נשים ועסקים / ורד אורנשטיין סלוצקי

ורד אורנשטיין סלוצקי היא האישה שמאחורי המותג V.O.S. ורד מאמינה בדרך חיים הוליסטית ואל עולם הרוקחות הטבעית היא הגיעה מצורך אישי (לקראת גיל 40). מבחינתה, בניית הפורמולות הייתה חוויה של התעוררות רוחנית דרך החומר. במקצועה ורד היא פסיכותרפיסטית העוסקת בתחום ב-16 השנים האחרונות.

איך העסק התחיל?

"כאישה מתבגרת לא יכולתי למרוח על עורי מוצרים משום שאני רגישה לחומרים סינתטיים וחומרים משמרים. לאחר חיפושים רבים ותסכול מגירויים ואדמומיות שנמשכה ימים לאחר כל ניסיון, החלטתי ללמוד לרקוח לעצמי את מה שהעור שלי צריך ומבקש, מוצר פעיל וטבעי שיעשה לי את העור חיוני ומשובח ויצאתי למסע מרתק אין סופי שנמשך עד היום."

כמה משפטים על העסק

"זהו מותג של קוסמטיקה טבעית ומוצרי אווירה המעודדים חיים טובים יותר. הלקוחות שלי הן בעיקר נשים בגילאי 35-55, שנמצאות כמוני במסע מתמשך אל דרך חיים הוליסטית ומאירה."

מה מיוחד בתהליך איתך?

"במהותי אני מטפלת, כך גם במקצועי. המוצרים שיצרתי הם סוג של טיפול גוף ונפש בתוך צנצנת. האיכות הבלתי מתפשרת של חומרי הגלם שאני בוחרת, המינון המקסימלי של החומרים הפעילים והדיוק הם ללא ספק הבידול. גם שירות הלקוחות והחוויה שלהן הופכים את העסק שלי למיוחד."

ורד אורנשטיין סלוצקי רוקחות הטבעית

ורד אורנשטיין סלוצקי רוקחות הטבעית

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"פני לעסק שלך זמן אמיתי. הוא לא בין לבין. הוא הדבר עצמו."

"הגדירי לעצמך ערכים לעסק, התואמים את השקפת העולם שלך. הגדירי חזון וחשבי מהן החלומות שלך עבור העסק, איפה את רואה את עצמך בעוד שנה ובעוד חמש שנים מהיום."

"תהני מהדרך! תפעלי מתוך תשוקה לדבר ותהיי סקרנית."

חוויה מרגשת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"זכינו לתרום ערכות לעמותה מבורכת שנקראת 'מברוק' אשר מארגנת חתונות למעוטי יכולת."

איך את צומחת ממשברים?

"אני מאמינה שמשברים בחיינו הם הזדמנויות גדולות להתפתחות, לבדק בית פנימי וללקיחת אחריות."

ורד אורנשטיין סלוצקי רוקחות הטבעית

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת לחקור וללמוד על חומרי גלם, לערבב, לבחוש, לגעת, לרפא, להעניק לנשים רבות תחושת חזרה הביתה לביתן הפרטי, והתאהבות באישה שהן."

האם יש מוצר מיוחד שקרוב לליבך?

"בשמך שנים הייתי מטהרת את מרחב ביתי במרווה שהייתי מייבשת, תולה ושורפת ברחבי הבית וכך מעוררת תחושת היטהרות, התחדשות וקסם. החלטתי ליצור קערה מיוחדת לטיהור המרחב שמכילה צמחים, שרפים ומינרלים אשר ביכולתם לספוח אנרגיות שליליות ולאפשר התחדשות וזימון של טוב לחיים."

רוצות להכיר את ורד קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה