נשים ועסקים / ויקטוריה מרון

ויקטוריה מרון היא מאמנת אימהות ליצירת מערכות יחסים בריאות עם מתבגרים, איתן היא מטפלת בנושאים הרגישים ביותר: הערכה עצמית, ביטחון עצמי ודימוי גוף. היא בעלת תואר שני בחינוך, מאמנת מוסמכת ומנחת קבוצות.

ויקטוריה מרון מאמנת אימהות

איך העסק התחיל?

"לאחר 15 שנים של חינוך בחטיבת הביניים ועבודה עם הורים ומתבגרים, יצאתי לעצמאות כדי להשפיע על עוד ועוד אימהות ולשפר איתן ביחד את מערכות היחסים בחייהן, תוך כדי העלאת הביטחון העצמי וההורי שלהן."

כמה משפטים על העסק

"אני עוזרת לאימהות להתאים את ההורות שלהן והערכים שחשובים להן להורות במאה ה-21. יש לי קורס שרץ כבר שמונה מחזורים ונקרא 'סמני וי עלייך, אמא', קורס המאמן אימהות תחת העיקרון ששיפור מערכת היחסים עם המתבגרים מתחיל בשיפור מערכת היחסים שלהן עם עצמן. אני פוגשת אמהות שרוצות שהבנות שלהן יאהבו את עצמן יותר ומראה להן איך לאהוב את עצמן."

מה מיוחד בקורס שלך?

"הקורס ייחודי בשיטה שלו מכיוון שהוא מאגד כלים מעולם האימון המנטלי, אימון התזונה ומערכות היחסים. האימהות בעצם מבינות שמה שהן רוצות לשפר בבת שלהן, זה משהו שכדאי שהן ישפרו בחיים שלהן. כי בעצם הבת שלהן היא 'מראה' למה שהן לא מרוצות בו בחיים שלהן. אימהות מסיימות את הקורס כשהן יודעות לסמן וי על עצמן ועל מה שחשוב להן, כשהן בטוחות בעצמן ובהורות שלהן, כשהן חיות בדאגה ואהבה עצמית וכך גם ילדיהן."

ויקטוריה מרון מאמנת אימהות

שלושה טיפים לאימהות

"אנחנו משתפרות מתוך החוזקות שלנו – תאירי לה את מה שהיא חזקה בו, תסתובבי עם מרקר ורוד ותחפשי את מה שהיא טובה בו, את הערכים שיש בה, התכונות והמיומנויות."

"לפעמים כל מה שצריך זה פשוט להקשיב, מבלי לרוץ לפתור. את זה כדאי שהיא תעשה בכוחות עצמה. כך היא תלמד שהיא חשובה וראויה ובנוסף, מסוגלת ויכולה."

"גם אם היא לא תמיד מקשיבה לך, שמחי שהיא מקשיבה לעצמה, למה שחשוב לה, לערכים שלה, תבדקי מה הם. זה לא אישי נגדך, זה חלק ממערכת יחסים עם מתבגרים. ובעיקר, נסי שוב, אל תוותרי עליה."

חוויה מעניינת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"הייתה לי מתאמנת שהגיעה כי הפריע לה שהמתבגר שלה מאוד קשה עם עצמו, נוקשה בדעות שלו ולא מוותר לעצמו. היא לא הבינה איך זה יכול להיות כי היא לא שופטת אותו ככה ורוצה שילמד לחמול לעצמו. ככל שתרגלנו כלים של חמלה עצמית באימון, היא הבינה שככה היא עם עצמה וזה מה שהיא משדרת בבית, ועוד היא נזכרה שאימא שלה הייתה גם קשה עם עצמה וככה היא הבינה שצריך להיות."

איך את צומחת ממשברים?

"אני קודם כל נבהלת מהם כמו רובנו. עם השנים הבנתי שמשברים הם חלק מאוד משמעותי ממערכת יחסים. אחרי הפניקה הראשונית, אני מנסה להבין מה המשבר בא ללמד אותי כדי לחזק ולשפר את מערכת היחסים שלי עם עצמי ועם הסביבה."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"להיות הבוס של עצמי. להכניס לתוך הלו"ז שלי את כל הערכים שחשובים לי בחיים, כמו פעילות גופנית, אמא טיים עם כל ילד, זמן חברות, זמן זוגי, מדיטציה ועוד."

האם פחדת לצאת לעצמאות?

"מאוד. בגלל חוסר התמיכה מצד המשפחה המורחבת כולה, זאת הייתה עבודה קשה להשתיק את רעשי הרקע, שאמנם לא הגיעו מרוע, אלא מפחד ואמונות מגבילות, ולהקשיב לעצמי, להאמין ולהצליח."

רוצות להכיר את ויקטוריה קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאינסטגרם, לדף העסקי, לקבוצת הפייסבוק ולקבוצת הוואטסאפ

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה