הטיפים / איך להפוך את חדר השינה לחדר במלון בוטיק

רוני שגב היא מעצבת פנים בתחום העסקי-מסחרי, מומחית בעיצוב מלונות, יחידות אירוח ומקוואות עם 30 שנות ניסיון בתחום העיצוב, 16 מתוכן כעצמאית בעלת משרד משלה. רוני יוצרת חווית עיצוב על ידי שילוב של ריחות וצלילים בהתאם לאופי החלל. אלו הטיפים של רוני שיעזרו לכם להפוך את חדר השינה שלכם לחדר במלון בוטיק.

ליצירת קשר עם רוני מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

טיפים לעיצוב חדר השינה
צילום: אלכס פרלמן

איך להפוך את חדר השינה שלכם לחדר במלון בוטיק

אני מגיעה מתחום המלונות והאירוח, חשבתי על חמישה טיפים שיעזרו לכם להפוך את חדר השינה שלכם לחדר במלון בוטיק.

צבע: לא לחשוש מלהכניס צבע לקירות או לפחות לקיר שראש המיטה נישען עליו. אפשר גם להכניס צבע בגוון כהה יותר לכל הקירות עד לגובה של 120, להדביק קרניז של 2 ס"מ וממנו ועד לתקרה לצבוע בתת גוון בהיר יותר.

קרניזים: זה מאוד משדרג את החלל – במקום פאנלים ברצפה, לבחור קרניז פולימרי לרצפה ולתקרה – ולהדביק. משדרג את מראה חדר בין רגע. כיום הקרניזים לרצפה עשויים פולימר, ואין בעיה עם השטיפה. הם ניתנים גם לצביעה.

תאורה: חשוב להקפיד על תאורה נכונה בחדר השינה ולזכור תמיד שחדר שינה מיועד קודם כל לשינה. מומלץ לא  לשים בו תאורה חזקה או תאורת הצפה. נהפוכו, אני ממליצה על מספר מוקדי אור, ובמידה ויש רק נקודה אחת במרכז התקרה, לדאוג לה לדימר. התאורה בחדר השינה, אמורה להיות תאורת אוירה. בנוסף, כדאי להוסיף תאורת קריאה בצדי המיטה.

ריח: הידעתם? ריחות משפיעים על התת מודע שלנו באופן ישיר הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים. כדאי מאוד להכניס ריח שאנחנו אוהבים לחדר שינה, הכל בהתאם לרצון שלנו – ריח מרגיע, או ריח מעורר.

נוחות: חשוב שהחדר הזה יהיה נוח ומפנק. תדאגו שתהיה אפשרות להתחבר לאינטרנט ליד המיטה, שיהיה שקע מכל צד, מתג לכיבוי התאורה מצדי המיטה, כך שלא נטריח את עצמנו לקום לכבות ושמוצרי הטקסטיל יהיו מפנקים: שטיח רך לרגליים, מצעים נעימים המשתלבים עם הצבעוניות בחדר, מזרון וכריות נוחים ואיכותיים, וכדו'.

פרחים: תתלו בחדר מדף שעליו יהיו באופן קבע פרחים טריים. פרחים "עושים" את זה לרובנו. אז למה שלא נפנק את עצמנו בצרור פרחים טרי וריחני בחדר השינה שלנו?

ליצירת קשר עם רוני מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה