הטיפים / לשמר את הבוטוקס יותר זמן

שגית משולם היא מומחית בכירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת. אחראית על תחום שחזורי השד בבית חולים בילינסון, ובעלת קליניקה לניתוחים וטיפולים אסתטיים בהרצליה פיתוח. אלו הטיפים של שגית שיעזרו לך לשמר את הבוטוקס יותר זמן.

ליצירת קשר עם שגית מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות בטלפון 054-3499177. מוזמנת גם לקבוצת נשים סגורה בפייסבוק "להיות שלמה עם עצמך- הבית שלך לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים". 

שגית משולם מומחית בכירורגיה פלסטית

טיפים שיעזרו לך לשמר את הבוטוקס יותר זמן

התייחסי לעור בעדינות. אל תשפשפי את העור עם כל מיני אבנים, גלגלות וחומרי פילינג אגרסיביים. ככל שתשפשפי את העור יותר כך החומרים המוזרקים לתוכו יספגו מהר יותר.

שמרי על שגרת טיפוח. כשהעור עבה ומלא לחות הוא פחות נוטה להיחרץ בתגובה לפעילות השרירים שלנו.

הימנעי משמש ככל האפשר ושימי מקדם הגנה כל הזמן. השמש גורמת להתרחבות כלי הדם בעור ולהתנדפות מהירה יותר של הבוטוקס מהאזור. השמש גורמת לנו לכווץ את העיניים ובכך להפעיל את השרירים ולהפחית מיעילות הטיפול וכמובן שהשמש פוגעת באיכות העור באופן כללי.

הזריקי בוטוקס בצורה מסודרת. אל תתני לשרירים לחזור לפעילות חזקה בין הטיפולים כיוון שאז אנחנו מאבדים את האפקט המצטבר של הבוטוקס.

אל תזריקי בוטוקס לעיתים קרובות מדי. אין בכך כדי להביא לתוצאות טובות יותר ויתכן שהזרקות תכופות מדי גורמות לסוג של עמידות לטיפול ולירידה באפקטיביות שלו.

ליצירת קשר עם שגית מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות בטלפון 054-3499177. מוזמנת גם לקבוצת נשים סגורה בפייסבוק "להיות שלמה עם עצמך- הבית שלך לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים".

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה