הטיפים / איך להעלות את הבטחון העצמי שלנו

ויקי חזן היא מאמנת NLP ומטפלת בפרחי באך מרחובות, מאמנת מבוגרים לחיזוק הביטחון העצמי שלהם, מלמדת לראות את הדברים קצת אחרת. בתהליכים אותם מעבירה ויקי היא משלבת כלים רבים מעולם האימון, ה NLP-  ופרחי הבאך, מה שנותן מעטפת הוליסטית לתחום הנפשי רגשי ופיזי.

תורת ה- NLP בעצם מאמינה שמה שיקבע את איכות חיינו הוא תת המודע שלנו. משפט ההשראה המתאים במיוחד כדי להצדיק את האמירה הנ"ל הוא של הנרי פורד "אם אתה מאמין שאתה יכול, או מאמין שאתה לא יכול, בשני המקרים אתה צודק".

בתהליך ממוקד בקליניקה ויקי ממש עובדת עם תת המודע, בודקת מאין הגיעו האמונות, והאם יש צורך לשנות אותן. באמצעות כלים מותאמים אישית לכל מתאמן ובקצב שלו, מתירים את הסבך ופותרים את הבעיה ממש מהשורש, מחזקים את הביטחון ואת ההערכה העצמית. אלו הטיפים של ויקי להעלאת הביטחון העצמי.

ליצירת קשר עם ויקי מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או בטלפון 052-3893809.

ויקי חזן מאמנת NLP

טיפים להעלאת הביטחון העצמי

ביטחון עצמי הוא המפתח להתנהלות שלנו בחיים. הוא זה שיקבע אם נצליח להגשים את עצמנו, אם נצליח בזוגיות שלנו ונגשים את החלומות שלנו. הכלים הבאים הם פרקטיים וקלים ליישום. שימוש תדיר בהם בוודאות יעשה את העבודה.

עמדו במילה של עצמכם. מחר אתחיל דיאטה, מחר אקום בשעה 05:00 בבוקר, מחר אתחיל ספורט. בכל הבטחה כזו שאנחנו מבטיחים לעצמנו, ולא עומדים בה, אנחנו בעצם משדרים לתת המודע שלנו ומוכיחים לעצמנו, שאם אנחנו לא יכולים לסמוך על המילה שלנו, איך נוכל לסמוך על עצמנו שנעמוד באתגרים קשים יותר?

מצאו תחביבים. מעבר לעובדה שתחביבים הם זמן איכות שלי עם עצמי, להתעסק בנושאים שאוהבים כגון: ספורט, בישול, יצירות אומנות ועוד, בהחלט יעלה את הערך העצמי שלי בעיני עצמי.

רכשו ידע. אומרים שידע זה כוח, ויש לי הרבה מה לומר על המשפט הזה, אך במקרה של הביטחון העצמי שלנו אני חושבת זה נכון. קראו ספרים, הקשיבו לפודקאסטים בנושאים שמעניינים אתכם, לכו ללמוד, התוצאה תהיה הערכה עצמית גבוהה יותר, וביטחון עצמי גבוה.

השקיעו בעצמכם. הן מבחינת המראה שלכם – התלבשו, הסתדרו, זה תמיד נעים להיות מטופח, והן בתחום ההתפתחות האישית שלכם. אנשים נוטים לבזבז כספים על המון דברים שלא באמת צריכים, אך נוטים להשאיר את הטיפול בעצמם למקום האחרון. אנחנו המשאב הכי חשוב שלנו, בזכות טיפול נכון בעצמנו נוכל לגרום לסביבה שלנו להיות נעימה יותר, ולהעלות את הביטחון העצמי שלנו.

פרגון לסביבה. אחרון אחרון חביב, תפרגנו, תרימו לאחרים, תאמינו לי, זה עושה נפלא לעור הפנים.

ליצירת קשר עם ויקי מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או בטלפון 052-3893809.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה