הפינה השבועית #34 / קרן אביאל

את קרן אביאל הכרתי באינסטגרם. יום אחד נכנסתי לפיד שלה ואני זוכרת בדיוק איזו תמונה משכה את תשומת ליבי ובעקבותיה נכנסתי. עברתי בין התמונות ומאז אני עוקבת ומתעדכנת, ונהנית מהיצירתיות של קרן. דרך התמונות הכרתי אותה מעט וכשראיתי תמונה של פינת העבודה שלה, היה לי ברור שאני רוצה להזמין אותה להתארח במדור הפינה השבועית ולספר על הפינה ועל עצמה.

עיצוב פינת עבודה קרן אביאל

מוזמנות להכיר את קרן ואת פינת העבודה שלה:

תספרי עליך בשני משפטים

"קוראים לי קרן אביאל ואני חיה בשני עולמות שאין ביניהם שום קשר, אך אני חייבת ומאוהבת בשניהם. בכובע הראשון שלי אני חוקרת מוח ואוטיזם, בוגרת תואר ראשון בתזונה – דיאטנית קלינית מוסמכת, בוגרת תואר שני במדעי הרפואה בתחום חקר הסרטן, ובקרוב דוקטור. 11 שנים שאני חיה את האקדמיה, הטיפול והעולם הקליני. בכובע השני שלי אני בלוגרית אימהות ולייף סטייל, יוצרת תוכן וקריאייטיב, מומחית מיתוג ויצירת קונספט וסטייליסטית מזון."

מה הסגנון של פינת העבודה שלך?

"סגנון הפינה שלי הוא אקלקטי, בסיס מודרני עם נגיעות של רטרו. כשעיצבתי את המשרד היה חשוב לי להיות מוקפת בצבעים שאני הכי אוהבת, צבעים חמים בגוונים של כתום וצבעי אדמה ועם זאת שהפינה תהיה מוארת ונקייה מקשקושים."

האם פינת עבודה נמצאת בחלל משלה או כחלק מחלל אחר?

"פינת העבודה שלי היא חלק מתוך חלל שמחולק לחצי משרד וחצי חדר ארונות. כשעיצבתי את החלל ידעתי שאני רוצה לשלב את שני הדברים בחדר אחד ואני ממש אוהבת את התוצאה ואת איך שזה עובד יחד."

מה לדעתך חייבים בכל פינת עבודה?

"הרבה אור, חובה! בחרתי חדר מואר ופינה מוארת למקם בה את השולחן. חייבים שהפינה תהיה מאורגנת בצורה מאוד נוחה, עם אחסון חכם לדברים קטנים כדי למנוע בלגן. אני תמיד ממליצה להוסיף צמחייה חיה, משהו ירוק ומרענן בעיניים וכמובן טאצ' אישי חובה!"

כמה שעות את יושבת בפינת העבודה?

"לא מספיק. ועכשיו ברצינות, באמת שהייתי רוצה להיות בפינת העבודה שלי יותר, אבל העבודה אצלי מורכבת מהרבה שעות שאני נמצאת בפקולטה ועובדת על המחקר שלי, והרבה שעות שאני עם הילדים. לכן השעות שאני נמצאת בפינת העבודה לא קבועות והייתי רוצה למצוא יותר זמן לשבת ולעבוד להנאתי."

עיצוב פינת עבודה קרן אביאל

עיצוב פינת עבודה קרן אביאל

איך את מתחילה את יום העבודה?

"בימים שאני עובדת מהבית, שניה לפני שאני מתיישבת בשולחן העבודה, אני כמובן מכינה קפה! בשלב הבא אני תמיד עושה לעצמי רשימת מטלות לאותו יום, ככה אני מרגישה שקל לי יותר לא לפספס משימות ולהיות יעילה מבחינת הזמנים. אני לעולם לא אוכל להתחיל יום עבודה אם פינת העבודה שלי מבולגנת."

מה את הכי אוהבת בפינה שלך?

"שהיא מאוד 'אני'. יצרתי פינת עבודה עם אווירה, צבעים ופריטים שאני מאוד אוהבת ולכן אני מרגישה בה ממש בנוח ואני מאוד אוהבת להגיע אליה."

מה היית רוצה להוסיף לפינת העבודה?

"הייתי רוצה להוסיף מדף לספרים. אני מאוד אוהבת לקרוא ומאוד הייתי רוצה שהספרים שלי יהיו בסביבת העבודה שלי. ואני בדיוק מתכננת להוסיף מגירות."

איך שומרים על הסדר בפינה?

"אחסון חכם! ושמירה על מינימום דברים על שולחן העבודה. מאוד חשוב לי סדר וארגון, בלגן בבית בכלל ובפינת העובדה בפרט ממש יכול להוציא אותי מאיזון וגורם לי לאי שקט, לכן אני מאוד משתדלת לשמור על סדר וניקיון וכשמדובר בשולחן עבודה שיש עליו המון פריטים קטנים הסוד הוא אחסון חכם (ויפה!)."

מהי השעה האהובה עליך בפינה?

"מאחר ואני בן אדם של בוקר, השעות האהובות עליי הן שעות הבוקר, לכל עבודה שהיא."

עיצוב פינת עבודה קרן אביאל

עיצוב פינת עבודה קרן אביאל

עיצוב פינת עבודה קרן אביאל

כל כמה זמן יש שינויים בפינת העבודה?

"האמת היא שפינת העבודה שלי לא משתנה לעתים קרובות. למעשה, היא לא משתנה כלל, חוץ מפריט פה ופריט שם. אני מאוד אוהבת את התוצאה שהגעתי אליה כשעיצבתי את הפינה ולכן לא משנה בה יותר מידי. אני מניחה שאם לא הייתי אוהבת את הפינה לא הייתי מסוגלת לעבוד בה."

מהו הטיפ שלך לעיצוב פינת העבודה?

"פינת עבודה חייבת להיות פונקציונלית. מה הכוונה? שכל דבר שנמצא בה חייב להיות בסופו של דבר שימושי ויעיל. עם זאת פינת העבודה חייבת להשרות אווירה נינוחה ורגועה, להיות נעימה בעין ולתת השראה. לכן לדעתי צריך להיות שילוב בין שני הדברים, בין יעילות הפריטים אותם אנחנו משלבות בפינת העבודה לבין הנראות שלהם. כך אפשר למנוע עומס מיותר. בנוסף, אני תמיד בעד להוסיף עציצים ירוקים ופריטים אישיים כמו תמונות שעושות לנו טוב."

איזה פריט מיוחד יש בפינת העבודה שלך?

"יש לי כמה: אני מאוד אוהבת את העציצים שלי ואת האיור המושלם שהכינה עבורי תום דניאלי המוכשרת, בו אני יושבת עם כוס קפה (מצב שאני נמצאת בו הרבה) ולצידי הילדים – שילוב מנצח. אני גם מאוד אוהבת את הכורסא הצהובה שלי! קניתי אותה עוד לפני שרכשתי את השולחן ואת שאר האביזרים, זאת הייתה אהבה מיידית."

אם אציץ במגירות שלך אני אמצא מלא

"יש לי חולשה לציוד משרדי אז תמצאי הרבה מחברות מהממות, חלק מהמחברות עיצבתי בעצמי, פנקסים חמודים (הרבה), סיכות בשלל צורות, מדבקות, ציוד צילום, מטענים לנייד, המון וואשי-טייפ והרבה מאוד עטים/טושים/עפרונות/מרקרים."

האם את צריכה שקט בזמן העבודה או מעדיפה רעשי רקע/מוסיקה?

"תלוי בסוג העבודה, בעבודה טכנית יותר אני אוהבת למלא את החלל במוזיקה. יש לי כמה פלייליסטים אהובים במיוחד.צאבל בעבודה שדורשת ממני ריכוז, בעיקר כשאני כותבת (בין אם תוכן מדעי ובין אם תוכן לבלוג) אני חייבת שקט מופתי!"

עיצוב פינת עבודה קרן אביאל

עיצוב פינת עבודה קרן אביאל

איך העיסוק שלך משפיע על פינת העבודה?

"אני חושבת שכמו במציאות חיי, גם בפינת העבודה, באו לידי ביטוי שני העולמות אותם אני חיה ביומיום. מצד אחד עולם הקריאייטיב והסטיילינג שבאים לידי ביטוי בנראות ובצבעים של פינת העבודה שלי, ומצד שני העולם הקליני המדעי שבא לידי ביטוי בפונקציונליות ובתכנון הפינה."

אירוע שחולל שינוי בחייך המקצועיים:

"אני חושבת שהאימהות בפעם השנייה, הלידה של דילן, חוללה את השינוי בגדול ביותר בחיי המקצועיים. מאז ומתמיד אני אובססיבית לאופנה, הום-סטיילינג ואוכל (מי לא?) והאימהות החזירה אותי לאהבות הנפש שלי, הצילום והכתיבה. לראשונה, 'הרשיתי לעצמי' לשלב בין שני עולמות שונים לחלוטין שהם חלק בלתי נפרד ממני ולהשקיע בשניהם. מה שהתחיל בשמירת ההיריון עם דילן הלך והתפתח בשנתיים האחרונות. בזכות זה היום אני יוצרת תוכן וקריאייטיב, מתמחה במיתוג, יצירת קונספט וסטיילינג. בימים אלו אני מגשימה עוד חלום ומשיקה, אחרי חודשים של עבודה, את הבלוג שלי!"

רוצות להכיר את קרן עוד קצת?

מוזמנות להיכנס לפרופיל שלה באינסטגרם שם תוכלו להכיר אותה ואת היצירתיות שלה צילום: קרן אביאל.

מה היה לנו עד עכשיו?

1# –  הפינה של יערה ציקורל
2# –  הפינה של רוני קנטור
3# –  הפינה של סיון ליבנה חכים
4# –  הפינה של רויטל כהני
5# –  הפינה של נטעלי ידין רגוניס
6# –  הפינה של דפנה ברקת
7# –  הפינה של אורי רייזנר
8# –  הפינה של סימה יוסף
9# –  הפינה של מיכל מרקו
10# – הפינה של אפרת שגיא
11# – הפינה של אבישג שאר ישוב
12# – הפינה של יעל פרידלר
13# – הפינה של רונה קינן פיש
14# – הפינה של יהודית גורן
15# – הפינה של רויטל רודצקי
16# – הפינה של שלי פרימן
17# – הפינה של שירה גנני
18# – הפינה של קרן אורן
19# – הפינה של שני פלמאי
20# – הפינה של לימור קלר
21# – הפינה של סיון קונוולינה
22# – הפינה של דפנה טור
23# – הפינה של איילת שוורץ
24# – הפינה של אליאור בר און
25# – הפינה של עמנואלה בינר
26# – הפינה של סתיו ברין
27# – הפינה של ליאת בלזר
28# – הפינה של קרן פרגו
29# – הפינה של תמר ליבוביץ' גולן
30# – הפינה של קרן אלמוגי
31# – הפינה של לימור אורן
32# – הפינה של מעיין אשכנזי
33# – הפינה של יונת קציר

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה