מטבחים מעוצבים / רוני פרידמן נגרי

רוני פרידמן נגרי היא מעצבת פנים בתחום הפרטי, המתמחה בשיפוצי דירות קומפלט עם אהבה גדולה לתכנון מטבחים. רוני מאמינה בעיצוב על זמני בקווים נקיים ובעיצוב לטווח ארוך המתאים את עצמו לתקופות ולשלבים השונים בחיים, שמה דגש על תכנון פרקטי, פונקציונלי, אסתטי ונטול טרנדים, תוך כדי ניצול החלל במלואו והתייחסות לנושא הקיימות ומשאירה מקום לשינויים הטבעיים שיגיעו עם הזמן. ליצירת קשר עם רוני מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

רוני פרידמן נגרי עיצוב מטבחים
צילום: מאיה אבגר
רוני פרידמן נגרי עיצוב מטבחים
צילום: מאיה אבגר

כמה מילים על הפרויקטמטבח מודרני ירוק בצפון תל אביב

"מדובר על דירת 3 חדרים ישנה וגדולה מאד בצפון תל אביב שעברה שיפוץ מלא. דירה המתאימה לאדם אחד ואולי לזוג. כל בחירה ובחירה בתהליך השיפוץ נעשתה יחד עם הלקוח שהדגיש כי הוא אוהב את הצבע הירוק. לרצפה בחרנו פרקט עץ פישבון בגוונים כהים למראה אלגנטי, צבעי הקירות הם בגוון לבן שבור וקיר אחד נצבע גם בגוון ירוק כהה יותר מהמטבח. ויתרנו על פינת אוכל לטובת אי גדול ומרווח שנותן ללקוח בדיוק את מה שצריך לאירוח נעים. מידות האי גדולות מספיק כדי להרגיש נח בזמן ארוחה וגם לעבוד עליו."

מה מיוחד בפרויקט?

"שילוב הצבעים ובחירת החומרים של כל הבית."

מה היה חשוב לך בפרויקט?

"היה חשוב לי לייצר שני חדרי רחצה בדירה, שבה היה רק חדר רחצה אחד, וששני החדרים יהיו גדולים נוחים ומאווררים מספיק. בנוסף, שמתי דגש על תכנון נגרות מושקע ומפורט, המותאם גם לבעיות שצצו בשטח."

רוני פרידמן נגרי עיצוב מטבחים
צילום: מאיה אבגר
רוני פרידמן נגרי עיצוב מטבחים
צילום: מאיה אבגר
רוני פרידמן נגרי עיצוב מטבחים
צילום: מאיה אבגר

מה היו האתגרים בפרויקט ואיך התמודדת איתם?

"בבניין בו נמצאת הדירה יש הסקה מרכזית שעדיין מופעלת ועובדת, והלקוח לא רצה לוותר עליה. למערכת כזו יש הרבה צינורות ועניינים שנלווים אליה הייתי צריכה להתחשב בהם בתכנון."

טיפ לשיפוץ מטבח מוצלח

"לכל דבר יכול להיות מקום אם חושבים ומתעמקים מספיק. במטבח זה הכנסנו מיקרו ותנור אינטגרליים, שני מקררים, מקרר יין, טוחן אשפה ומערכת מים בארון כיור של קוקר."

מה את לוקחת איתך לדרך מהפרויקט?

"הרבה סבלנות, הקשבה ורצון שיהיה הכי טוב ללקוח. הבית הוא שלו ובשבילו."

ליצירת קשר עם רוני מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור עיצוב מרחבי עבודה מתפרסמות כתבות על עיצוב מרחבי עבודה שונים – חדרי עבודה, משרדים, חנויות, מסעדות, מרחבי למידה, חדרי ילדים ועוד. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

עיצבת מרחב עבודה מעניין? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה