נשים ועסקים / שחר פניני

שחר פניני חיה ונושמת כבר שנים אסתטיקה וארגון. היא מארגנת בתים מקצועית ומלבישת בתים המתמחה ביצירת סגנון חיים מאוזן ורגוע המשלב את הפרקטיות היום יומית והחלום העיצובי שיש לכל אחת מאתנו.

שחר פניני מארגנת בתים מקצועית
צילום: יפעת יוגב

איך העסק התחיל?

"לפני יציאתי לחיים עצמאיים ופתיחת העסק, עבדתי כעשור בתחום השיווק והקריאייטיב בחברות שונות. המשותף לכולן היה חוסר בארגון מבני שיצר עבודה סיזיפית ולא יעילה שחוזרת על עצמה ושאינה מותאמת לעובדים ולתהליכי העבודה שלהם. הבנתי שכמו במקומות עבודה, כך גם בבית, צריך להתאים את המרחב והחפצים בו לסגנון החיים, לייעל ולהפחית עומסים. האהבה שלי לסדר ואסתטיקה תמיד באה לידי ביטוי בכל תחומי חיי וכן בחומרים ומוצרים שיצרתי והוצאתי. לאחר לידת בני השני, עם רקע עשיר בארגון ועיצוב שצברתי עם הזמן, החלטתי שאני רוצה להגיע לכמה שיותר נשים ואימהות ולהפוך את ביתן למקום תומך בסגנון חיים מאורגן, מאוזן וכזה שעוזר להגשים חלומות, בדיוק כפי שאני חיה את חיי בשנים האחרונות."

כמה משפטים על העסק

"המומחיות שלי היא ליצור מרחב ביתי פשוט לתפעול, מאורגן ומעוצב שיעזור ללקוחה שלי לחיות אורח חיים רגוע ומאוזן. אני מלווה גם בתהליך מלא, הכולל תכנון מחדש של ארגון המרחב, מלמדת ומדריכה איך לשחרר חפצים לא רלוונטיים ומגבשת קונספט עיצובי חדש וגם מקיימת פגישות ייעוץ ממוקדות (גם באון-ליין) בהן אני לומדת את צרכי הבית ודייריו והלקוחה מקבלת תוכנית עבודה מפורטת ליישום עצמי. בנוסף אני מגיעה גם לביקורי בית מיוחדים בהם תוך כמה שעות, אזור מסוים בבית עובר את שיטת שלושת השלבים שלי והלקוחה מקבלת מרחב מחודש מאורגן, מרענן ומלא בסטייל."

שחר פניני מארגנת בתים מקצועית
צילום: יפעת יוגב

מה מיוחד בגישה שלך?

"הקמתי את העסק שלי – PURE SPACE מתוך הבנה עמוקה שסדר מביא לחיינו הרבה יותר מרק מרחב נעים לעין, הוא בעיקר מאפשר לנו להיות הרבה יותר ממוקדות, יצירתיות, פנויות לעצמנו ולדברים החשובים לנו. מרחב שמאורגן באופן נכון לסגנון החיים שלנו, יוצר סביבה רגועה ונקיה מעומס פיזי ורגשי. אני בוגרת המסלול ללימודי עיצוב פנים בטכניון, לימודי הום סטיילינג (SCULLA של מירי בלבול), חקרתי ולמדתי למעלה מעשר שנים את עולם הארגון והעיצוב על היבטיו הרבים, ובעיקר התנסיתי ויישמתי גישות שונות בארגון, עד שיצרתי את המערכת הארגונית הנכונה והמדויקת לאישה הארץ ישראלית, המבוססת על שלושה שלבים פשוטים ליישום. מערכת שמצליחה לייעל את התמצאות וניהול המרחב הביתי, להקל ולפשט את סגנון החיים האינטנסיבי שלנו המשלב חיי משפחה וקריירה וליצור מרחב מעוצב ונקי מעומס."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"העשרה ושיתוף הידע שלך – לנשים עצמאיות המחזיקות עסק, יש המון ידע וניסיון שהן רוכשות בדרך, אני מאמינה ששיתוף ונתינת ערך מתוך רצון להעשיר את הידע של אחרים ולתת להם גישה לחיות חיים טובים יותר, הוא המפתח לשפע. הידע הוא לא שלנו, אנחנו רק הצינור שבעזרתו הוא עובר ומגיע למי שצריך לקבל אותו. אני תמיד שמחה לחלוק מהידע והניסיון שאני צוברת."

"רשימות זה החיים – אני לא זזה בלי רשימות. משתדלת כמה שיותר לפרק אותן למשימות קטנות וספציפיות. רשימה זה כלי שעוזר לי להתקדם, להישאר בפוקוס ולהיות הרבה יותר יעילה."

"פשוט לעשות – כפרפקציוניסטית חסרת תקנה למדתי שבחיים, כדי להתקדם ולהתפתח, צריך פשוט לנוע ולעשות, גם אם זה לא גמור ועשוי בדיוק כמו בדמיון. לתקן תמיד אפשר וכשזה מגיע עם תשוקה זה לרוב יוצא טוב, אז אל תפחדי לעשות, מקסימום תצליחי."

שחר פניני מארגנת בתים מקצועית

שחר פניני מארגנת בתים מקצועית

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני מאושרת שאני קמה כל בוקר בהתרגשות לעוד יום של עשייה בעסק שלי, יום שמאפשר לי לעזור לנשים בכל הארץ לשפר את חייהן על ידי שינוי בארגון חדש, שחרור עומסים ועיצוב נקי שממלא אותן באנרגיה ושמחה."

רוצות להכיר את שחר קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה