגלות שהקו והשפה העיצובית של הקולקציות שלי חוצה גילים ופונה לנשים רבות ומגוונות."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"סדר עדיפויות נכון עוזר לנו בניהול הזמן שלנו. הוא יכול להשתנות תוך כדי תנועה לפעמים, ואפשר גם לתזמן כל מהלך ופעולה וכך להבין איך לחלק את היום שלנו ומה דרוש על מנת לסיים את העבודה."

"חשוב לדעת מתי להאציל סמכויות. גם למי שהיא פריק קונטרול וזה יותר קשה בשבילה, זה עדיין נחוץ והכרחי כדי להתקדם."

"לנשום ולהבין שלא נוכל תמיד להיות ב-100% בכל מקום – עבודה, משפחה, ילדים, בן זוג וכדו', וזה ממש בסדר!"

שני בר מעצבת נעליים
צילום: מרקוס נהון
שני בר מעצבת נעליים
צילום: מרקוס נהון

חוויות מרגשות שהיו לך כחלק מהעבודה

"במהלך 17 השנים של פעילות המותג היו הרבה חוויות. היה למשל את הביקור של סילביה פנדי מבית האופנה פנדי בחנות שלי או הצגת נעליים בתערוכות קונספטואלית באירופה ניו יורק וטוקיו, חנות משלי בשכונת מיטה שבברלין, ועוד. בסופו של דבר הכי מרגש זה היה לייצר נעליי טרום הליכה לבתי אמיליה!"

איך את צומחת ממשברים?

"לצמוח ממשברים זה כל כך חשוב ורלוונטי לשנה האחרונה, שהייתה שנה מאוד מורכבת ומבלבלת, שנה של חישוב מסלול מחדש כמעט יום יומי. אבל בדיעבד אני מרגישה שלמדתי כל כך הרבה על ניהול ובעיקר על ייעול וזה מדהים. זה שינה לי לגמרי את החשיבה ואת דרכי הפעולה ומפה אני יכולה רק לצמוח."

שני בר מעצבת נעליים
צילום: מרקוס נהון

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"מה שאני הכי אוהבת בעבודה שלי זה שקשה לי לקרוא לה עבודה. היא חלק כל כך משמעותי ממי שאני, זה כמו לנשום או לעשות כל פעולה יום יומית אחרת גם אם לפעמים זה קשה והגבול בין החיים הפרטיים והמקצועיים מטשטש."

רוצות להכיר את שני קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או להגיע לחנות ברחוב דיזינגוף 151 בתל אביב.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה