מטבחים מעוצבים / ניצן בן משה

סטודיו חלום העיצוב- ניצן בן משה הוא סטודיו לעיצוב פנים והום סטיילינג שקם מתוך צורך, צורך אמיתי לעזור לאנשים להגיע לסדר וארגון, להפיץ יופי והרמוניה, תוך הקשבה מלאה לצרכי הלקוח ושימת הלקוח במקום הראשון. לאורך חייה נפגשה ניצן עם המון מעצבות פנים, קבלנים ואנשי מקצוע. בהיותה גם הנדסאית בניין עבדה תקופה מאוד ארוכה תחת קבלן מפתח והבינה שהיא רוצה אחרת, רוצה להתייחס ללקוח, לראות אותו בצורה מלאה ולתת לו שירות מהמדרגה הראשונה. התהליך איתה כולל התייחסות מלאה לתוצאה, אבל גם נותן תשומת לב לדרך ולחוויה. ליצירת קשר עם ניצן מוזמנות להיכנס לאתר שלה.

עיצוב פנים ניצן בן משה
צילום: הילה גביר
עיצוב פנים ניצן בן משה
צילום: הילה גביר

כמה מילים על הפרויקט – תכנון ועיצוב מטבח כחלק משיפוץ דירה בפרדס חנה

"מדובר על פרויקט שיפוץ דירת מחיר למשתכן בפרדס חנה. המטבח היה חלק משיפוץ שכלל גם את חדרי הרחצה והמרפסת. הבעלים החליטו לוותר על מטבח הקבלן שהוצע, ועשינו תכנון מלא למטבח חדש, תכנון המתחשב בכל הצרכים, בהעדפות והרצונות של הלקוחות. הם רצו לשלב הרבה צבע לבן, כדי שיוכלו להיות יצירתיים בשלב הלבשת הבית ללא תלות בשאר הצבעים. בנוסף לצבע הלבן, שילבנו העיצוב גם צבע אלון טבעי מתוך מטרה לייצר פלטת צבעים נקייה עליה יוכלו לבצע שינויים לאורך הזמן, ואת הנגרות בכניסה עיצבנו כך תשתלב עם הקו העיצובי של המטבח."

מה מיוחד בפרויקט?

"הפרויקט היה מהיר יחסית, התחלנו ביוני לאחר קבלת מפתח מהקבלן והלקוחות נכנסו לדירה בספטמבר שאחרי. מבחינתי, עבודה בלחץ היא אפקטיבית יותר ואני מאוד נהנתי לעבוד איתם."

עיצוב פנים ניצן בן משה
צילום: הילה גביר
עיצוב פנים ניצן בן משה
צילום: הילה גביר
עיצוב פנים ניצן בן משה
צילום: הילה גביר

מה היה חשוב לך בפרויקט?

"היה לי חשוב התכנון של נגרות הכניסה, שלא תקטין את המעבר ועדיין שיהיה בה אחסון מרבי ונוחות. כשאנשים בוחרים לבן מתוך בחירה מודעת, ולא מתוך פחד זה מעיד על הצורך בניקיון, בארגון ובסדר, ורציתי שהעיצוב יתמוך בזה."

איזה אתגר היה לך בפרויקט ואיך התמודדת איתו?

"אחד האתגרים בפרויקט היה קבלן לא מסודר, ששכח כל פעם נקודות מאור ונדרשתי להגיע מספר פעמים נוספות לוודא שהכל מתבצע חלק. זה קצת מתסכל לתכנן נגרות משולבת תאורה ולגלות שהקבלן שכח לבצע את נקודת החשמל, אז וידאתי שהכל יעבוד חלק – אקסטרה נוסף ממני."

עיצוב פנים ניצן בן משה
צילום: הילה גביר
עיצוב פנים ניצן בן משה
צילום: הילה גביר
עיצוב פנים ניצן בן משה
צילום: הילה גביר

טיפ לשיפוץ מטבח מוצלח

"תחשבו על הפרקטיקה. על היום שאחרי, שלכל הסירים והמחבתות יהיה מקום. חשוב לא לוותר על תכנון נכון תוך התחשבות בכל החלל המרכזי, לא לתכנן את המטבח בנפרד משאר הבית."

ליצירת קשר עם ניצן מוזמנות להיכנס לאתר שלה.

במדור עיצוב מרחבי עבודה מתפרסמות כתבות על עיצוב מרחבי עבודה שונים – חדרי עבודה, משרדים, חנויות, מסעדות, מרחבי למידה, חדרי ילדים ועוד. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

עיצבת מרחב עבודה מעניין? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה