הטיפים / לעבור את הקיץ עם יוגה פנים

נועה מוסקט מלמדת יוגה פנים להתחדשות חיצונית ופנימית באופן טבעי. נועה הגיעה ליוגה פנים במקרה, בדיוק כששאלה את עצמה אם הקמטים שמצטרפים לפניה ולחייה ישארו לנצח, או שיש משהו לעשות בעניין. בוטוקס לא היה מעולם הקטע שלה אבל גם לא דברים אחרים, ואיכשהו פתאום נחשפה ליוגה פנים והיא התמכרה. נועה משלבת גם טיפולים עצמיים שלמדה בעבר דרך שיטות טיפול רבות, יחד עם ניסיון ההוראה רב השנים שלה ועכשיו היא מפזרת את הטוב הזה במרחב. אלו ההמלצות של נועה לטיפול עצמי מתוך התבוננות בעיניים של יוגה פנים על הנראות החיצונית והפנימית.

ליצירת קשר עם נועה מוזמנות להיכנס לאתר, לקהילה בפייסבוק ולדף העסקי שלה.

נועה מוסקט יוגה פנים

הטיפים שיעזרו לכן לעבור את הקיץ ולעשות טוב לפנים

נועה מביאה למרחב הנשי שלך טכניקה נהדרת שמתאימה לך אם פניך קורנות ואת רוצה לשמור עליהן כך לשנים רבות, אם ראית כבר קמט ראשון שמתחיל להתהוות ואת רוצה לעצור אותו ולחזור קצת אחורה, או אם התבגרת והשמחה שבלב לא ניכרת בפנים שהתעייפו. אם את אוהבת את עצמך כמו שאת, טבעית ויפה ומשוחררת, את רוצה לקחת את הפנים לידיים ולטפל בהם דקות ספורות ביום, את לא אוהבת כימיקלים והזרקות או טכניקות זרות, את לוקחת אחריות על עצמך – יוגה פנים מתאימה לך.

כובע ולפעמים גם משקפי שמש. כובע – כי כך הפנים מקבלות צל גם במקומות חשופים לגמרי. משקפיים לפעמים – כי הם מאפשרים לא לקמט את המצח והעיניים מסנוור וכך עוזרים למנוע העמקת קמטים. אבל לא טוב תמיד להרכיב משקפיים כי האור של השמש טוב לעיניים במידה הנכונה, מחזק ותורם גם קצת ויטמין D שנמצא חשוב אפילו יותר לבריאותנו מאז הקורונה.

לשתות מים. זה כמובן מובן מאליו וגם חשוב לשים לב ששתית מספיק, לפעמים נראה לך ששתית אבל בעצם לא ממש. פשוט אל תהיי צמאה. (צמא – תחושת צורך לשתות – אל תגיעי לשם). יוגה פנים מתחילה בתנועות אבל ממשיכה במודעות פיזית, שתיה היא אחת מהפעולות שאנחנו די שוכחות לעשות.

לשטוף את הפנים. לרענן את הפנים בשטיפה מיוחדת לפחות פעם ביום – לשים בקערת מים קצת קרח כדי שיהיו קרים ומרעננים, לחפון את המים בידיים ולשטוף את הפנים 100 פעמים. נשמע הרבה אבל תנסי ותראי איך תוך דקה וחצי הפנים עוברות מהפך.

נשיקות. הפה שלך סוף סוף מחוץ למסכה. בלי לשים לב המסכה הקפיאה קצת את תנועות הפנים, לכן מדי פעם במהלך היום צרי בשפתיים צורת עיגול של נשיקה, ואז פתחי את הפה הכי רחב שאת יכולה. כיווץ והרחבה מרעננים את אזור הפה ומחזירים את הגמישות לאזור שקפא השנה. וזה גם עוזר להחזיר את הצבע לשפתיים!

חיוכים. אם כבר רואים לך את הפה, חייכי! לפעמים את רצינית, לפעמים את מרוכזת, הפנים מתחברות לכוח המשיכה כלפי מטה. באותה המידה את מוזמנת לחייך. אפשר להיות מרוכזת עם חיוך, לחשוב עם חיוך, להתבונן… עם חיוך. כן. כשאת מחייכת העולם מחייך אליך בחזרה, וגם הלב שלך נספג בחיוכים.

ליצירת קשר עם נועה מוזמנות להיכנס לאתר, לקהילה בפייסבוק ולדף העסקי שלה.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה