הטיפים / איך להגדיר את המטרה האימונית שלך

נועה לי מלווה נשים בשיטת NLP לצמיחה ממשברים והתפתחות על ידי העלאת הביטחון העצמי וחיבור מחדש לשמחת החיים. בעשרים השנה האחרונות נועה עוסקת בתחום האימון והקואצ'ינג ומאמינה שכדיי לייצר הצלחות בכל תחום שהוא יש להציב מטרות ברורות ולצעוד בהתמדה ונחישות לעברן. אלו הטיפים של נועה שיעזרו לך להגדיר את המטרה האימונית שלך. 

ליצירת קשר עם נועה מוזמנות להיכנס לאינסטגרם שלה.

נועה לי מלווה נשים בשיטת NLP לצמיחה ממשברים

איך להגדיר את המטרה האימונית שלך

תוכנית האימון שלי נועדה לאמן אותך להגשים מטרה, יעד נחשק, חלום ישן או חדש, היא מחברת אותך מחדש למוטיבציה שבך ומעודדת אותך לזוז ולקדם את עצמך אל עבר הדבר אותו את רוצה להשיג. התוכנית משלבת בתוכה את עולם הרוח, את חוקי היקום הקסומים, היא מאפשרת לך לבצע בחירות מתוך שלל האפשרויות שקיימות עבורך. אנשים תקועים=חוסר דיוק במטרה, הפוקוס המחשבתי הוא שמייצר תוצאות, וכשהדברים מוגדרים אנחנו יודעות איך להגיע אליהם. בפגישת הכרות את בוחרת את המטרה האימונית שעליה תרצי לעבוד. היא למעשה המוצר הסופי של תהליך האימון, התוצאה. מטרה בעלת תכלית שאת רוצה להגשים והדרך להגשמתה. אלו חמשת הטיפים שלי, שיעזרו לך להגדיר את המטרה שלך בצורה מדויקת כצעד ראשון בדרך להגשמתה.

הגדירי את המטרה שלך במונחים חיוביים – דעי מה את רוצה להשיג, ולא מה אינך רוצה.

תהיי ספציפית ככל האפשר, וודאי שאת יכולה לראות, לשמוע, ולהרגיש את התוצאה. היא צריכה להיות התנהגותית ומוחשית.

קבעי מהן העדויות להצלחה, "איך" תדעי שהגעת לתוצאה? האם התוצאה של התהליך בשליטתך? או אולי יש גורמים נוספים שיכולים להשפיע עליה?

שאלי "למה", ה"למה " זה הדלק שמניע את המטרה, אלו כל אותן סיבות שגורמות לך לנוע אל עבר המטרה בתשוקה.

וודאי שהתוצאה נשמעת אקולוגית ורצויה. כלומר בדקי עם עצמך האם יש משהו שאולי עלול לקרות בדרך שימנע ממך להשיג אותה? האם את משלמת מחיר כלשהו? לפעמים המודע רוצה משהו, אבל אם זה לא אקולוגי האדם יימצא כל דרך לחבל בעצמו בלא מודע.

ליצירת קשר עם נועה מוזמנות להיכנס לאינסטגרם שלה.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה