הטיפים / איך לבחור ריהוט גן

בשנים האחרונות הגינה והמרפסת הפכו להיות הסלון החדש שלנו. האזור שבו כל בני הבית מתאספים יחד לישיבה נעימה, קלילה ומשפחתית. אנשים רבים מעוניינים לרכוש ריהוט גן, אך מגיעים לחנויות ללא ידע מקדים, ידע שעשוי לסייע להגיע לתוצאה האופטימלית מבחינה עיצובית ומבחינת התאמה לשטח ולצרכים. טרופיקאזה ריהוט גן החליטה לתרום מעט מהידע שנצבר בחברה לאורך השנים – 37 שנות ייבוא של ריהוט גן יוקרתי הביאו למסקנות רבות שכדאי לדעת בבואכם לרכוש ריהוט גן. חמשת הטיפים הבאים של טרופיקאזה הם בין הדברים הראשונים שנברר יחד אתכם בבואכם לרכוש ריהוט לגינה ולמרפסת.

מוזמנים להיכנס לאתר, להתרשם מריהוט הגן של טרופיקאזה וליצור קשר כדי למצוא את הפתרון המתאים עבורכם.

טרופיקאזה ריהוט גן
צילום: Vermobil

איך לבחור ריהוט גן

ראשית כל: התאמה לצרכים שלכם. האם אתם משפחה מרובת ילדים? אולי זוג שמארח באופן קבוע את כל המשפחה בסופי-שבוע? או שבכלל אתם רק רוצים פינה נוחה להתרווח עליה בסוף כל ערב. אז כן, כפי שהבנתם לכל אחד מאיתנו צרכים שונים, לכן חשוב להתאים את הריהוט במדויק לצרכים שלכם. הצרכים נחלקים לשניים: צורך אישי וצורך כולל.

צורך אישי מבטא את ההתאמה הספציפית של הריהוט שתבחרו לאילוצים הקיימים. ניקח לדוגמה אנשים גבוהים מאוד – בכדי שהישיבה תהיה נוחה נמליץ על כיסא עם משענת גבוהה. לזוג מבוגר נמליץ על כסאות עם ידיות כדאי שתהיה תמיכה בזמן שקמים. כך הלאה, נמשיך וננסה לעמוד על הצרכים המדויקים כדי להתאים את הריהוט בצורה הטובה ביותר.

צורך כולל הוא הצורך שלמענו בעצם החלטתם להתחדש בריהוט גן: רצון לארח בחגים, מעבר של פינת אוכל לחוץ לקראת הקיץ, סלון בחוץ או רק פינת קפה. לכל אחד מכם יש מטרה אחרת כשהוא ניגש לבחור ריהוט גן. פעמים רבות אנחנו נתקלים בלקוחות שחושבים שדגם מסוים מתאים להם, אך לאחר הבנת הצורך הכולל אנחנו מבינים שאפשר להגיע לתוצאה טובה יותר על ידי בחירת דגם אחר.

דברו אלינו במספרים: מידות השטח שלכם. רגע לפני שתצאו לדרך ותניעו את הרכב, קחו מטר, מדדו רוחב ואורך ורשמו על דף. אין לכם מושג עד כמה זה יכול להועיל. את החישוב של כמה יכול להיכנס ואיך תשאירו לנו לעשות, אבל מידות, תמונות ושרטוטים (אם קיימים) תמיד יכולים להפוך את הביצוע למדויק יותר. זכרו, מרפסת שלא מתוכננת היטב יכולה מצד אחד להיראות כמו מחסן ריהוט עקב צפיפות יתר, מצד שני להיראות ריקה מתוכן. המטרה שלנו בלקיחת המידות היא גם להתאים את הפריט שיראה הכי טוב, וגם לפזר את הריהוט בשטח בצורה הנכונה ביותר.

לעולם בעקבות השמש: כיווני שמש. המרפסת שלכם דרום מערבית? או שאתם בכלל פונים לכיוון צפון? לפרטים אלו תהיה משמעות רבה על חווית הישיבה במרפסת ולשימוש בריהוט גן. לדוגמה, מרפסת שפונה לכיוון מערב – החל משעות הצהריים המאוחרות השמש מתחילה כבר לסנוור את יושביה ובשעות אחה"צ אור השמש כבר מאוד מפריע. שימוש בצמחייה גבוהה יהיה אחד מהפתרונות שנמליץ ללקוחות שרוצים להנות מהאוויר הנעים בשעות אחר הצהריים. את כיוון המרפסת לא נוכל לשנות, אבל נוכל לייעץ לכם מה לעשות בכדי להנות מהריהוט בצורה המקסימלית.

בחירת ריהוט חוץ שמשלימה את הקו העיצובי בבית. הקו העיצובי שרווח בפנים הבית ישמש אותנו גם בבחירות ריהוט גן. ברשותנו דגמים בעלי עיצוב מודרני, כפרי או נורדי ובעזרת חשיבה על התמונה הכוללת ניתן להמשיך את הקו העיצובי. גם במקרה של הקו העיצובי, תמונות והשראות יעזרו לנו להתאים עבורכם את הריהוט בצורה המיטבית.

התייחסות לקרבה לים ולאיכות המוצר. "עד כמה אתם קרובים לים?" אנחנו שואלים מידי יום את הלקוחות שנכנסים למחסני היבואן שלנו, וחשוב לשים דגש על הנושא. המליחות באוויר בקרבת קו ראשון לים עלולה להיות הרסנית עבור ריהוט גן מחומרים מסוימים, ולקוחות הנמצאים בקו ראשון לים מקבלים טיפול של "גלוון כפול" בכדי למנוע חלודה. איכות המוצר היא בין הדגשים החשובים ביותר עבורנו, אנחנו מייבאים רק מוצרים איכותיים שמתאימים לאקלים הישראלי, כי חשוב לנו שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים לאורך שנים רבות מריהוט הגן שהם בחרו לביתם.

טרופיקאזה ריהוט גן
צילום: Vermobil

ייעוץ מקיף תוכלו לקבל בהגיעכם למחסני היבואן של טרופיקאזה, עד אז אתם מוזמנים להסתכל באתר של טרופיקאזה ריהוט גן, להתרשם מריהוט הגן וליצור קשר כדי למצוא את הפתרון המתאים עבורכם.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי אנשי מקצוע שמתראיינים למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלי העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה