הטיפים / איך ליצור רושם ראשוני טוב באינסטגרם

רוני לסרי היא מומחית אינסטגרם ובעלת המותג ׳פרספקטיבה׳ העוסק בשיווק דיגיטלי, יצירת תוכן, ניהול עמודים וסדנאות אינסטגרם, המטרה לעזור לבעלי עסקים ואנשים פרטיים לצמוח בדיגיטל ובעסק. בעלי עסקים הבינו בתקופת הקורונה שמי שלא נמצא בעולם הדיגיטלי כאילו לא קיים, אבל בעיניה של רוני לא מספיק רק להיות באינסטגרם. צריך להיות פרופיל מצליח שמביא תוצאות, פרופיל שיכול להיות העוגן של העסק. אז הינה הטיפים של רוני.

ליצירת קשר עם רוני מוזמנות להיכנס לאינסטגרם, לדף העסקי ולטיקטוק שלה או ליצור קשר בוואטסאפ.

רוני לסרי מומחית אינסטגרם

בואו נדבר אינסטגרם!

הידעתם? הזמן הממוצע שלוקח למי שנכנס בפעם ראשונה לפרופיל שלכם באינסטגרם להחליט אם לעקוב אחריכם הוא שלוש שניות בלבד! ולכן הפרופיל שלכם חייב למשוך את העין ולגרום לאותו אדם לרצות לעקוב אחריכם. בדיוק בשביל זה הכנתי במיוחד בשבילכם חמישה טיפים מנצחים לקידום פרופיל האינסטגרם שלכם.

ביו טוב: הביו ממוקם בפרופיל שלנו ואמור לספר לקורא מי אנחנו, והוא אחד המרכיבים הכי חשובים של פרופיל האינסטגרם שלכם. כדי לכתוב ביו שהוא טוב ומשרת את מטרת העסק שלנו חשוב לכלול בו פרטים לגבינו: מי אנחנו, מה אנחנו עושים, מה הייחודיות או הערך שלנו וכמובן פרטים ליצירת קשר. מומלץ להוסיף גם הנעה לפעולה.

היילייטס קבועים: מה זה היילייטס? היילייטיס זה מקבץ של סטוריז לבחירתכם שנשמרים בפרופיל שלכם באופן קבוע ומחולקים לפי קטגוריות. קטגוריות שהן חובה בהיילייטס לדעתי הן: המלצות עליכם, מי אתם, פינה קבועה, הסבר מפורט על כל אחד מהשירותים שלכם וכדו'.

כמה פוסטים להעלות: הטיפ שלי לפרופיל מנצח זה לפרסם שלושה פוסטים בשבוע, כל יום לפחות עשרה סטוריז, חמישה רילס בשבוע ושני igtv. כמובן שכל מקרה לגופו וההמלצה שלי יכולה להשתנות בהתאם למהות העסק או הפרופיל.

האשטגים שירימו לכם את הפרופיל: בכל פוסט שאתם מעלים, ניתן להוסיף עד שלושים האשטגים, שמטרתם להגדיל החשיפה שלכם לפי מילות מפתח. ההמלצה שלי היא לבחור 10 האשטגים קטנים, 15 האשטגים בינוניים ו- 5 גדולים .כשאתם מפרסמים פוסט תבחנו את התיאור ואת התמונה ותחפשו מילות מפתח.

אינטראקציה: הטיפ האחרון ותכלס לדעתי הכי חשוב הוא ליצור אינטראקציה עם העוקבים שלכם, להתייחס אליהם ולתת להם ערך. איך אפשר לעשות את זה: הגיבו לכם על הפוסט? תגיבו חזרה, תפתחו תיבת שאלות ותשאלו את העוקבים שלכם מה הם רוצים לראות, תשתפו אותם במי שאתם. יש הרבה דרכים ליצור אינטראקליה וחשוב לעשות זאת באופן שוטף.

ליצירת קשר עם רוני מוזמנות להיכנס לאינסטגרם, לדף העסקי ולטיקטוק שלה או ליצור קשר בוואטסאפ.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה